BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hakela danas si lijepo napisao jednoj faci da se i sam malo potrudi a ne da čeka sve servirano.


hakela danas si lijepo napisao jednoj faci da se i sam malo potrudi a ne da čeka sve servirano.

E još kad bi ti znao ko je ta faca,auuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
Ko’ fol on traži izvješće a zna sve napamet!!![smiley2]
Mnogo opasan lik!!!

Joooj koje zatišje na forumu,nema daj k/p ovaj,onaj……svi forumaši šute,tu i tamo post na KOEI,pa što se takva bura sprema…..forumaši svi uđite u kuću,gadno će puhati po kupnji čini mi se…uuuu

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pazi ovo

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

hahahaha dobra kucilo, nadajmo se da je i tvoj vrac tako dobar [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pa jel ne vidiš da im je pradjed mog vrača sve pogodio, hi,hi,hi[smiley2] ( naravno moj vrač nije ni izbliza moćan kao ovaj tvoj sa avatara ), hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Imaginarna stoka muze europske fondove

Dvije godine nakon ulaska Slovenije u EU pokazalo se da je dio slovenskih stočara i njihove stoke imaginaran. Inspektori su otkrili da polovica stoke koju su Slovenci prijavili prije ulaska kako bi dobili subvencije iz europskih fondova ne postoji

Sličan slučaj slovenskome zabilježen je i kod talijanskih maslinara.

Nepodudarnost između stvarnog i izmišljenog stočarstva Europsku uniju košta oko milijardu eura godišnje, tj. oko dva posto cjelokupnog budžeta za poljoprivredu.

Revizori Europskog suda zaključili su da su dvije trećine od ukupno 95 regionalnih projekata koje EU financira pogrešne ili lažne.

Prošle je godine Poljska odaslala upozorenje svima koji nisu prijavili farme ili poljoprivredna dobra kako se ne bi ponovile pogreške nekih drugih zemalja.

Predsjednik revizorskog suda Hubert Weber smatra da problem leži u korisnicima fondova, tj. stočarima, poljoprivrednicima i lokalnim vlastima, koji polažu pravo na više nego što im pripada. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Naprijed Firefox,hi,hi,hi, dolje De Bil Gates i njegov poluproizvod Explorer ( bez zamjerke ali zamolili su me iz Mozille da ih malo reklamiram, ako sam zadovoljan, a jesam )

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Najbolja lisica u selu

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nisam ga probao, ali cu ga ( firefox ) svakako skinuti da ga testiram. Hvala na napomeni indijance.[smiley2]

Never mind the bollocks

Odličan članak danas u Lideru, br 56,
Start-up kompanije, što muči početnike u biznisu
Naročito onaj o uspjehu firme Corvus info ( Dejan Galjatović & Krešo Jurišić ), vidim da ih muči nedostatak kapitala. Pa samo se trebaju javiti nama investitorima.

Slazem se sa Slavicom Singer: ” Nužno je pokretanje državnog fonda rizičnog kapitala kojim bi se financirao transfer istraživanja i razvoja u mala poduzeća s potencijalom rasta.”

jeste li vidjeli premijera na htv dnevniku?

“suti gradonacelnice, nemas ti sta da pitas!!!”

ne mogu vjerovat…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Da znas samo sto mu je radio kad su ostali sami, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


jeste li vidjeli premijera na htv dnevniku? “suti gradonacelnice, nemas ti sta da pitas!!!” ne mogu vjerovat…

Da je u pravu i da nije ljiga nebi onda ko pi.ka samo ponavljao u redu ,u redu,već bi se uspritivio Sanaderu!

http://www.poslovni.hr/25440.aspx

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close