BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih kolegi vidri pustio jednu lijepu pjesmu, još ljepše pjevačice, koja još ljepše pjeva:

Ja sam ipak jedna romantična duša, nemojte mi zamjeriti.

lp i zdravi i veseli bili

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Za cijenjene kolege, negdje u nekoj Jarunskoj krčmi………..u oblaku dima i alkoholnih para, dok donose odluku što im je dalje činiti……

http://www.dailymotion.com/video/xqmgp_procol-harum-whiskey-train_music

Ain’t gonna ride that whisky train
Ain’t gonna burn up no more flame
Throw away my bottle down the drain
Ain’t gonna ride that whisky train
To think that i could be so wrong
To be so sick and still go on
The way i drink it’s been too long
Don’t see much point in carrying on
I’m gonna lose these drinking blues

I’m gonna find a girl to make me choose
Between lovin’ her and drinking booze
I’m gonna lose these drinking blues
Ain’t gonna ride that whisky train
I’m tired of burning in the flame
Throw away my bottle down the drain
Ain’t gonna ride that whisky train

[wink] [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/

za kolegu iz Mlake i društvo u kutu

O brother, my cup is empty
And I haven’t got a penny
For to buy no more whiskey
I have to go home

Well I’ve been sliding down on rainbows
Well I’ve been swinging from the stars
Now this wretch in beggars clothing
Bangs his cup across the bars
Look, this cup of mine is empty!
Seems I’ve misplaced my desires
Seems I’m sweeping up the ashes
Of all my former fires
So brother, be a brother
And fill this tiny cup of mine
And please, sir, make it whiskey
For I have no head for wine

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Drage kolege, danas osim uobičajene nervoze zbog neposobnog regulatora tržišta , ništa novo.

Većina normalnih investitora- danas je ostavila trgovanje papirima na miru- i odvela svoje
drage supruge, djevojke, prijateljice – na ugodno druženje vikendom- u neki od lijepih hotela
sa SPA tretmanima- da se žene odmore i opuste od raznih tričarija – u obitelji, poslu i
ostalom…

Kupite ruže , čokolade…… poslije ćete to i otplatiti , zaradom na burzi…..

Zato svima – lijepi pozdrav ……..i na trenutak zaboravite na brige…….jer , ovaj vikend
naša ljubav prema dionicama – mora biti malo zapostavljena – a drukačija ljubav mora biti
pružena drugima oko nas do kojih nam je stalo……………… POZDRAV !


I baš zato jer su ameri izmislili taj dan ja uvijek biram neki drugi datum koji je meni obilježio vezu na neki način. Nipošto kad mi to nalože potrošačko društvo hvala lijepa.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Drage kolege, danas osim uobičajene nervoze zbog neposobnog regulatora tržišta , ništa novo.

Većina normalnih investitora- danas je ostavila trgovanje papirima na miru- i odvela svoje
drage supruge, djevojke, prijateljice – na ugodno druženje vikendom- u neki od lijepih hotela
sa SPA tretmanima- da se žene odmore i opuste od raznih tričarija – u obitelji, poslu i
ostalom…

Kupite ruže , čokolade…… poslije ćete to i otplatiti , zaradom na burzi…..

Zato svima – lijepi pozdrav ……..i na trenutak zaboravite na brige…….jer , ovaj vikend
naša ljubav prema dionicama – mora biti malo zapostavljena – a drukačija ljubav mora biti
pružena drugima oko nas do kojih nam je stalo……………… POZDRAV !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.youtube.com/watch?v=GQIt0JK2FsA&feature=related

http://www.kucilooro.webs.com/

Evo jedna za sve zalutale ovčice na ovoj čobanskoj Zse burzi [lol]

Vaš link

http://www.youtube.com/watch?v=GQIt0JK2FsA&feature=related

DUELING BANJO

brutalno, iz kojeg je to on o filma…Deliverance??

evo odgovora

zz top-la grange

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

dobra dobra…………ali ova je bolja…. [wink]

a sad zbogom, moram poć….. [bye]

http://www.kucilooro.webs.com/


ma kakve dijonice i bakrači … bez cenzure – općenito je najjača tema
[lol] [lol] [thumbsup]

Pa tko pjeva zlo ne misli…
Ovdje je konkurencija jača nego na Dori… [lol]

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

Mislim da bi ova trebala biti Vaša himna,pošto ste ekipa uigrana ali normalno je da dođe do raskola….a sad ko je koga zaheba to je drugo pitanje [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0uCTJ7hkX-k

Ma vidi vidi, iznenađen bogovski. Kolega Vidra apsolutna stotka za muzički izbor.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Rukometni spektakl u Zagrebu, ulaznica još ima pa ako možete svakako dođite:

http://www.sportnet.hr/vijesti/391657/rukomet-liga-prvaka/jos-jednom-samo-bolje

Arena, 18 h

Zagrebašima treba podrška…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Koliko se gluposti zadnjih dana ode sve napisalo. [rolleyes]
Dakle, imamo novu materijanu činjenicu. Nerealni kolega plavi koji je toliko druka o visokim targetima istovremeno prodavajući, sad je promjenija priču i svakodnevno nas zasipa prognozama kako ovo ide ispod 1.500kn, dok istovremeno pokušava kupovat šta jeftinije. Plavi tvoje ponašanje mi je ka i tigrusovo jako licemjerno i gadljivo, čak gore i od Fedyinog.
Nije problem u promjeni mišljenja, već načinu na koji ti pretjeruješ i nerealno prezentiraš na sva zvona. Mislim da bi za ovu temu bilo najbolje da ti, Fedya, vidra, Badman, split šta manje pišete na ovoj temi jer mi dođe slabo čitajući vaše gluposti. Također, budući da se na svim temama međusobno prepucavate i kritizirate, imate pp pa se tamo vriđajte do mile volje.

Ima li neko podatak prekrcaja tereta u svim jadranskim lukama za zadnjih 5-10 godina, pa da malo analiziramo raspored kolača? Prije 1.5 god. sam naletija na članak u Banka magazinu, di je detaljno bilo obrađeno poslovanje i budući planovi svih hrvatskih luka, ali sad ga nemogu naći.

Kolega sandokan, moram se složiti sa vama da je ponašanje kolege plavog u najmanju ruku degutantno.
Drukati na cijeni 1850 da ide gore i da treba kupovati i onda na 1500 drukati da ide dolje i da treba prodavati je tipično za kolegu plavog i za drukere tog profila.
Ali neka mu, mislim da su do sad svi već shvatili da je kolega plavi najobičniji druker.
Ali da se vratim na vas kolega sandokan.
Kažete da ja ,vidra i Badman pišemo gluposti i da se ne da ništa zanimljivo pročitati na ovoj temi.
Pa nisam baš vidio da ste vi napisali išta pametno na ovoj temi.
Ja sam napisao dosta toga o neperspektivnosti ove firme , o precijenjenosti ,o fundamentalnim pokazateljima.
Nisam baš primjetio da je itko to argumentirano osporio pa tako niti vi, kolega.
Jedino što vi svi ovdje znate je pisati kako će sutra dokapitalizacija i kako će se svi dioničari obogatiti nakon toga.
Ja sam počeo pisati kad je cijena bila 1850 kuna a sad je 1550.
Dakle, ipak ljudi uviđaju da ovdje nema perspektive, polako ali sigurno.
Evo i kolega plavi je nakon što je kupio na Lokalnom vrhu na 1850 drukao za up,up da bi onda uvidio da tu perspektive nema i onda prodao sve na Lokalnom dnu na 1500 i sad druka da padne da može opet kupiti na 1200 jer sam ja napisao da je tu negdje potpora.
Mislim da je to prava slika njega kao pojedinca i društva kao cjeline

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Koliko se gluposti zadnjih dana ode sve napisalo. [rolleyes]
Dakle, imamo novu materijanu činjenicu. Nerealni kolega plavi koji je toliko druka o visokim targetima istovremeno prodavajući, sad je promjenija priču i svakodnevno nas zasipa prognozama kako ovo ide ispod 1.500kn, dok istovremeno pokušava kupovat šta jeftinije. Plavi tvoje ponašanje mi je ka i tigrusovo jako licemjerno i gadljivo, čak gore i od Fedyinog.
Nije problem u promjeni mišljenja, već načinu na koji ti pretjeruješ i nerealno prezentiraš na sva zvona. Mislim da bi za ovu temu bilo najbolje da ti, Fedya, vidra, Badman, split šta manje pišete na ovoj temi jer mi dođe slabo čitajući vaše gluposti. Također, budući da se na svim temama međusobno prepucavate i kritizirate, imate pp pa se tamo vriđajte do mile volje.

Ima li neko podatak prekrcaja tereta u svim jadranskim lukama za zadnjih 5-10 godina, pa da malo analiziramo raspored kolača? Prije 1.5 god. sam naletija na članak u Banka magazinu, di je detaljno bilo obrađeno poslovanje i budući planovi svih hrvatskih luka, ali sad ga nemogu naći.

New Report

Close