BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kupovat treba u tommyja, ima domaćih proizvoda, dobru uslugu i dobre cijene

Ne bih znao nije mi nigdje u blizini. Kupovati treba, ma čujte ljubitelji tode zakeljite odmah kolac i ne čitajte dalje, upozortavam da bi dalje čitanje ovog teksta moglo kod osjetljivijih osoba izazvati nelagodu.
Za nas koji smo vrlo blizu zapadne granice preporučam za špeceraj Zloveniju ili Italiju, ko u stara vremena. Tako odemo ja i žena 2x na mjesec, imamo pravo 80 eur po glavi bez zajebancije na granici, a kad idemo tako uzmem uvjek auto od mog starog jer stari ima karavana.
Tako uvijek uzimamo namirnice koje su trajne i na kojima je razlika u cijeni skoro pa nevjerojatna.
Dođeš do police s maslinovim uljima a ono 30-tak proizvođača ulja srednje klase s cijenama između 5 i 9 eur, za litar naravno. Pašta barilla i kg 1,20 – 1,55 eur, a koliko je kod tode 0,5 kg iste te barille
8-12 kn ako se ne varam, dalje riža Uncle s Ben, integralna 0,5 kg 2,20 eur, a kod tode ista ta vakumirana ali 300 g 29 krznaša, Nutella osim što je na u talijanskim marketima original Ferrerro, a ne ovo poljsko smeće na našim policama uz to je točno duplo jeftinija, jebote u odnosu na ovo poljsko govno ima drugačiji ukus, a o boji i mirisu da ne govorimo. Sirevi i vina, e to je jedna posebna priča koja bi tražila puno pisanja, tako da ću samo reći ovo, jedva čekam ulazak u eu samo iz aspekta vina, jer će ova naša brutalno precijenjena vina izjednačiti cijene s svjetskim vinima istovjetne klase ili propadaju.
S obzirom da mi je kćer navršila evo nedavno 6 godinu, i da je oblačiti i obuvati djete stavka koja nije zanemariva na mjesečnoj razini, razlika u cijeni kod dječje robe i obuće od Italije i nas je za ne vjerovati – tako da sam sve u svemu ja podvukao crtu i malo uspoređivao što trošim i u kojoj količini pa vidio razliku, a tu razliku na mjesečnom nivou utrošim u koju dionicu

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

lako je Vama kad ste blizu granice


lako je Vama kad ste blizu granice

Slažem se, ima svojih prednosti

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

zar vi zaista vjerujete u kretenluk i crnu magiju?
Gann je bio najobicniji varalica koji je ljudima prodavao muda pod bubrege,stvoren je mit o njemu zahvaljujuci naivcinama i lakovjernicima koji u 21 stoljecu zele zaraditi pomocu zvjezda i marsovske sile teže, te njihovih utjecaja na ljudske odluke [shocked] [shocked] [yawn]

Gadi mi se društvo koje u 21 stoljecu vjeruje u ovakve gluposti, umjesto da se uhvate matematike i fundamenata, oni bacaju grah i gledaju u šalicu kave.

Barem ste ostali tradicionalni u jednom djelu, kultura brdovitog balkana u mlačenju bureka je ostala i medju vama, stoga vam želim uspješan burek-trejd na današnji dan [thumbsup]

Slažem se za Ganna.Marber ima izreku za Ganna:
"Going,going,gann".
Za EWT ima još bolju

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/slovenska-ucjena-dio-blokade-ce-ostati-dok-ne-vidimo-drzi-li-se-kosor-dogovora,57172.html

nista od deblokade, jaca nas malo lagala
nije li to izdaja nacionalnih interesa?
ukoliko je Vlada bi trebala dati ostavku!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://www.seebiz.eu/hr/politika/slovenska-ucjena-dio-blokade-ce-ostati-dok-ne-vidimo-drzi-li-se-kosor-dogovora,57172.html

nista od deblokade, jaca nas malo lagala
nije li to izdaja nacionalnih interesa?
ukoliko je Vlada bi trebala dati ostavku!!!


Ma ta je tema završena pod pritiskom stranaca. Treba se usredotočiti na to kakav će biti proračun za iduću godinu i koga će Jaca od nesposobnih ministara otjerati doma. Izbor je velik…

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



http://www.seebiz.eu/hr/politika/slovenska-ucjena-dio-blokade-ce-ostati-dok-ne-vidimo-drzi-li-se-kosor-dogovora,57172.html

nista od deblokade, jaca nas malo lagala
nije li to izdaja nacionalnih interesa?
ukoliko je Vlada bi trebala dati ostavku!!!


Ma ta je tema završena pod pritiskom stranaca. Treba se usredotočiti na to kakav će biti proračun za iduću godinu i koga će Jaca od nesposobnih ministara otjerati doma. Izbor je velik…

[/quote]
kolega pa nije to vukelicev most gdje nam je premjerka naucila analizu i haj haj prici kraj
ne mozemo prepoznati izdaju, samo zbog lazi trebala bi dati ostavku.
zabila nam je autogol a mi puni tolerancije prelazimo prek svega
jel nam uopce i treba biti bolje?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




http://www.seebiz.eu/hr/politika/slovenska-ucjena-dio-blokade-ce-ostati-dok-ne-vidimo-drzi-li-se-kosor-dogovora,57172.html

nista od deblokade, jaca nas malo lagala
nije li to izdaja nacionalnih interesa?
ukoliko je Vlada bi trebala dati ostavku!!!


Ma ta je tema završena pod pritiskom stranaca. Treba se usredotočiti na to kakav će biti proračun za iduću godinu i koga će Jaca od nesposobnih ministara otjerati doma. Izbor je velik…

[/quote]
kolega pa nije to vukelicev most gdje nam je premjerka naucila analizu i haj haj prici kraj
ne mozemo prepoznati izdaju, samo zbog lazi trebala bi dati ostavku.
zabila nam je autogol a mi puni tolerancije prelazimo prek svega
jel nam uopce i treba biti bolje?

Koji si ti lik. Čitaj vijesti…nemoj iznositi neistine…
I previše mi se trudiš u zadnje vrijeme….desetine poruka dnevno….koji su ti motivi da mi je znat…

KOLEGA VIRIBUS,

kako ste napisali, imate ovih dana …ispite , pa ćete svratiti i do SDA….
Vezano uz objavu Vaših saznanja oko Ivana 7 podataka …gdje ste od mene dobili otvorenu kritiku…. poučavam Vas lijepom ponašanju
kao vrlo odrasla osoba…te Vas molim da ..otvorena vrata kuće SDA.. gdje Vam je prepostavljam i
tema iz nekih diplomskostručnih referata….na polju ekonomije.. ne koristite , kako bi
dospjeli do podataka, kojima ovdje nije mjesto.

Učite od starijih i proučite Zakon o zaštiti osobnih podataka , usput. Lijepi pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

zar vi zaista vjerujete u kretenluk i crnu magiju?
Gann je bio najobicniji varalica koji je ljudima prodavao muda pod bubrege,stvoren je mit o njemu zahvaljujuci naivcinama i lakovjernicima koji u 21 stoljecu zele zaraditi pomocu zvjezda i marsovske sile teže, te njihovih utjecaja na ljudske odluke [shocked] [shocked] [yawn]

Gadi mi se društvo koje u 21 stoljecu vjeruje u ovakve gluposti, umjesto da se uhvate matematike i fundamenata, oni bacaju grah i gledaju u šalicu kave.

Barem ste ostali tradicionalni u jednom djelu, kultura brdovitog balkana u mlačenju bureka je ostala i medju vama, stoga vam želim uspješan burek-trejd na današnji dan [thumbsup]

Slažem se za Ganna.Marber ima izreku za Ganna:
"Going,going,gann".
Za EWT ima još bolju
[/quote]
Večer,
pa teta Branka umrijet ću od radoznalosti, koja je ta [pray]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Gdje su nam pivari večeras, nema ih?
DA nisu možda izveli žene / djevojke u fini restaurant i čašu dobrog vina??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Gdje su nam pivari večeras, nema ih?
DA nisu možda izveli žene / djevojke u fini restaurant i čašu dobrog vina??

ili se jednostavno ševe doma…[rolleyes]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

…ah što me se cenzurira…biće se i ON nije nakupovao na vrijeme…sutra u 10:00 požuri da stigneššššššš…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Brankice, ti si pametna žena, i dalje nisi promijenila stajalište od jučer?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Brankice, ti si pametna žena, i dalje nisi promijenila stajalište od jučer?

Ne znam na što mislite gospon valentine

New Report

Close