BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

draga brankice
pa rekli ste jučer da nas croata ide u dobrom smjeru, a i sami znate kaj je napisao jučer
to pitam vas gospođo jer želim biti siguran da imam dobar savjet
pa vas molim da odgovorite
hvala i pozdrav [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


draga brankice
pa rekli ste jučer da nas croata ide u dobrom smjeru, a i sami znate kaj je napisao jučer
to pitam vas gospođo jer želim biti siguran da imam dobar savjet
pa vas molim da odgovorite
hvala i pozdrav [thumbsup]

Ja sam rekla da je gospon croata lijepo uočio pojavu key reversal day-a na S&P 500.
I to je sve što sam rekla.Ne znam što bi bam trebala odgovoriti kad niste postavili pitanje

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Da li se slažite s njime?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Da li se slažite s njime?

Pa ne znam što je to on rekao osim što je uočio key reversal day.Vjerovatno mislite na to da li bi S&P trebao padati zbog toga.Pa to je jedan od pokazatelja obrata trenda ali nije, kao ni niti jedan drugi indikator, nepogrešiv.Tako da bez potvrde ništa.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Apple na skoro ATH!!!
Pa ti Amerikanci su svjetska prevara.

Naslov ove krize

Kako nadmudriti svijet i srušiti dionice širom svijeta

Sadržaj
Uvod……………………………………………….2
Soros-mudrijaš……………………………………10
Soros – II dio………………………………………15
Soros – III dio……………………………………..55
Soroš – IV dio……………………………………..65
Hipotekarni krediti……………………………….70
Hipotekarni krediti-svjetska prevara no.1……….81
Kako rušiti dionice u RH………………………….91
Ništa se nije dogodilo-intervju-A. Greenspan…….94
Doba financijskih sranja-A. Greenspan………….95
Ja sam milijarder, a obični sam bankar-A. G…….96
Zaključak-sve je isto ko i pre…………………….100
[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

zanimljivo je kako su se sad svi uzkokdakali, a dok je trajala korekcija sveopci muk –
mogao si cuti muhu u letu.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tu leži veliki pad…svi misle gotovo je…nema krize sve je u redu…

ljudi čuvajte se…ništa nije gotovo…tek je počelo…nemojte biti blesavi i misliti da je kriza prošla..pravi pad tek slijedi…malo pogledajte koliko je nazaposlenih u usa…a i dalje gube posao..A SAMO ČEKAJTE DA FED DIGNE KAMATU

nemojte zaboraviti koliko sam drukao prije 16 mjeseci vezano uz pad…i koliko me admin/vjeko brisao umjesto da me pustio jer sam bio u pravu…sada vam ponavljam, pravi krš i lom tek dolazi..

p.s. u dionicama sam 100%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tu leži veliki pad…svi misle gotovo je…nema krize sve je u redu…

ljudi čuvajte se…ništa nije gotovo…tek je počelo…nemojte biti blesavi i misliti da je kriza prošla..pravi pad tek slijedi…malo pogledajte koliko je nazaposlenih u usa…a i dalje gube posao..A SAMO ČEKAJTE DA FED DIGNE KAMATU

nemojte zaboraviti koliko sam drukao prije 16 mjeseci vezano uz pad…i koliko me admin/vjeko brisao umjesto da me pustio jer sam bio u pravu…sada vam ponavljam, pravi krš i lom tek dolazi..

p.s. u dionicama sam 100%


javi kad krećeš s prodajom da i mi navalimo, jer smo isto 100 u dionicama

dan je pametniji od noći



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tu leži veliki pad…svi misle gotovo je…nema krize sve je u redu…

ljudi čuvajte se…ništa nije gotovo…tek je počelo…nemojte biti blesavi i misliti da je kriza prošla..pravi pad tek slijedi…malo pogledajte koliko je nazaposlenih u usa…a i dalje gube posao..A SAMO ČEKAJTE DA FED DIGNE KAMATU

nemojte zaboraviti koliko sam drukao prije 16 mjeseci vezano uz pad…i koliko me admin/vjeko brisao umjesto da me pustio jer sam bio u pravu…sada vam ponavljam, pravi krš i lom tek dolazi..

p.s. u dionicama sam 100%


javi kad krećeš s prodajom da i mi navalimo, jer smo isto 100 u dionicama
[/quote]
[lol] [lol]

Nevjerojatno.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

nisam vidio da je netko komentirao ovo:

Stanove i kuće više ni na aukciji nitko ne želi kupiti
FIJASKO: Na prvoj domaćoj licitaciji nekretnina ni jedan jedini stan, kuća kao i poslovni prostor u Zagrebu i na Jadranu nisu se mogli prodati

Takav fijasko organizatori, tvrtka Aukcija nekretnina, svakako nisu očekivali. U zagrebačkom hotelu Antunović kongresna dvorana bila je krcata. Ponuda je bila obilna i raznovrsna: na aukciji ste mogli kupiti sve, od stana u Travnom do naselja sa 22 vile u Istri, koje je bilo i najskuplja stvar na “jelovniku”. Ukupno su ponuđene 52 nekretnine.
– Nadamo se da će ova aukcija malo ‘protresti’ tržište nekretnina – rekao nam je prije aukcije voditelj Centra Nekretnina Domenoco Devescovi, jedan od najboljih poznavatelja tržišta nekretnina. No kada je voditelj aukcije već na stanovima od 70.000 eura počeo uzalud spuštati cijene, nikako ne uspijevajući naći kupca, počeli su se nazirati obrisi posvemašnje katastrofe. One koji vjeruju da bogati kupci uvijek imaju novca razuvjerila je ponuda skupih nekretnina duž Jadrana, u Opatiji, ili neuspjela prodaja 22 vile u Vodnjanu, koje, za 7 milijuna eura, nisu uspjele naći kupca.


nisam vidio da je netko komentirao ovo:

Da, to je surova stvarnost tržišta nekretnina.
Ne znam apsolutno nikoga da je ove godine krenuo kupovati nekretninu a prije koju godinu ih je bila hrpa.

Da sad imaš recimo 100.000€ ili malo više čistog casha, mogao bi prošetati po par manjih građevinskih firmi i ubosti stan snova u ZG za 1100-1200€ po kvadratu bez obzira na to kakva cijena pisala u oglasu, našao bi se netko kome lova treba sad i odmah.
Poznanik je bio spreman dati stan u urbanoj vili na Bukovcu za 1.300€ po kvadratu ako mu netko odmah da pare. Nisam siguran da li je uspio prodati, pitati ću ga kad ga vidim.



nisam vidio da je netko komentirao ovo:

Da, to je surova stvarnost tržišta nekretnina.
Ne znam apsolutno nikoga da je ove godine krenuo kupovati nekretninu a prije koju godinu ih je bila hrpa.

Da sad imaš recimo 100.000€ ili malo više čistog casha, mogao bi prošetati po par manjih građevinskih firmi i ubosti stan snova u ZG za 1100-1200€ po kvadratu bez obzira na to kakva cijena pisala u oglasu, našao bi se netko kome lova treba sad i odmah.
Poznanik je bio spreman dati stan u urbanoj vili na Bukovcu za 1.300€ po kvadratu ako mu netko odmah da pare. Nisam siguran da li je uspio prodati, pitati ću ga kad ga vidim.
[/quote]

Kaj nemaš broj?? [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Kaj nemaš broj?? [rolleyes]

Poznanik iz viđenja, nismo si tak dobri… Jesi zainteresiran? Provizija 2% [lol]


Nevjerojatno.


najbolji post danas. [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close