BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Švarci, javi se što prije, pa zar ne vidiš da si zaxebao ljude? Kako im nisi jučer rekao da će biti toliko gubitaka radnih mjesta u Americi? Barem si ti to mogao znati, ipak si guverner!

Ajde sad, fino se ispričaj tisućama ljudi koji zadnjih dana širom svijeta kupuju brodare i prave tolike promete, sve si ih navukao pisanjem na PD forumu samo da bi se iskrcao iz tog smeća od dionica!

Nemoj se smijat, situacija je ozbiljna, vidiš da ima i luzera koji kupuju na temelju tvojih komentara na forumu, pa ipak si ti guverner i odgovoran si za izrečenu i pisanu riječ!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Ma ja ne vjerujem da je čovjek utukao 400.000kn na ATPL da bi nešto dokazao… Za to bi trebao biti lud ko šiba… [rolleyes]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Švarci, javi se što prije, pa zar ne vidiš da si zaxebao ljude? Kako im nisi jučer rekao da će biti toliko gubitaka radnih mjesta u Americi? Barem si ti to mogao znati, ipak si guverner!

Ajde sad, fino se ispričaj tisućama ljudi koji zadnjih dana širom svijeta kupuju brodare i prave tolike promete, sve si ih navukao pisanjem na PD forumu samo da bi se iskrcao iz tog smeća od dionica!

Nemoj se smijat, situacija je ozbiljna, vidiš da ima i luzera koji kupuju na temelju tvojih komentara na forumu, pa ipak si ti guverner i odgovoran si za izrečenu i pisanu riječ!

Nema se on kaj ispričavati ili ne…ak piše kupi Atpl i to tjednima…i onda mu ja i drugi velimo nije vrijeme za duži ulaz…previše oscilira…on veli vi ste drukeri u kešu koji trujete forum…ne frende, na kraju će ispast da je jedino ko je trovao bio on da bi što već…no da bi se ovo dokazalo nije bed uplatit novce i kupit atpl…ionak smo do 2010 u plusu…a kaj je s 2009…bude ko 2008, pa bum njegovim savjetom zgutao još 50%…bumo vidli…bilo je i prije ekipe koja je govorila nemojte prodavati u 2008 neće to padati više…onda smo bili na crobi 4000…tolko o tome…samo oprezno…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Ma ja ne vjerujem da je čovjek utukao 400.000kn na ATPL da bi nešto dokazao… Za to bi trebao biti lud ko šiba… [rolleyes]

Možemo to ovak postaviti…kakav je onaj koji cijele dane tu visi i posta kupi, kupi, a kaj je najbolje zna da ne treba nitko kupovati na dugo nego igrat na sigurno u ovim čudnim vremenima …jel bolje biti lud ili…kakvi su to ljudi koji žele drugima nauditi…a zašto, da bi se bolje osječali zbog svojih gubitaka…nije mi jasno…ili još bolje, tvrdi da super zarađuje…pa zašto onda to…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Ako tvrdiš da si kupio na druk, pretpostavljam na PM-u, onda to možeš i postati ovdje, jer toliki naivac, mislim da nisi…

Pročešljaj zadnjih 100 strana ,nick gubernator, pa ćeš pročitati, nema kod mene Pm kupi prodaj, pa ovo je forum tu smo da si pomognemo…u različitom razmišljanju, stavu, argumentu…sve kaj mislim postam…dopisujem se minimalno…

Kupio sam jel lik tvrdi da propuštamo zaradu…ja mu tvrdim i drugima koji čitaju, a nisu educirani da se ne zaletavaju…da ništa kod kupnje dionica nije konačno…da nitko ne može reći ,ok ja sam kupio atpl na 750 i ona ne bude padala…ma bude…jer i kad smo imali bull tržište bilo je toga, a kamoli sada…

Ovo nema veze s naivom…ovo se bude pretvorilo u tešku tragediju…ja ću s gubernatorovim "načinom trgovanja" biti u kudikamao goroj situaciji nego da to nisam napravio, a upravo taj drugi put sam htio s njim raspraviti…i to je poanta…nema konačne kupnje…u sadašnjem stanju svijesti na burzi treba davati takve savjete…al to je opet po meni…bumo vidli, daj bože da griješim…

[/quote]

Gle sinoć sam računao koliki bi ti mogao biti gubitak danas, i to je hebena lova. Al mi nije jasno zašto slušaš isključivno nekog sa foruma, pa muku mu ljutu, tu si na forumu, pa jel gledaš malo BDI, DRYSe, kretanje europskih burzi, amerikance, bilo šta, razmišljanja i drugih ljudi.
Da se nepravim general poslje bitke, al da si malo čitao moje postove, ovo sam predvidio prije koji dan, a upravo sam tvojim "drukerom" imao neslaganje. Al za mene to nije bilo "drukanje" sa njegove strane, već gledanje na istu stvar sa različitog aspekta, i to mi često posluži kao kočnica ili otriježnjenje u mojim razmišljanjima ili odlukama, kad previše zabrijem.
Koliko će trajati trend prema dole, ne znam, al se da predvidjeti u koji dan, prati malo stvari…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



Ma ja ne vjerujem da je čovjek utukao 400.000kn na ATPL da bi nešto dokazao… Za to bi trebao biti lud ko šiba… [rolleyes]

E moj Matija( sančo ) džaba tebi sav trud teško da će ATPL značajnije pasti pa valjda je svakome jasno da će ovo biti hit u 2009 i svatko tko je sada kupi na kraju godine će imati 100% zarade.
Možemo to ovak postaviti…kakav je onaj koji cijele dane tu visi i posta kupi, kupi, a kaj je najbolje zna da ne treba nitko kupovati na dugo nego igrat na sigurno u ovim čudnim vremenima …jel bolje biti lud ili…kakvi su to ljudi koji žele drugima nauditi…a zašto, da bi se bolje osječali zbog svojih gubitaka…nije mi jasno…ili još bolje, tvrdi da super zarađuje…pa zašto onda to…
[/quote]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

@ gusar

Prika nisam ja nikakav sančo, to su me već turpijali na Pm
Ovo mi je prvi i jednini nick

Retro pitanje po 100-ti put

Atpl krene s 500 skoči sad, pa opet padne, pa opet skoči itd.. i na kraju završi na 1500 kn na 31.12.2009.

Atpl krene s 3400 pa padne, pa opet poraste, pa padne, pa poraste… i nakraju završi kad ono 21.11.2008. na 475 kuna.

Pa što onda uopće prodavati ili kupovati….pa zbog zarade dragi čovječe…zbog tog i trgujemo…a ne zbog držanja ili ne držanja…zašto ljudima izbijate lovu iz đepova…ima dosta za sve…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Gle sinoć sam računao koliki bi ti mogao biti gubitak danas, i to je hebena lova. Al mi nije jasno zašto slušaš isključivno nekog sa foruma, pa muku mu ljutu, tu si na forumu, pa jel gledaš malo BDI, DRYSe, kretanje europskih burzi, amerikance, bilo šta, razmišljanja i drugih ljudi.
Da se nepravim general poslje bitke, al da si malo čitao moje postove, ovo sam predvidio prije koji dan, a upravo sam tvojim "drukerom" imao neslaganje. Al za mene to nije bilo "drukanje" sa njegove strane, već gledanje na istu stvar sa različitog aspekta, i to mi često posluži kao kočnica ili otriježnjenje u mojim razmišljanjima ili odlukama, kad previše zabrijem.
Koliko će trajati trend prema dole, ne znam, al se da predvidjeti u koji dan, prati malo stvari…

Ne slušam nikoga…lik je rekao da sam luzer u kešu koji druka na dolje i da kaj se bojim kupiti, da ovo da ono, ko da smo djeca…a s djecom se treba poigrati tu i tam… i nemreš ga uvjeriti…možeš i njega i sve koji mu vjeruju…ovako…pa da vidimo poslije koje će postove pisati…jer ja ću biti tu ili s gubitkom ili s lovicom u dobrotvorne svrhe…

Gubitak je nevažan…sve bu se to poslije vratilo…edukacija investitora važnija…ljudi nisu osnove naučili…a pišu doktorate tu…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Gle prika, iza tebe stoje riječi iza mene djela.

Ajde da budemo u istoj poziciji…pa pokaži kako si prodavao jučer atpl ko da nema sutra…a pričao nama bajke tu…jer kupovao sigurno nisi…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@MatijLalic

Pa dobro kolega ja zaista ne vjerujem svojim očima kada čitam da ste kupili 500 komada atlantske
na Guvernerov očiti druk. Pa di ste vi zaradili tih 400000kn ? Ako ste ih zaista zaradili poslom onda
niste toliko bedasti da vjerujete ljudima sa foruma. Ako ste to nasljedili ili "dobili" tko vam je kriv
što ne pazite. Što niste onda uložili u neki konkretni biznis?
I kakvo je to ulaganje od 400000 na 5 dana? Pa niste valjda krenuli u dionice na nagovor onih
našmrkanih kretena sa reklama o "dijoničarstvu u hrvata" kojim su nas bombardirali prije godinu dana?
Pa dajte se sredite malo….knjigu u ruke ili barem malo progoglajte na temu ulaganja prije bilo
kakve kupnje.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@ gusar

Prika nisam ja nikakav sančo, to su me već turpijali na Pm
Ovo mi je prvi i jednini nick

Retro pitanje po 100-ti put

Atpl krene s 500 skoči sad, pa opet padne, pa opet skoči itd.. i na kraju završi na 1500 kn na 31.12.2009.

Atpl krene s 3400 pa padne, pa opet poraste, pa padne, pa poraste… i nakraju završi kad ono 21.11.2008. na 475 kuna.

Pa što onda uopće prodavati ili kupovati….pa zbog zarade dragi čovječe…zbog tog i trgujemo…a ne zbog držanja ili ne držanja…zašto ljudima izbijate lovu iz đepova…ima dosta za sve…

Ova zadnja rečenica o tome da ima za sve nikako ne stoji. Ima samo za one najbrže i najpametnije
tj. za njih oko 10%. Ostali su ili na nuli ili u gubitku.
Očito ne shvaćaš da nema zarade ako netko prije toga ne popuši.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Pa što onda uopće prodavati ili kupovati….pa zbog zarade dragi čovječe…zbog tog i trgujemo…a ne zbog držanja ili ne držanja…zašto ljudima izbijate lovu iz đepova…ima dosta za sve…

Ova zadnja rečenica o tome da ima za sve nikako ne stoji. Ima samo za one najbrže i najpametnije
tj. za njih oko 10%. Ostali su ili na nuli ili u gubitku.
Očito ne shvaćaš da nema zarade ako netko prije toga ne popuši.
[/quote]

To si sam izračunao ili si pročitao uz neke knjige di likovi polugama od milje dolara naprave miljardu u par mjeseci…pa nije lova (ne doslovno) energija da nema perpetumobilea… još…tu ima već odavno…

New Report

Close