BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šala mala:

“Što PLIVADON izgradi, to VOLTAREN razgradi”…. [smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


šala mala:

“Što PLIVADON izgradi, to VOLTAREN razgradi”…. [smiley1]

Nemoj mi Voltaren spominjat, odmah me srce štrecne…

No respect


Nemoj mi Voltaren spominjat, odmah me srce štrecne…

Mene strecne portfelj

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Kolege voltaren je prema najnovijim nalazima štetan a obzirom da je za sutra predviđen veći pad dioničkih indexa preporuča se nešto jače tipa: Xanax, Lexaurin, Normabel te ciklički antidepresivi. Ako želite da Vas nešto digne mislim da ćete morati uzeti kokain koga ne preporučam jer je zabranjem Zakonom RH. Uzmite brašno ( postupak je isti efekti različiti ) pa Vas možda pogodi placebo efekt.

Sta te briga za portfelj kad si u CASH-R-A. Ovo je samo mala privremena korekcija koja nece trajati duze od mjesec dana.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Kolege voltaren je prema najnovijim nalazima štetan a obzirom da je za sutra predviđen veći pad dioničkih indexa preporuča se nešto jače tipa: Xanax, Lexaurin, Normabel te ciklički antidepresivi. Ako želite da Vas nešto digne mislim da ćete morati uzeti kokain koga ne preporučam jer je zabranjem Zakonom RH. Uzmite brašno ( postupak je isti efekti različiti ) pa Vas možda pogodi placebo efekt.

Kolega nije Voltaren samo stetan, on u mnogo slucajeva i pomaze. Ne znam jedino kakav je u korekciji?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

mislim da su ove studije koje pokazuju štetnost voltarena upitne…. ali nekima koji misle da su već u korekciji ne štete na srce nego izgleda na neurone….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Sta te briga za portfelj kad si u CASH-R-A. Ovo je samo mala privremena korekcija koja nece trajati duze od mjesec dana.

Ovo mi je ko saka u oko, ko da ti netko kaze upucat cu te, ali samo jednom
[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


preporuča se nešto jače tipa: Xanax, Lexaurin, Normabel te ciklički antidepresivi.

Vidi se da netko ima iskustva sa svim i svacim hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


znanac: ” preporuča se nešto jače tipa: Xanax, Lexaurin, Normabel te ciklički antidepresivi. ” Vidi se da netko ima iskustva sa svim i svacim hehe

mmmm za informaciju Helix Vam je najjači … ako netko treba recept neka se javi… ipak je to moja prava struka 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Ipak ovo s brasnom mu je najbolje. Zato ga znaci traze dileri po Korculi?[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


mmmm za informaciju Helix Vam je najjači … ako netko treba recept neka se javi… ipak je to moja prava struka 🙂

Kolega, nista ne smiruje tako ucinkovito ko metak u celo… ipak je to moja prava struka
[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close