BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi, nikad mi nije bilo jasno što se bojite tih korekcija kad znate da za mjesec dana nakon toga kao da ništa nije bilo. A ova će biti kratkog daha, pouzdano znam. Čuvajte što ste kupili. Nisu se fundamenti promjenili samo zato što su neki prestali kupovati, zar ne?

Ma kolega…tu uvijek ima dupla racunica, to i napravi kokrekciju, dovoljno je samo stisnuti kupnju nekoliko dana, sto na nasem trzistu i nije tesko…

Ako si nesto mogao prodati po 900…a u korekciji padne na 800…a ti si razmisljao da prodas dok je bilo na 850-860…sto je pametnije…
Ne zna se gdje je dno…kao ni gdje je vrh u rastu dionice…
zeznut posao…
Sve koje drzim na duze periode ne prodajem nikako…a one spekulantske…odmah…a vidite da njima i pada cijena prvima[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

“Burzovna prognoza dana”
Svi su se nešto utišali. Nema komentara. Vjerovatno se nema ni što komentirati kada je ovakvo sivilo. Nadam se da je kratkog i prolaznog karaktera. Hajde ljudi poslije kiše dolazi sunce.
Jedino me interesira koliko bi ta kiša mogla potrajati?

Za sada nema naznaka za razvedravanje.
Nastavak prognoze sutra u isto vrijeme….
Pozdrav!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Do vikenda će biti kišno tu nema greške.[smiley2]

A onda kad u ponedjeljak počne padati……………………[smiley2]

Vidim, koega, vama panika pase..

To mu je ocito jedina sansa da vidi kasnije sunce[smiley7]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Meni paše. Mislim da ovih -1.60% – Crobexa i -1,34 Vina i nije tako loše. Indijanci i naš vrač bi vjerovatno to nazvali: ” Čišćenje od zlog duha” ili tako nekako. Mislim da je ovo potrebno.

Sačekat ću još koji dan da se cijene slegnu još koji % i onda krećem u shoping s popustom! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Ako netko ima zelju i potrebu postavit neka pitanja:

Vilhelm Róbert Wessman
Lálandi 10 108 Reykjavík

6902779

http://www.simaskra.is/simaskra/?query=L%E1landi%2010&map=1164956
[smiley11]

No respect

E kolega, daj ga pitaj koju kremu protiv bubuljica koristi?[smiley1] Dobra je.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Plivin Geomycin… [smiley2][smiley2][smiley2]

No respect


http://www.nyse.com/Frameset.html?nyseref=http%3A//www.nyse.com/&displayPage=/events/1158315605981.html

stipe mesic na nyse

Znao sam da ova vijest ne moze proci bez posljedica. Samo ne znam kolike ce biti? Jesu li i na NYSE dionice u padu?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

ma nemoguće, ipak su oni dobor izanalizirali Plivu i njene proizvode, ne bi valjda [smiley5]

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close