BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Remi
Onda Remi prošetaj se po ewt-u i ne izazivaj vraga molio bih te lijepo, kao što ne izazivam ni ja tebe. Ako imaš nešto protiv, lijepo podatke na PS, znaš da imam sve vaše podatke, reci tko si pa se nađemo i raspravimo to u 4 oka. Nije lijepo niti pošteno ovako se sakrivati iza nicka i govoriti budalaštine. Mislim da si mi i ti u prijateljima PF kao i ja tebi. Budi pametan prijatelju i rekoh ti zaboravite me !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



ovakav promet može donijeti samo jedan smjer

Hmm to se pisalo i prije rasta , da se mora padat
[cool]

Pofuk, evo stotke od mene, postovi dana [lol]
[/quote]
pa covjece bozji radje mi zakelji kuljaka poput banane na kosarkaskom haklu ali mi nemoj molim te govoriti Pofuk sa veliko P,pa znas da mi mozes bilo kaj raditi ……..mozes me u bilo koju stvar sterati ali dragi moj daj zapamti da sam ja pofuk sa malo p a ne Pofuk sa veliko P
pa kak bi se ti oseco da ja tebi kazem Zmrkic a ne zmrkic,pa sta mislis kak se moja porodica pofuk oseca kad mi govore Pofuk sa veliko P a ne pofuk sa malo p kao sto se i zovemo…………
pa svi su mi u komi od mame pofuk,tate pofuka,sestre pofuk,sogora pofuka,necaka pofuka……eto vidis za njih cak ni ne kazem pofukici nego su i oni pofuki makar mi toliko pokvareno ti moji necaci izgledaju da bi najradje reko pofukandare ali svejedno kazem pofuki za njih
kaj mislis kak je meni na kraju krajeva????????????????????????
kaj mislis kak je meni kad mi kazu Pofuk sa veliko P a ne pofuk sa malo p
kaj mislis kak je najblizem sveceniku ,popu ili mufitiji ,da ne spominjem rabinu (sve zavisi ko mi je najblize) kad mu dojdem posle 4 popodne i opet mu se jadam da su me prijatelji zvali Pofuk sa veliko P a ne pofuk sa malo p
pa i ti vjerski duznosnici zele odmorit malo posle podne a ja malo ,malo op kod njih i uvijek jedan te isti problem im pricam sa tim slovom velikim P
u krajnjem slucaju kaj mislis kak je mom psihicu???????????
svi jungovi,frojdovi i ostala kompaniju mu padaju u vodu kad se ja pojavim sa problemom kako mene moji jedini prijatelji oslovljavaju sa veliko P a ne sa malo p kako se zovem???????????
pofuk
unaprijed hvala na razumijevanju i oprosti ako sam bio drzak i zelim ti kako ugodan kraj radnog tjedna tako i lepo proveden sljedeci vikend



@Remi

Onda Remi prošetaj se po ewt-u i ne izazivaj vraga molio bih te lijepo, kao što ne izazivam ni ja tebe. Ako imaš nešto protiv, lijepo podatke na PS, znaš da imam sve vaše podatke, reci tko si pa se nađemo i raspravimo to u 4 oka. Nije lijepo niti pošteno ovako se sakrivati iza nicka i govoriti budalaštine. Mislim da si mi i ti u prijateljima PF kao i ja tebi. Budi pametan prijatelju i rekoh ti zaboravite me !!

Ne znam koje podatke imate, ne razumijem o čemu pričate.
Ja vaše nemam, odakle mi?? Niti me zanimaju.
Niti me vaši grafovi u išta mogu uvjeriti.
Za mene su neistiniti i drukerski i tu je bio početak ove priče. A sad i kraj.

Evo, već vas zaboravljam. Ionako od mene nikakve koristi, naime, ne uklapam se u profil žrtve:)

Remi Gaillard


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@DlZELAS

Kolega vi ste jedan od rjetkih koji na ovoj temi ima puno više pogodaka već promašaja i to je sasvim ok ali mrgud je rekorder po promašajima i nemojte ga hvaliti molim vas svatko može odvrtiti postove unazad i viditi šta je tko pisao, pa to je za umrjeti od smjeha šta je on pisao i kakva su mu bila predviđanja.

Kolega ZSE.

Pinezi se broje, a ne tko što piskara po forumu.
Situacija na burzi se okreće u jednom danu, satu. Uvijek se može ispraviti greška, ako poštuješ svoje principe ulaganja. To što je netko mislio da ode gore/dole i zaključio nakon sat, dan, tjedan da je u krivu i spasio se od daljnjih gubitaka/kapitlizirao dobitke, ide u rok službe.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@remi

čovječe, lakše malo… mrgud ima veliko srce, ali malo manje znanja i iskustva u trejdanju… a on je toga svjestan i radi na tome… upravo to ti je i knele govorio kad je rekao da je mrgud od forumaša najviše napredovao, jer mrgud radi na svojem znanju…

i krivo si ga procjenio da je druker… ima tu dosta igrača koji se pojave samo kad treba drukati i ljude navući kako bi se oni iskrcali, ali to ti nije mrgud.

Pametan, ako to želiš.


A kako neće imat sidu kad je heba 4,5 miliona ljudi…

Mozda je tebe,mene nije i ako sam u tih 4.5 milona.Inace njegova stranka je puno pomogla braniteljima,pa malo postovanja prema godpodinu.
Poslovni bi isto mogao malo pazit sta pusta,i od kakvih likova.

HAHAHHAHAHAHAH

Trenutno realno CROBEX bi trebao biti preko 3000.

lijep pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kad se vidi da ova mala Sanaderova kurvica ima tri tajnice a ne radi ništa, onda je jasno da u državnoj upravi ima najmanje 50-60.000 birokrata previše……………..

"Unatoč tome što nema previše posla, Bianca Matković u novom uredu ima tri tajnice. Dvije su njezine susjede u Remetama. Jedna od njih je kći njezine rođakinje, a ta rođakinja je dobavljačica cvijeća za Ministarstvo vanjskih poslova i još neke Vladine urede."

Čak će i Srbija otpustiti 10% svojih državnih službenika prije nas……………..



A kako neće imat sidu kad je heba 4,5 miliona ljudi…

Mozda je tebe,mene nije i ako sam u tih 4.5 milona.Inace njegova stranka je puno pomogla braniteljima,pa malo postovanja prema godpodinu.
Poslovni bi isto mogao malo pazit sta pusta,i od kakvih likova.

[/quote]

Gospodin bi trebao čučati u pritvoru i čekati podizanje optužnice za pronevjere u Hepu, aferi kamioni, HŽeu i sličnim slučajevima…………….


Trenutno realno CROBEX bi trebao biti preko 3000.

lijep pozdrav

po meni minimalno 2800. ako sam u bearish raspoloženju…

I'LL BE BACK

i mrtav se još jedanput trzne


i mrtav se još jedanput trzne

[lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=447824

a samo je htjela tepih i ogledalce…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://mail.google.com/mail/?ui=2&view=bsp&ver=1qygpcgurkovy

Ako ne platite – ne možete koristiti usluge župnika niti crkve!
pametno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://mail.google.com/mail/?ui=2&view=bsp&ver=1qygpcgurkovy

Ako ne platite – ne možete koristiti usluge župnika niti crkve!
pametno

Ne vidi ti se ništa na tom linku.

Jesi možda mislio na ovu sramotu?
Vaš link

New Report

Close