BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


10.000 USD po autu, 10.000 Ejjj!!! pa ja za te pare pobijem tucet indijanaca, i zapalim barem dvostruko vise Hondi[smiley2]

he,he, dobra….znaš koja mjuza se sluša u mojoj Hondi??
– Hip-hop[smiley1]
Omiljeni izvođač: PBZ
Naziv omiljene pjesme : u nebesa[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

To bas i nije glazbeni ukus kojim bih se ja hvalio…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

napisal sam preko 15 tekstova i skoro svi su pobrisani? zakaj?

Pa ukusi su različiti kolega, o njima se ne raspravlja, osim ako se ne radi o narodnjacima , o njima je dobro da se kolektiv izrazi negativno, kako bi se to smeće što prije maknulo iz lijep naše.
Nadam se da se barem tu možemo složiti kolega , to bi bilo prvi puta u životu , ako se ne varam, da se oko nećega slažemo.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kad se počinju prikazivati tektovi bez cenzure?


Nadam se da se barem tu možemo složiti kolega , to bi bilo prvi puta u životu , ako se ne varam, da se oko nećega slažemo.[smiley2]

Salzem se

[smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ode i danas preko 100 milijuna u obveznice? Od Plive?[smiley8]

No respect


kad se počinju prikazivati tektovi bez cenzure?

Pa vidiš da se prikazuju samo oni sa felerom !!![smiley2]

Pozivam moderatore da što prije shvate kako član Timony izaziva pomutnju neslučenih razmjera te da isti ne može niti želi pridonijeti ovom forumu ništa kvalitetno te ga iz istog razloga privremeno prebace u -cenzuru- …

Mislim što jest jest [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti

Što ti smeta moje pisanje, niti sam ikoga uvrijedio niti sam što loše napisao. Očito je da se nisam dotakao tvojih dionica na hvalospjevu pa ti smeta. Ajde u kojima se pa da njih što više ishvalim, sam mi reci, nemoj da sad pretražujem okolo po forumu.

Mislio je na one lanjske članke na temi petrokemije.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ma ne kolege – to je više iz šale manje zbog očuvanja vrijednosti [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Već dugo nisam vidio ovako mali interes u ovo vrijeme.[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Zadatak: Cjenovna elastičnost potražnje za kompjuterima iznosi -2,3 dok je unakrsna cjenovna elastičnost između kompjutera i softverskih programa -1,5. U sljedećoj godini proizvođači kompjutera namjeravaju povećati prosječnu cijenu kompjutera za 2%, te očekuju da će uslijed razvoja sofisticiranijih programa biti u mogućnosti povećati cijenu softverskih programa za 5%.

a) Ukoliko prodaja kompjutera u tekućoj godini iznosi 7 000 komada, kolika se prodaja može očekivati u sljedećoj godini?
b) Koliku bi cijenu softverskim programima proizvođači trebali odrediti ako žele povećati prodaju kompjutera u sljedećoj godini za 10%?

formule: http://www.efst.hr/nastava/112/Mikroekonomija%20I%20-%20formule%20za%20ispit.pdf

Evo ti rješenja zadatka

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Najbolje mi je da ja sutra prodam cijeli portfelj,ali najvjerojatnije ću si ostaviti jednu ali vrijednu:
Ta dionica se zove ????
Tko pogodi ima od indijanca grumen zlata!!!
Sa njim sam u pregovorima oko pospremanja gornjeg doma parketa po 13 kvadratnih metara ,a to sve skupa izgleda obrnuto proporcionalno Kanaderima koji voze sve tamo-vamo ,izlazite,izlazite dijeli sapuniće ,što nisi ovako kao ja ,zar se ne sadi paradajz ,a k tome ništa nismo mogli dokazati i onda smo odlučili ,idemo na dvoboj![smiley1][smiley1][smiley1]

New Report

Close