BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



meni je ovo čudo, čovjekje fascinantan, zaista je bio King!!!

MOONWALK

http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc&feature=related


odličan, slažem se [thumbsup]
u to je vrijeme (a i malo prije) hrpa klinaca po kvartovima na amaričkom asfaltu isto to radila, a možda i bolje, samo je MJ to radio na ‘svjetlu pozornice’.
[/quote]

Ne samo na americkom asfaltu. Radilo se to i ovdje pod normalno i nije tesko bilo nauciti.



Hmmm Michael Jackson je kralj al poglete Nikolu Koju..bolje čaga neg Travolta


ne čaga ni banderas loše [huh]….Antonio Banderas – Take the Lead

…no nema spontane usklađenosti između muzike i tijela kakvu imaše marley i morison ,naravno ,za mene.
[/quote]

? kaj su marli i morison plesali, ja se sjećam da su samo kljucali, evo sad smo zmislili novu vrstu plesa kljucanje ples hihiihi [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

Pad BDP-a 6,7%. Ljudi moji, ovdje se razgovara o boksu, skupljanju sličica, muzici…. Pa dobro, ispada da su se cjenjeni investitori odlučili vratiti svojim korijenima….vrtiću… [cool]

"Istina je neotkrivena laž"


Pad BDP-a 6,7%. Ljudi moji, ovdje se razgovara o boksu, skupljanju sličica, muzici…. Pa dobro, ispada da su se cjenjeni investitori odlučili vratiti svojim korijenima….vrtiću… [cool]

Kolega, pa tu je većina populacije bliže 15 godišnjacima nego 30 godišnjacima, što očekujete?

Malo odite pogledat druge forume, na svakom vam je ista slika, klinci, klinci, klinci.

Ili 30 godišnjaci u prijevremenoj mirovini s portfeljem od 2 milje kuna.

Samo u ht-u…. [lol] [lol] [lol] [thumbsup]


Pad BDP-a 6,7%. Ljudi moji, ovdje se razgovara o boksu, skupljanju sličica, muzici…. Pa dobro, ispada da su se cjenjeni investitori odlučili vratiti svojim korijenima….vrtiću… [cool]

prodaj! [thumbsup]

I'LL BE BACK


Pad BDP-a 6,7%. Ljudi moji, ovdje se razgovara o boksu, skupljanju sličica, muzici…. Pa dobro, ispada da su se cjenjeni investitori odlučili vratiti svojim korijenima….vrtiću… [cool]

Je, Gosn. Riki!
Al zato vam se ova tema zove Bez Cenzure-Općenito. Vi budite dosadno ozbiljni na drugim temama.
Ili ste malo ljubomorni na mjere i sportove ovih mladića…ne ulazim u to.
Kad dođete u moje godine bute skužili na kaj mislim (ja vam još nisam za vrtić i pelene, haha)

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

@ alien kunt

Je je sam je Michael Jackson prodao gotovo milijardu ploca, a ne ti tipovi koji su to "radili bilje od njega"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@ ewt forumašima, koji su tu i čitkaju ovo

Nemrem se prijaviti tamo, poslao sam adminu poruku, pa dajte to pogurajte, vi koji ste već članovi, zanima me kako mogu zarađivati ko vi, od 100-150% po dionici, i kako prepoznati kad kupiti kad prodati.


? kaj su marli i morison plesali, ja se sjećam da su samo kljucali, evo sad smo zmislili novu vrstu plesa kljucanje ples hihiihi [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

…nadam se samo da nećeš naletjeti na koje okupljanje forumašica i zaključiti kak one plešući na marleya dogovaraju rušenje burze [tongue]



? kaj su marli i morison plesali, ja se sjećam da su samo kljucali, evo sad smo zmislili novu vrstu plesa kljucanje ples hihiihi [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

…nadam se samo da nećeš naletjeti na koje okupljanje forumašica i zaključiti kak one plešući na marleya dogovaraju rušenje burze [tongue]
[/quote]

Hehe ko je rekao rušenje burze? Kolko znam rečeno mi je da je bilo dogovaranje dizanje jdpl???? Koji se i digel poslije [thumbsup].

A svaka vam čast ak ste plesali na marlija, ja ga se sjećam u magli, nema dugo tome, neki konj pusti marlija, drugi zavida par baklji, popušimo ih i onda "čagamo", al znaš ono kljucalica + obavezno prejedanje slatkog i sendviča uz nemogućnost odvajanja očiju od televizora. Nažalost umro je prije neg sam se ja rodio, možda je live bio bolji "štimung". Ovo kaj se ja sjećam nije bilo čaganja, al opet valjda se krećem u krivom društvu, nismo "progresivni" hehe [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


kao prvo, Bollinger je sporedni indikator… problem sa većinom knjiga iz TA, a isto tako i FA, je da ih pišu ljudi koji ne znaju pisati, pa se neke stvari uopće ne napišu, kao npr. prioriteti, redosljed i slično… Murphy je odlična knjiga, ali mene podsjeća na enciklopediju, od svega po malo, ali stvari nisu međusobno povezane i prioritetizirane…

Zli, koja ti je knjiga rekla da će tisak u 6.mjesecu 2009 biti 75 kuna?
[/quote]

A gavran666 je zli prorok???
pa ja zlom već dulje vrijeme šaljem p.m. baš u vezi tiska jer mi je savjetovao na private da nikako ne ulazim na 180 kn jer da ću tisk uskoro na gomile kupovati po cca 80 kn.

Ajde zli molim te imeni objasni s tehničkog gledišta kada bi to moglo biti

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


A gavran666 je zli prorok???
pa ja zlom već dulje vrijeme šaljem p.m. baš u vezi tiska jer mi je savjetovao na private da nikako ne ulazim na 180 kn jer da ću tisk uskoro na gomile kupovati po cca 80 kn.

Ajde zli molim te imeni objasni s tehničkog gledišta kada bi to moglo biti

1. gavran666 je zli prorok. ostao je bez passworda za stari nick.

2. Ja ti nikad nisam savjetovao ništa, niti sam ti ikad poslao poruku. To što si napisao je DIREKTNA laž.

3. Ja i inače ne savjetujem, nego iznašam svoje mišljenje.

4. Laganje i podmetanje govori više o onom koji to radi, nego o onom na kojeg baca blato.

5. Vrlo je lako lagati i reći da je neko negdje nešto rekao, ali ja svoje izjave uglavnom radim javno, i svi se mogu uvjeriti da sam početkom trećeg mjeseca bio jedan od rijetkih koji je rekao da će ovaj rast potrajati. onda sigurno ne bih nikome govorio da ne kupuje. i to sve svako može uvjeriti, neka samo odvrti na treći mjesec, kada su me tehničari napali, jer je većina govorila da se pad nastavlja, a ja sam pričao o rastu.

6. vrlo je lako nabacivati se blatom i nekoga pljuvati. ako neko laže i kaže da sam mu ja nešto savjetovao, onda ako se ne branim, ispada da sam kriv, a ako se branim, ispada opet da sam kriv… mislm da svako ko malo dulje čita ovu temu može sam zaključiti koliko sam vjerodostojan, a tebi winnie, lijep pozdrav i ugodno ljeto.

@Zla svraka

1.welcome back!

2.kolega, izmijenilo smo par PP tamo na jesen i početkom zime, žao mi je što se ne sjećate, ali reći mi tako grubo da lažem, bez provjere, me ipak vrijeđa.
pitao sam Vas za Tisak, MMTZ, GIPK i THNK.rekli ste mi da vas puno ljudi traži savjet i da ne stignete svima odraditi.govorili ste da vidike crobex na oko 500 bodova u 2009., kao i THNK na 400kn, TISK na 75, za GIPK i MMTZ ste rekli da su nelikvidne, ali svakako nize, da ne znate precizno.
čak ste me i pozvali na, kako ste rekli Vaš forum koji ste otvorili i di će biti samo riječi o EKV analizama.nisam dao mail, jer ne znam ništa o tome.

3.ok, pardoniram, iznijeli ste mišljenje.

4.slažem se

5. kolega imate ego kao balon.pazite da Vam ne pukne u lice.
ja Vas ni za šta nisam optužio, bilo mi je zanimljivo kako gledate na stvari, pa sam tražio savjet/mišljenje od Vas, pokazala su se netočnima i to je to.nemojte misliti da i sam nisam donio gro pogrešnih odluka.

evo par vaših analiza:

Zli prorok, 02.12.08.
“u završnoj fazi ispuhavanja smo, ovo će biti prilično prvocrtno, sa odbijancima od dan-dva… inače se slažem da U PRINCIPU pad nije pravocrtan, ali ovo je poseban slučaj.

eto nam mali odbijanac danas, pa ko voli nek izvoli… još malo pa nestalo… ”

Zli prorok, 10.12.08.
“sorry ekipa, neće ići… ipak smo odradili a-b-c, dakle idemo dolje… bilo je lijepo dok je trajalo, ali to je to…”

nakon, što ste sve isfulavali,što se tiče predviđanja ovog rasta predvidjeli ste da će trajat mjesec dana.rekli ste da je to nekakv 4, a sad stalno govoriti da je 2.brojite unazad?
tad je rast trajao već 10 dana i i dalje niste znali gdje ste.

Zliprorok , 19.03.09.
“ovdje samo želim iznijeti širem pučanstvu mogućnost da je ovo kaj je započelo na S&P zapravo bull run od nekih mjesec dana, a ne mikro ili nano četvorka… dakle, mogućnost da velika četvorka još nije gotova, a velika petica još nije ni započela…

nevjerojatno kako niko nije uzeo u obzir tu mogućnost.

slika je jedna moja stara analiza od prije 2-3 tjedna, neda mi se sad crtat sve ispočetka, al koga zanima, shvatit će poantu… ”

6. što se tiče vaše dosljednosti, citirat ću post, kao i analizu:

Zliprorok, 29.01.09.
“naravno da trokutasta korekcija ide u obliku ABCDE, ali ako vama više paše crobex na 500 bodova, sve pet…
lijep pozdrav svima, to je bio moj zadnji post… ”

Dakle, vratili ste se pod drugim nickom.jako dosljedno!
iskreno, zaboli me ona stvar za burzu, tu sam sa jako malom lovom i ako sve izgubim, nije problem uopće.to radim sa tako sitnim iznosima, da to shvaćam kao loto ili kladionicu.
ne bih vam ovo pisao, ali ono da lažem, jako me pogodilo.
kao, što već rekoh, ego vam je ko balon, a rezultati nikakvi.vidim da jako patite od korištenja stranih termina izraza i riječi ne poznatih širokom puku, da bi sebi dali što veću važnost i pogurali svoj autoritet.da ne govoorim o odabiru nickova.how lame!!!

a još nigdje nisam vidio na šta smo danas tžili, to sam kupio, ovo sam prodao, pa da se vidi.
samo neke priče, priče, grafovi, analize…a plodova nigdje…

LP, kolega Prorok!

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


hm dudek, malo si se pogubio…a zakaj bi netko uspoređivao ovu godinu kada je ATPL krajem prošle godine upala u jamu? Drys je izdao nove emisije dionica po nekoliko puta i općenito je mulj od firme i nemre se procjenit. što se tiče DSX ona je na preko 30% ATH, ATPL je na 28% ATH. dakle ispod DSX. Ćudno da nisi stavio NM u analizu. svak piše kak mu odgovara. Onaj tko je kupio ATPL po cca 800 kuna kad je bila obavijest o predujmu sada ima div yield od 15%.

Šta nećeš više napisati da je vrijeme za kupnju kada je nešto napišem na forum, kako si se prove na Ingri?

Ovo sa dudek samo pokazuje koliko si primitivan kao i velika većina ovog foruma.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Šta nećeš više napisati da je vrijeme za kupnju kada je nešto napišem na forum, kako si se prove na Ingri?

odlično, kupio po 56 prodao po 72. piše na topiku pa si pročitaj


Ovo sa dudek samo pokazuje koliko si primitivan kao i velika većina ovog foruma.

ako smo ti primitivni ti se lijepo vrati na svoj forum di su svi fini i nježni
[bye]

I'LL BE BACK

New Report

Close