BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://hr.seebiz.eu/fondovi/mirovinski-fondovi-smanjuju-udjel-dionica-u-imovini/ar-80835/

[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Molim kome se da prokomentirati iskustva s promjenama djelomično izvršenih naloga. Kod (bivših) CEBA i PBZ brokera, ako se dobro sjećam, dokle god se mijenjala samo cijena djelomični se nalog vodio kao jedan i tako se naplaćivala provizija. Kod Hite me sad uvjeravaju da je to nemoguće i oni svaku promjenu cijene vode kao novi nalog i tako naplaćuju proviziju!?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

kolega, mislim da je tretman otvorenog naloga individualno pravo brokerske kuće. meni otvaranje/zatvaranje nerealiziranih naloga ( bez obzira jesu li mijenjane cijena i/ili količina ) kuća ne naplaćuje. djelomično realizirani podliježu ili minimalnoj proviziji ili ugovorenom postotku.


kolega, mislim da je tretman otvorenog naloga individualno pravo brokerske kuće. meni otvaranje/zatvaranje nerealiziranih naloga ( bez obzira jesu li mijenjane cijena i/ili količina ) kuća ne naplaćuje. djelomično realizirani podliježu ili minimalnoj proviziji ili ugovorenom postotku.

A koliko vam puta naplaćuju proviziju ako mijenjate cijenu na djelomično izvršenom nalogu. Npr. stavite nalog – netko vam proda 1 dionicu, povisite cijenu nalogu – plaćate li minimalnu transkaciju za protrgovanu 1 dionicu? Hita naplaćuje

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Od takvih kokošara najbolje se maknuti.
Promijenite brokera.
Bolje malo skuplje ali transparentnije, jer nakraju ispadne povoljnije.

ne, nego na ukupnu realiziranu količinu iz naloga bez obzira na promjenu cijene, višednevnu kupnju ili djelomične realizacije. otvaranje naloga ne plačam već sigurno 7-8 godina.

Moderator, što je s ovom stranicom?
http://www.poslovni.hr/specijal/poslovni-rezultati-kompanija

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Opet novi udar na već i onako slabu građevinu, što očekivati novi pad IGH, Tehnike, Dalekovoda, Ingre, Industrogradnje itd. Vaš link …


Moderator, što je s ovom stranicom?
http://www.poslovni.hr/specijal/poslovni-rezultati-kompanija

Provjerit cemo

Hvala na dojavi

Suricata suricatta

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Kao prvo, u novu vinariju je uložio neki Talijan svoj kapital i u njegovim rukama će biti najmanje 10 godina! Nakon toga će opet biti u saastavu Belja! Dakle: novac izlazi iz Belja! Izvor: zaposlenici!
Drugo: ovih dana se priča kako će mljekaru prodati i to navodno Dukatu! Radi li se o ugovoru kao s vinarijom ili o pravoj prodaji ne znam! Neki
Treće: kapital za ove novoizgrađene staklenike je dao neki Izraelac! Što slijedi ne znam i mogu samo da nagađam!
Četvrto: priča se da neće prodati samo farme i vjerovatno ratarski dio!
A uz sve to znajte da ne iskorištavaju veliki poljoprivrednu površinu!
I ja sam imao veliku vjeru u ovu firmu ali smatram da ćemo se još načekati da ona preraste u takvog megana! Sretno i lijep pozdrav.

Zbog opsnosti od mogućeg rata pad i rasprodaja dionica na europskim burzama.
EUROPSKE BURZE
Napetosti u Ukrajini izazivaju nervozu na europskim burzama

Eskalacija političkih napetosti u Ukrajini pritisnula je danas europske burze, spriječivši nastavak ovomjesečnog uzleta najvažnijih indeksa.

FTSEurofirst 300 indeks oko 9,30 sati stagnirao je na 1.348 bodova, zadržavši se i dalje nadomak rekordne razine od svibnja 2008. godine.

Istodobno, londonski FTSE indeks bio je u minusu 0,04 posto, a frankfurtski DAX 0,12 posto, dok je pariški CAC bio u blagom plusu, za 0,04 posto.

„Osjeća se nervoza zbog napetosti u Ukrajini“, kazao je Darren Courtney-Cook, čelnik trgovanja pri Central Markets Investment Managementu.

Ruski predsjednik Vladimir Putin danas je naredio vojnu vježbu radi testiranja borbene spremnosti vojske na zapadu Rusije, nedaleko granice s Ukrajinom. To je potaknulo SAD na upozorenje da bi eventualna ruska vojna intervencija u Ukrajini bila ‘fatalna pogreška’.

I na većini azijskih burzi jutros se trgovalo oprezno jer ulagači nisu skloni rizičnijim investicijama zbog rasta napetosti u Ukrajini. Tokijski Nikkei oslabio je 0,32 posto, na 14.923 boda.
Vaš link …


Zbog opsnosti od mogućeg rata pad i rasprodaja dionica na europskim burzama.
EUROPSKE BURZE
Napetosti u Ukrajini izazivaju nervozu na europskim burzama

Eskalacija političkih napetosti u Ukrajini pritisnula je danas europske burze, spriječivši nastavak ovomjesečnog uzleta najvažnijih indeksa.

FTSEurofirst 300 indeks oko 9,30 sati stagnirao je na 1.348 bodova, zadržavši se i dalje nadomak rekordne razine od svibnja 2008. godine.

Istodobno, londonski FTSE indeks bio je u minusu 0,04 posto, a frankfurtski DAX 0,12 posto, dok je pariški CAC bio u blagom plusu, za 0,04 posto.

„Osjeća se nervoza zbog napetosti u Ukrajini“, kazao je Darren Courtney-Cook, čelnik trgovanja pri Central Markets Investment Managementu.

Ruski predsjednik Vladimir Putin danas je naredio vojnu vježbu radi testiranja borbene spremnosti vojske na zapadu Rusije, nedaleko granice s Ukrajinom. To je potaknulo SAD na upozorenje da bi eventualna ruska vojna intervencija u Ukrajini bila 'fatalna pogreška'.

I na većini azijskih burzi jutros se trgovalo oprezno jer ulagači nisu skloni rizičnijim investicijama zbog rasta napetosti u Ukrajini. Tokijski Nikkei oslabio je 0,32 posto, na 14.923 boda.
Vaš link …

na istoku ukrajine na parlamentima se danas vijori ruska zastava,stanovnici su uzeli ruske putovnice jer se u ukrajini zakonom zabranjuje dvojno drzavljanstvo i na cijelom istoku stanje kontrolira ruska vojska.. sada kada se odcijepi istok doc ce do jos veceg rizika ulaganja a stanje u europi i aziji ce se vratiti na pad dok ce naravno amerika vjesto iskoristiti to.. a naravno uz sve to dolazi i poskupljenje plina tako da je potreba sa LNG terminalom jos veca

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Evo što kaže struka o firmama koje su prošle kroz PSN-u:
Možemo vjerovati, dodaje, da je Ministrstvo financija imalo najbolju namjeru rješavanja problema nelikvidnih odnosno insolventnih poduzeća. Vlada je, međutim, u rješavanju pitanja nelikvidnosti polazila od pretpostavke da je insolvencija posljedica krize, a ne strukturnih problema, smatra Novotny.

Upozorava kako poduzeća koja uspješno zaključe predstečajne nagodbe na žalost zbog loših poslovnih modela, nedostatka konkurentnosti i niske razine kapitala nemaju veliku šansu na tržištu. Takva poduzeća komercijalne banke ne smiju financirati, pa su ona osuđena na stagnaciju i vrlo vjerojatno odgođeni stečaj. Samo rijetka poduzeća će se rehabilitirati u cijelosti, drži Novotny.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: MGMA (Magma d.d.)[/color]




sve je to sjajno i bajno ali jos nema nikakve sluzbene obavjesti od strane magme tako da je to sve jos samo nagađanje

Tek je prošlo mjesec dana od PSN,dosad su riješena potraživanja radnika,ja očekujem vrlo brzo i objave licenci,jer imam info da su neke moje kolege informatičari već dobili posao u Magmi.
Ovaj teks nije nagovor ni na kupnju ni na porodaju..
[/quote] mozda i jesu dobili posao ali mi za to jos neznamo i dok se ne jave gospoda iz magme nece se nista znacajno desavati sa dionicom
[/quote]
Kolga mi kaže da su softverske pripreme skoro gotove,a to je puno posla u mjesec dana,neki bi htjeli da u dva dana dionica naraste 50 %,ali samim tim čim je dionica stabilna na 2,05 – do 2,2 već mjesec dana,i da stalno imamo nove ulaze u Top deset meni govori puno, tj.da je veliki porat vrlo blizu i da je strpljen,spašen ,jer izlaziti na ovim cjena bio bilo stvarno suludo,nakon svih dobrih vijesti o prijemeni 3D tehnologije u proizvodnji igračaka,tako da se jedan div kao što je Hasbro uključuje u taj posao stoljeća.
Ovaj tekst nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: MGMA (Magma d.d.)[/color]





sve je to sjajno i bajno ali jos nema nikakve sluzbene obavjesti od strane magme tako da je to sve jos samo nagađanje

Tek je prošlo mjesec dana od PSN,dosad su riješena potraživanja radnika,ja očekujem vrlo brzo i objave licenci,jer imam info da su neke moje kolege informatičari već dobili posao u Magmi.
Ovaj teks nije nagovor ni na kupnju ni na porodaju..
[/quote] mozda i jesu dobili posao ali mi za to jos neznamo i dok se ne jave gospoda iz magme nece se nista znacajno desavati sa dionicom
[/quote]
Kolga mi kaže da su softverske pripreme skoro gotove,a to je puno posla u mjesec dana,neki bi htjeli da u dva dana dionica naraste 50 %,ali samim tim čim je dionica stabilna na 2,05 – do 2,2 već mjesec dana,i da stalno imamo nove ulaze u Top deset meni govori puno, tj.da je veliki porat vrlo blizu i da je strpljen,spašen ,jer izlaziti na ovim cjena bio bilo stvarno suludo,nakon svih dobrih vijesti o prijemeni 3D tehnologije u proizvodnji igračaka,tako da se jedan div kao što je Hasbro uključuje u taj posao stoljeća.
Ovaj tekst nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju
[/quote]
ako tvoj kolega kaze onda je to 100 posto.moj kolega tvrdi da nista od toga.znaci neciji kolega laze

New Report

Close