BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moderatori ljepo zamoljavam da mi prestanete brisat poruke na ingri igh i drugim temama sve šta napišem je moje mišljenje i nije poziv na kupnju ili prodaju dionica
ljep pozdrav

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Čuvajmo se idući tjedan dionica građevinara, novih padova i rasprodaja sad nije vrijeme za kupovinu istih. Bolje novac u banci uz loše kamate nego u dionicama građevinara uz ogromne gubitke. Najopasniji trio gubitnika su IGH, Dalekovod i Ingra mada ni ostali nisu puno bolji.[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Svakog radnog dana na otvaranju burze, u 10:00, nikako ne izlagati dionice na prodaju, sačekati barem pol sata da se posloži kupnja i prodaja, pa ukoliko kupnja raste, a vi dionicu, jednu ili više, morate svakako danas prodati, postavite je na višu cjenovnu razinu, barem za 10% iznad prve. Za Kaštelanske staklenike nema zime, mnogi bi da ih zgrabe, onako u komadu, ali za sitne pare. Samo gledajte, svakim danom će sve skuplje plaćati dionicu Kaštelanskih staklenika…već jučer su se počeli otimati za svaki komad po cijeni manjoj od 420 kuna.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pa jasno da ce se otimati.Tu pricu prodajete jos od 110 strane(dvije godine i 3 mjeseca). Napisali ste ovdje preko 410 strana hvalospjeva,a tada je bila 4000 kuna,znaci pad 90%. Ja se isto slazem da jednog dana mora poceti rasti ili mozda nece kao sto nisu ni TNSA,VIS,HOMS,TEP,SLMK nastavi niz

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pa jasno da ce se otimati.Tu pricu prodajete jos od 110 strane(dvije godine i 3 mjeseca). Napisali ste ovdje preko 410 strana hvalospjeva,a tada je bila 4000 kuna,znaci pad 90%. Ja se isto slazem da jednog dana mora poceti rasti ili mozda nece kao sto nisu ni TNSA,VIS,HOMS,TEP,SLMK nastavi niz

KAMENSKO[emo_smijeh]

Ingra, IGH, Dalekovod, Homs, Kaštelanski staklenici….

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Tko može uložiti u IGH 10,20 ili više mil.i kupiti dionice po 200kn.Pogledajte malo bolje koliko je dionica na asku po 2xxkn.Radi se o milionoma ,a ne tisućama.Za hrabre ovo je prilika za kupnju,ili nadokupnju.
Oni koji nemaju dobro iskustvo sa Ingrom,možda im se posreći sa IGH-sad je pravo vrijeme za ulet.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]


Tko može uložiti u IGH 10,20 ili više mil.i kupiti dionice po 200kn.Pogledajte malo bolje koliko je dionica na asku po 2xxkn.Radi se o milionoma ,a ne tisućama.Za hrabre ovo je prilika za kupnju,ili nadokupnju.
Oni koji nemaju dobro iskustvo sa Ingrom,možda im se posreći sa IGH-sad je pravo vrijeme za ulet.

Kolega od zadnjeg dokapa po 20 kuna kada je INGRA bila u vašoj situaciji je pala
500% ..kako nam se sada onda isplati uzeti IGH kada će on možda do kraja godine pasti 500%
ja sam isto na INGRI mislio pravo je vrijeme na 70 na 50 na 40 na 30 na 20 na 12 na 6 i sada na 3.5 kuna koje je onda pravo vrijeme za ulaz…
Drago mi je da sam prodao opet su vas namagarćili špekulanti i neki su danas već skoro -20% u minusu u roku 24h
Tako vam i treba kad ne kupujete dionicu na pravu vijest nego špekulantska baljezganja i izokretanja istine

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

NE ZNAM DA LI LJUDI STVARNO GUTAJU PRIČE OD FRENKIJA ,VELIKOG BIZNISMENA,ALI MORAM REĆI SLIJEDEĆE;
SVAKI INVESTITOR KOJI I AKO KUPI KAŠTELANSKE STAKLENIKE PLATITI ĆE XY NOVACA I DOBITI ĆE NE SAMO KOLIKO ON KAŽE 18HA ČISTOG ZEMLJIŠTA NEGO I SVE ONO ŠTO JE POD HIPOTEKOM I OVRHAMA A DRŽAVA ČISTI DOBIVENIM NOVCEM OVRHE I HIPOTEKE.TAKO ISTO MOŽETE KUPITI NPR. STAN ZA 100000 EUR KOJI JE POD HIPOTEKOM,PLATI SE TERET I STAN JE VAŠ.VAS NE ZANIMA DA LI S TIM NOVCEM BIVŠEM VLASNIKU POSLJE OSTAJE DA ODE NA HAVAJE ILI NE.SVI KUPCI ĆE TO UVJETOVATI I DRŽAVI JE TO KRISTALNO JASNO,ZATO SE NIŠTA NITI NE PREBACUJE U VLASNIŠTVO.TO ĆE BITI RIJEŠENO U PRODAJI.NE ZNAM DA LI TO NAŠ BIZNISMEN NE RAZUMIJE ILI SE PRAVI.

DAKLE KUPAC DOBIVA CCA 50-TAK HA ZEMLJIŠTA A DRŽAVA DOBIVA EFEKTIVNO ONU KOLIČINU NOVACA ŠTO OSTANE NAKON NAMIRE.
MATEMATIKA JE VRLO JEDNOSTAVNA.[emo_cool][emo_cool]

Svijetske burze oštro tonu prema dnu pa će i naša danas imati malo dublji zaron nego inače: Vaš link …U Americi isto sr…:Vaš link …[emo_palacd]

U nizu loših novih vijesti za naše građevinare stiže i ova odustaje se i od ugovorenih poslova a novih nema.Vaš link …Predstečajuše IGH, Dalekovod, Ingra, mogle bi vrlo lako preko noći postati bezvrijedne stečajuše.Vaš link …

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

NE ZNAM DA LI LJUDI STVARNO GUTAJU PRIČE OD FRENKIJA ,VELIKOG BIZNISMENA,ALI MORAM REĆI SLIJEDEĆE;
SVAKI INVESTITOR KOJI I AKO KUPI KAŠTELANSKE STAKLENIKE PLATITI ĆE XY NOVACA I DOBITI ĆE NE SAMO KOLIKO ON KAŽE 18HA ČISTOG ZEMLJIŠTA NEGO I SVE ONO ŠTO JE POD HIPOTEKOM I OVRHAMA A DRŽAVA ČISTI DOBIVENIM NOVCEM OVRHE I HIPOTEKE.TAKO ISTO MOŽETE KUPITI NPR. STAN ZA 100000 EUR KOJI JE POD HIPOTEKOM,PLATI SE TERET I STAN JE VAŠ.VAS NE ZANIMA DA LI S TIM NOVCEM BIVŠEM VLASNIKU POSLJE OSTAJE DA ODE NA HAVAJE ILI NE.SVI KUPCI ĆE TO UVJETOVATI I DRŽAVI JE TO KRISTALNO JASNO,ZATO SE NIŠTA NITI NE PREBACUJE U VLASNIŠTVO.TO ĆE BITI RIJEŠENO U PRODAJI.NE ZNAM DA LI TO NAŠ BIZNISMEN NE RAZUMIJE ILI SE PRAVI.

DAKLE KUPAC DOBIVA CCA 50-TAK HA ZEMLJIŠTA A DRŽAVA DOBIVA EFEKTIVNO ONU KOLIČINU NOVACA ŠTO OSTANE NAKON NAMIRE.
MATEMATIKA JE VRLO JEDNOSTAVNA.[emo_cool][emo_cool]

Pa steta bi bilo onda da sadasnja uprava jos ne optereti i ovo zemlje sta je neoptereceno kad ce buduci vlasnik dobit cistu zemlju(cak i onu koja nije u vlasnistvu) i onda sa ostalim dionicarima ic na Havaje.Ionako ce po tebi drzava rijesit zaloge i ovrhe(narocito one koje ce do te tvoje privatizacije bit dosudjene drugim kupcima).Ma bravo oko mamino.
Sve je to tako ka sta ti govoris.Rekli bi mi u Dalmaciji da govoris ka prosek.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Pa ja to i govorim.Sacuvaj Boze ulagat u HT. Usporedimo bilo koji period ulaganja u HT ili ADRS sa KSST. Sve govori u prilog KSSTu.Tko god je stavio novac u HT ili ADRS je izgorio,a tko god je ulozio u KSST je danas milijuner.Ali niti to nije bitno nego onaj osjecaj kad znas da ulazes u nesto dobro,kad znas da ulazes u ekolosku proizvodnju. Ne znam zasto smo se odmakli od price o gradjevinskom zemljistu i nekretninama,ali ja i ovo mogu prihvatit i sada idemo znaci u pravcu zdrave hrane i proizvodnje.A sto moze biti zdravije od pome koja se hrani plinom koji nastaje izgaranjem kerozina pri uzlijetanju aviona i tako dnevno jedno 20tak puta. Ta poma je najzdravija poma puna vitamina.I kad vidis FI kompanije koliko love zaradi na prodaji proizvoda godisnje smrznes se. Otprilike koliko jedna agilnija baba na banku na pazaru.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Pola kompanija na ZSE su u PSN! Evo forum je stalno samo s njima zatrpan,

OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)DIOK (DIOKI d.d.)INGR (Ingra d.d.)MGMA (Magma d.d.)IGH (Institut IGH d.d.)HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)itd.itd.
A može meni netko objasniti što je to, a svi o tome pišu PSN?

Evo baš čitam kako je ponuda tvrtke GEN-I Zagreb d.o.o. ocijenjena je ekonomski najpovoljnijom te će tako GEN-I u sljedeće dvije godine električnom energijom opskrbljivati 35 ministarstava i ureda državne uprave u Hrvatskoj.
Moje pitanje je ako netko zna da mi kaže koliko trenutno zaposlenih ima takva moćna tvrtka? Čiji je HEP, a čiji HEP ODS?

New Report

Close