BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



@golubv

Tko će ti vjerovati.
Srušio si dionicu na vijest o raspisivanju natječaja (i dan ranije!!!), a na istu vijest si mogao puno više zaraditi da nisi onako prosipao. Sada bi KSST bio između 4500 – 5500 kuna kamo i pripada.

Pravo pitanje je zašto si tako prosipao!


Hahah, ako prosipanje znači prodati 5 ili 10 dionica, onda…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)




@golubv

Tko će ti vjerovati.
Srušio si dionicu na vijest o raspisivanju natječaja (i dan ranije!!!), a na istu vijest si mogao puno više zaraditi da nisi onako prosipao. Sada bi KSST bio između 4500 – 5500 kuna kamo i pripada.

Pravo pitanje je zašto si tako prosipao!


Hahah, ako prosipanje znači prodati 5 ili 10 dionica, onda…
[/quote]

Bilo bi ti bolje da pitaš Plejboja koliko je bilo dionica ksst-r-a na prezime Golub (supruga i ja) nego da se blamiraš i dalje.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

znači kolega golub je nakitio ove što još uvijek očekuju ponudu na 7k (odnedavno je target uduplan na 15k , ko nije pratio) , i sada lagano vraća poziciju na puno nižim valuacijama [thumbsup]

znači kako sam napisao i neki dan – neće ići gore dok ne ode dolje [wink]

a sad će me opet onaj pitat otkud meni ideja da ulažem u dionice

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


@jjure
i @@golubv
ajde ne pričajte gluposti
točno se sijećam golubove prezentacije prodaje…počeo se blamirati totalnim nepoznavanjem zakona o preuzimanju i time opravdao svoju prodaju dionica
a ne prognozom daljnjeg pada prema 3000kn i "šort" dokupom
sad ispada ne znam kakva faca

ja sam vam prije mjesec dana pisao da cijena NEĆE rasti formalnom objavom natječaja
i jedini utjecaj na daljnje kretanje bit će (plaćeni) članci o (ne)postojanju ponuda
nije loša ni ona kombinacija od lebowskog

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Istina james! Golub je prodao sve dionice jer je mislio da kupac ne mora objaviti javnu ponudu!!! I onda meni kaže da se ne blamiram, hahahaha! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


…na meni je da iskreno napišem a ostalo je vaša briga [tongue]


Kupac: Kolinda Grabar – Kitarović [thumbsup] Bila je s Kosoricom. I Luka Rajić je bio s Kosoricom. I Todorić je bio s Kosoricom daybiforafterjesterdey. Pošto Speider ljepi Kolindu na ovaj topik znači da je već sve dogovoreno.Prosto nevjerojatno kako se neko ljudi kuže u dionice [smiley]


Prodao sam veliku količinu KSST-R-A od 4240 pa sve do 4000 a sad polako kupujem po jedan ili dva komada sve niže i niže

Zašto kupuješ kada prema tebi nema realno kupca?

Iz tvoja tri posta da se isčitati iskrenost, nema šta!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Pošto Speider ljepi Kolindu na ovaj topik znači da je već sve dogovoreno.Prosto nevjerojatno kako se neko ljudi kuže u dionice [smiley]


19.03.
Pisao sam kad sam kupovao dionice KSST-R-A pa smatram da je red i pošteno da vam kažem da sam prodao SVE svoje dionice KSST-R-A. Zašto? Evo objasnit ću Vam.

Naravno da mora dati ponudu za preuzimanje. Međutim …ne po cijeni po kojoj ih je kupio na natječaju!. Moje znanje je na nivou osmogodišnjaka piše jedna nova dudica na bez cenzure-opčenito. Neka je,ja zadovoljan.


Idemo dečko, nastavi! [sealed]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Istina james! Golub je prodao sve dionice jer je mislio da kupac ne mora objaviti javnu ponudu!!! I onda meni kaže da se ne blamiram, hahahaha! [lol]

Golub je prodao KSST i sad polako kupuje…a ti??….držiš? [lol] [lol] . Nije ti dionica žena,dionica je roba i nesmiješ je voljeti,trebaš je iskorištavati i od nje živjeti. Prosto nevjerojatno kako……… [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



…na meni je da iskreno napišem a ostalo je vaša briga [tongue]


Kupac: Kolinda Grabar – Kitarović [thumbsup] Bila je s Kosoricom. I Luka Rajić je bio s Kosoricom. I Todorić je bio s Kosoricom daybiforafterjesterdey. Pošto Speider ljepi Kolindu na ovaj topik znači da je već sve dogovoreno.Prosto nevjerojatno kako se neko ljudi kuže u dionice [smiley]


Prodao sam veliku količinu KSST-R-A od 4240 pa sve do 4000 a sad polako kupujem po jedan ili dva komada sve niže i niže

Zašto kupuješ kada prema tebi nema realno kupca?

Iz tvoja tri posta da se isčitati iskrenost, nema šta!
[/quote]

Ko kaže da nema realnog kupca?? Pa gdje vi živite?? Ima kupca i to jako realnog. Iskreno! Ali prodati po 4240 i vratiti po 3700 je ipak gušt [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Polako momci, što ste zabrijali, pustite čovjeka neka špekulira malo!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Ali prodati po 4240 i vratiti po 3700 je ipak gušt [thumbsup]

Ok, samo što si ti prodao zbog neznanja, a sada bi kupio jer si se uvjerio u suprotno! Barem priznaj grešku, nemoj se praviti pametan! Prvo, minirao si zdravi rast cijene na dan objave natječaja, a drugo, baš me interesira kako češ sada skupiti nazad tu količinu koju si prodao i po kojoj prosječnoj cijeni! Sretno, uskoro češ se iznenaditi koliko čujem, pa češ morati malo podići ljestvicu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Ali prodati po 4240 i vratiti po 3700 je ipak gušt [thumbsup]

Ok, samo što si ti prodao zbog neznanja, a sada bi kupio jer si se uvjerio u suprotno! Barem priznaj grešku, nemoj se praviti pametan! Prvo, minirao si zdravi rast cijene na dan objave natječaja, a drugo, baš me interesira kako češ sada skupiti nazad tu količinu koju si prodao i po kojoj prosječnoj cijeni! Sretno, uskoro češ se iznenaditi koliko čujem, pa češ morati malo podići ljestvicu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Ali prodati po 4240 i vratiti po 3700 je ipak gušt [thumbsup]

Ok, samo što si ti prodao zbog neznanja, a sada bi kupio jer si se uvjerio u suprotno! Barem priznaj grešku, nemoj se praviti pametan! Prvo, minirao si zdravi rast cijene na dan objave natječaja, a drugo, baš me interesira kako češ sada skupiti nazad tu količinu koju si prodao i po kojoj prosječnoj cijeni! Sretno, uskoro češ se iznenaditi koliko čujem, pa češ morati malo podići ljestvicu!
[/quote]

Ko da je problem kupiti 5 do 10 dionica [rolleyes].Evo u sad ću odmah uzeti 3 kom do 3780 [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Golube, zahebo si sada sam sebe sa ovim što si pisao danas, budeš vidio uskoro! Bolje ti je bilo da si šutao!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Golube, zahebo si sada sam sebe sa ovim što si pisao danas, budeš vidio uskoro! Bolje ti je bilo da si šutao!

Spajdi odrasti. Prestani djeliti savjete.Zreli odrasli ljudi djele savjete samo kad ih netko na koljenima moli ili kad je život u pitanju. Samo tada i nikada više. Procjenio sam da više neće padati , za sada, pa sam razvezao jezik.Namjerno. Imam 40 kom (s ova današnja tri) i to mi je dosta. Neidem više na količinu koju sam imao prije objave natječaja. Ako bude ispod 3800 kupit ću možda,zavisi od trenutnog raspoloženja.I to je sve. Za to mi ne treba NATO ni KOLINDA ni TODA. Tako sam odlučio i tako ću raditi. A danas je bilo dosadno na forumu pa sam malo bocnuo i odmah je živnulo [smiley].Uživajte…..i pozdravi doktora [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close