BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za 6 mjeseci nećete tako ismijavati ADPL.

I'LL BE BACK


hehe, ide nasdaqare AP AP AP [thumbsup]


Luduje ,eno poletio ko raketa,a na njoj ti i Plavi masete zemljanima.
A bome i oni vama,jebiga racunaju..Sto dalje to bolje.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Globalna tržišta signaliziraju pozitivni preokret

22.9.2009 9:36:36

ZAGREB – Na udaru korekcije posljednja dva dana ipak više bila manje likvidna izdanja.

Kad se svemu doda europsko zelenilo na burzama link : Vaš link

pa zelenilo američkih futuresa link :Vaš link

Onda dođemo do zaključka da je globalni trend rasta dionica u svjetskim razmjerima , pravo vrjeme za kupovinu najkvalitetnijih i najpodcjenjenijih dionica : Ledo , Zvijezda, Ingra, Slatinska banka , Atlas, Vis, Hrvatski duhani itd.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

Je li tko dao odgovor na pitanje koliko je od ovih 100 milja evra završilo u Diokiju.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Je li tko dao odgovor na pitanje koliko je od ovih 100 milja evra završilo u Diokiju.

Kolega Sava dajte molim vas…

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



Je li tko dao odgovor na pitanje koliko je od ovih 100 milja evra završilo u Diokiju.

Kolega Sava dajte molim vas…
[/quote]

Šta se čudiš ko pura dreku?
Pa zar nije u obavjesti izrijekom sav probitak vezan na lokaciju Žitnjak. Iz toga se jednostavnom matematikom može doći do ekonomske a onda i tržišne vrijednosti lokacije.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)




Je li tko dao odgovor na pitanje koliko je od ovih 100 milja evra završilo u Diokiju.

Kolega Sava dajte molim vas…
[/quote]

Šta se čudiš ko pura dreku?
Pa zar nije u obavjesti izrijekom sav probitak vezan na lokaciju Žitnjak. Iz toga se jednostavnom matematikom može doći do ekonomske a onda i tržišne vrijednosti lokacije.
[/quote]

kolega Sava, ajde da vas nešto pitam kad već tjerate mak na konac… zašto se sve pozitivno vezano za Dioki mora vrtiti oko revalorizacije nekakve njihove imovine, nekakvim zemljištima,lokacijama, terminalima, itd itd… zašto se nikada od vas tamo nitko ne zapita o poslovanju? neto profitnoj marži,povratu na kapital, znate ono… zarade nekakve, makar i prije amortizacije. sve nešto ovo vrijedi ovoliko, ovo vrijedi onoliko…

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)





Je li tko dao odgovor na pitanje koliko je od ovih 100 milja evra završilo u Diokiju.

Kolega Sava dajte molim vas…
[/quote]

Šta se čudiš ko pura dreku?
Pa zar nije u obavjesti izrijekom sav probitak vezan na lokaciju Žitnjak. Iz toga se jednostavnom matematikom može doći do ekonomske a onda i tržišne vrijednosti lokacije.
[/quote]

kolega Sava, ajde da vas nešto pitam kad već tjerate mak na konac… zašto se sve pozitivno vezano za Dioki mora vrtiti oko revalorizacije nekakve njihove imovine, nekakvim zemljištima,lokacijama, terminalima, itd itd… zašto se nikada od vas tamo nitko ne zapita o poslovanju? neto profitnoj marži,povratu na kapital, znate ono… zarade nekakve, makar i prije amortizacije. sve nešto ovo vrijedi ovoliko, ovo vrijedi onoliko…
[/quote]

Sad će ispast da smo još trebali platiti JANAF-u da uzme zemljište i spremnike. Kao da Dioki nije imao licencu HERE da se bavi skladištenjem što je i činio do ove prodaje JANAF-u. Nije Dioki kriv što ima toliko zemljišta, spremnika, luka i sve to lijepo raspoređeno na strateškim mjestima. Dioki je morao prodati spremnike da netko ne usmjeri tržište derivatima na širem području Zagreba u neželjenom smjeru.
Uostalom šta sada to tebe smeta to se ja pitam. Kada sam ja na 1200 počeo iznositi činjenice vezane uz JANAF bilo je vrlo malo pozitivnih komentara a sada vidi gdje smo, Imam osjećaj da su svi na forumu u JANAF-u, počev od tebe ali to je nemoguće. Tako će sutra ili ne znam koji dan biti i s Diokijem.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Uostalom šta sada to tebe smeta to se ja pitam. Kada sam ja na 1200 počeo iznositi činjenice vezane uz JANAF bilo je vrlo malo pozitivnih komentara a sada vidi gdje smo, Imam osjećaj da su svi na forumu u JANAF-u, počev od tebe ali to je nemoguće. Tako će sutra ili ne znam koji dan biti i s Diokijem.

smeta me zato jer si došo na topic JNAF-a drukati na Dioki. po ovome ispada da Dioki vrijedi jer je imao sreću da posjeduje to to i to. Zašto bi netko kupovao dionice firme koja slučajno ima veliku imovinu? Ja bih radije kupovao dionice firme koja zarađuje nofce iz redovnog poslovanja nego da mi lošim poslovanjem ždere kapital iz godine u godinu. Kolega Sava, dionica Diokija je malo preskupa da bi imala negativan EBITDA. 2005 godine kapital i rezerve Diokija ble su 800 milijuna kuna. Danas su 520 milijuna. Nemojte me vući za jezik.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



Uostalom šta sada to tebe smeta to se ja pitam. Kada sam ja na 1200 počeo iznositi činjenice vezane uz JANAF bilo je vrlo malo pozitivnih komentara a sada vidi gdje smo, Imam osjećaj da su svi na forumu u JANAF-u, počev od tebe ali to je nemoguće. Tako će sutra ili ne znam koji dan biti i s Diokijem.

smeta me zato jer si došo na topic JNAF-a drukati na Dioki. po ovome ispada da Dioki vrijedi jer je imao sreću da posjeduje to to i to. Zašto bi netko kupovao dionice firme koja slučajno ima veliku imovinu? Ja bih radije kupovao dionice firme koja zarađuje nofce iz redovnog poslovanja nego da mi lošim poslovanjem ždere kapital iz godine u godinu. Kolega Sava, dionica Diokija je malo preskupa da bi imala negativan EBITDA. 2005 godine kapital i rezerve Diokija ble su 800 milijuna kuna. Danas su 520 milijuna. Nemojte me vući za jezik.
[/quote]

Ja na JANAF-u nisam od jučer – pročitaj što sam pisao prije pola godine kada je bio 1200 kuna. Točno sam predvidio što će se dogoditi navodeći činjenice koje idu u prilog takvom predviđanju.
Sada se eto hvale s tih 100 milijuna eura a eto ja sam druker zato što sam naveo da će se dobar dio toga sliti u Dioki. Tržišna cijena nekretnine koja je prešla u vlasništvo JANAF-a se može precizno odrediti na temelju ekonomske vrijednosti iste a ona proizilazi upravo iz tih 100 milijuna eura.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nekako mi se cini da bumo uskoro indg gledali jako nisko [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


nekako mi se cini da bumo uskoro indg gledali jako nisko [yawn]

A zašto bi je gledali jako nisko,ako nije problem da mi objasniš ?

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

PROGNOZA CIJENE INGR-R-A NA DAN 31.12.2010. GODINE

150 kn.

Mislite li da je ova prognoza realna. Ja mislim da je i da je kozervativna.
200 kn bi bila malo veselija varijanta, ali ne i nemoguća.
Molim Vaše mišljenje.

http://www.vecernji.hr/felix/

evo jedna za tehničare
šalica i li upsidedown šalica 🙂


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
PROGNOZA CIJENE INGR-R-A NA DAN 31.12.2010. GODINE

150 kn.

Mislite li da je ova prognoza realna. Ja mislim da je i da je kozervativna.
200 kn bi bila malo veselija varijanta, ali ne i nemoguća.
Molim Vaše mišljenje.


kaj je ovo neka zajebancija? daj se primiri trbuh me boli

New Report

Close