BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam tko uopće kupuje po ovim cijenama. AHA skoro nitko.
Ako netko ima podatke molio bi promet na ZSE.
Hvala.


Ne mogu virovat,takav poznavalac TK,pa da nema podatke o prometu na ZSE.
To sam i mislio.

[thumbsup] [smiley] [wink] Europske burze sve zelenije a vi slušajte vatrenoga i prodajte svoje dionice što prije. Za one koji ipak misle svojom glavom možete sami pogledati europske burze ako kliknete na link Vaš linkhttp://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe[/url]: [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ne znam tko uopće kupuje po ovim cijenama. AHA skoro nitko.
Ako netko ima podatke molio bi promet na ZSE.
Hvala.


Ne mogu virovat,takav poznavalac TK,pa da nema podatke o prometu na ZSE.
To sam i mislio.
[/quote]

Mea culpa. Sad provjerio. Promet preko 4 miliuna kuna. Opa bato [thumbsup]. Ako ovako nastavi idemo sigurno prema 10. Što će na tjednoj razini biti preko 50 [thumbsup]
A prošli tjedan je bilo 123 pa su rekli da je slabo i da je niska likvidnost.[bye]
Nije to istina. U lipama to je preko 12 milijardi.
[thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Netko namjerno ne kupuje dionice i time im ruši vrijednost.
Europa u zelenom, a mi u minusu. po čemu su oni bolji od nas. Trebali bi i mi u +.
Ali netko nam neda. Kad će taj netko već počet kupovat podcijenjene i perspektivne dionice poput Atlasa i Snba. [angry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Netko namjerno ne kupuje dionice i time im ruši vrijednost.
Europa u zelenom, a mi u minusu. po čemu su oni bolji od nas. Trebali bi i mi u +.
Ali netko nam neda. Kad će taj netko već počet kupovat podcijenjene i perspektivne dionice poput Atlasa i Snba. [angry]

Dragi dioničari naš dežurni katastrofičar je opet danas postigao cilj sijao je paniku među Vama i govorio o velikom padu cijena dionica i kako je najbolje da ih prodate. Vi ste ga za to i nagradili stoticama i normalno opet ste nasamareni on je kupovao Vi badava davali. Budite u buće pametniji i bolje vrijednujte njegove rušilačke postove . Danas je bio dan rasta europskih burzi. Amerika je isto otvorila zeleno i sutra ide skok na dionicama koje ste danas poklonili vatrenome i klapi.



Ne znam tko uopće kupuje po ovim cijenama. AHA skoro nitko.
Ako netko ima podatke molio bi promet na ZSE.
Hvala.


Ako je istina da su europske burze zelene a svatko se može uvjeiti da jesu. Što je drugo post vatrenoga nego drukanje i to oštro ispod pojasa za pad cijena dionica
?
[/quote]

…ljudi pa ajde da se dogovorimo da vatrenome prodamo svoje dionice pa da bude sretan… evo ja mu dajem 10 leda po 500 kn-ako mu nije i to preskupo…???!!! ohladi malo čovječe, ohladi, nisi više zanimljiv…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Ne znam tko uopće kupuje po ovim cijenama. AHA skoro nitko.
Ako netko ima podatke molio bi promet na ZSE.
Hvala.


Ako je istina da su europske burze zelene a svatko se može uvjeiti da jesu. Što je drugo post vatrenoga nego drukanje i to oštro ispod pojasa za pad cijena dionica
?
[/quote]

…ljudi pa ajde da se dogovorimo da vatrenome prodamo svoje dionice pa da bude sretan… evo ja mu dajem 10 leda po 500 kn-ako mu nije i to preskupo…???!!! ohladi malo čovječe, ohladi, nisi više zanimljiv…
[/quote]
Stotica čista za pravu riječ.

[[/quote]

…ljudi pa ajde da se dogovorimo da vatrenome prodamo svoje dionice pa da bude sretan… evo ja mu dajem 10 leda po 500 kn-ako mu nije i to preskupo…???!!! ohladi malo čovječe, ohladi, nisi više zanimljiv…
[/quote]

Draga Fifa,
ne pokušavam biti zanimljiv tebi i sličnima. Samo iznosim svoje viđenje situacije.
Naravno da imaš pravo ne slagati se sa mnom.
Ledo po 500 kn je zanimljiva ponuda. Možemo to riješiti Ugovorom o darivanju. Poslat ću ti podatke pa ako stojiš iza svoje riječi idemo u akciju.
Dionice su danas (ako ne uvijek) vrlo rizično ulaganje. Smatram da kriza još nije dosegla vrhunac u HRV (vrh/dno predviđam nakon god. izvještaja pa do početka tur. sezone) i u tom razdoblju mislim kupovat dionice. Zasd pratim stanje i NE KUPUJEM.
Naravno ne moraš se složiti sa mnom, ali ne moraš biti ni gruba.
Lijepi pozdrav.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Htio sam napisati da smo u minusu pa sam se predomislio da me opet ne napadnu kak sam katastrofičar. Spas od potopa.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Izronio moj nalog od 10 komada na ZVZD na 10 mjestu. Na 1505 kn.
Nisam mu se još nadao [undecid] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Izronio moj nalog od 10 komada na ZVZD na 10 mjestu. Na 1505 kn.
Nisam mu se još nadao [undecid] [lol]

Za sva nade ima ,ali za tebe ne.Ubuduće bez onakvih porukana na private.Razumio?


Izronio moj nalog od 10 komada na ZVZD na 10 mjestu. Na 1505 kn.
Nisam mu se još nadao [undecid] [lol]

…pa sad mi je jasno zašto drukaš prema dole…želiš se dočepati tih ZVIJEZDA…!!! e sad mi te je žao…jer je mala šansa da ti to prođe…a jadan mali …skupiti ćemo mi nešto…prodati ćemo ispod cijene samo za tebe,,,…-šala mala… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


[

…ljudi pa ajde da se dogovorimo da vatrenome prodamo svoje dionice pa da bude sretan… evo ja mu dajem 10 leda po 500 kn-ako mu nije i to preskupo…???!!! ohladi malo čovječe, ohladi, nisi više zanimljiv…
[/quote]

Draga Fifa,
ne pokušavam biti zanimljiv tebi i sličnima. Samo iznosim svoje viđenje situacije.
Naravno da imaš pravo ne slagati se sa mnom.
Ledo po 500 kn je zanimljiva ponuda. Možemo to riješiti Ugovorom o darivanju. Poslat ću ti podatke pa ako stojiš iza svoje riječi idemo u akciju.
Dionice su danas (ako ne uvijek) vrlo rizično ulaganje. Smatram da kriza još nije dosegla vrhunac u HRV (vrh/dno predviđam nakon god. izvještaja pa do početka tur. sezone) i u tom razdoblju mislim kupovat dionice. Zasd pratim stanje i NE KUPUJEM.
Naravno ne moraš se složiti sa mnom, ali ne moraš biti ni gruba.
Lijepi pozdrav.
[/quote]
…slažem se sa tobom…svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje…no ono što TI radiš nije mišljenje več čisto drukanje u desecima poruka po raznim temama. Mišljenje se iznosi sa 1-2 poruke ali ti ga brate pretjeruješ…. pa ako si toliko siguran da će biti jeftinjava za par mjeseci-super, ČEKAj i ne drukaj, doći ćeš na svoje. pa niko od nas nije toliko blesav da nezna kupiti kada je jeftino…i ja ču to učiniti, ali čovječe pretjeruješ-shvati to PRETJERUJEŠ…-molim moderatora da te malo smanji u svim temama… nemam protiv tebe ništa , ali, ali, ali, daj malo obtirnosti prema drugima… HVALA vatrice… [wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

quote] slažem se sa tobom…svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje…no ono što TI radiš nije mišljenje več čisto drukanje u desecima poruka po raznim temama. Mišljenje se iznosi sa 1-2 poruke ali ti ga brate pretjeruješ…. pa ako si toliko siguran da će biti jeftinjava za par mjeseci-super, ČEKAj i ne drukaj, doći ćeš na svoje. pa niko od nas nije toliko blesav da nezna kupiti kada je jeftino…i ja ču to učiniti, ali čovječe pretjeruješ-shvati to PRETJERUJEŠ…-molim moderatora da te malo smanji u svim temama… nemam protiv tebe ništa , ali, ali, ali, daj malo obtirnosti prema drugima… HVALA vatrice… [/quote]

Kad si me tako fino zamolila …NEĆU.
Draga, radit ću što hoću i pisat ću koliko hoću, ako ti se ne sviđa ne moraš čitati.
Hvala i tebi mačkice. [kiss]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ZSE uživo: U očekivanju početka trgovanjaDopunjeno!
Crobex je u utorak pao četvrti trgovinski dan zaredom, uz iznimno slab redovan promet dionicama, koji svojim obujmom odgovara prometu zabilježenom na Badnjak ili na Staru godinu kad se trgovalo u skraćenom režimu.

Opet druk. Mnogi su me molili na PM da prognoziram rast. [shocked]
Pa evo. Danas ćemo rasti. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close