BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da nebudemo čekali Svibanj da sunce jače zagrije burzu. Izgleda da se smrzla kao i kompijutor.[bye][bye][bye]

i meni se čini da ćemo čekati rast kako ozebli sunce , , čitam kako ljudi prodaju dionice za skijanac [undecid]

, zbog tih koji će na skijanje ja ću morati ostati kod kuće i pokupovati ove RA koje odbacuju niz snježne padine .

šteta što toliki novac ide van granica lijepe naše.

Kijepa blok transakcija, AD plastik po 219,00kn, a nama preskupa.
Koje li ironije za kraj.[proud]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Crobex + 2,08 jeli sada stvarno krenulo ili ne ?[undecid][huh][sad]


Crobex + 2,08 jeli sada stvarno krenulo ili ne ?[undecid][huh][sad]

Koliko smajlića. Pa di je žurba? Čemu pesimizam vječni?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

krenulo je ali mislim da je to kratkotrajno…vidjet cemo sutra ali nemislim da ce biti kao danas…ali opet tu su vjerojatno i HT dionicari koji ce zbog danasnjeg entuzijazma krenut kupovat…
osobno mislim da ce pravi rast zapocet tek poslije 1.1.

L.P.

JOS MALO VREMENA JE OSTALO

neka mirovinci od ovih 20 mlrd ubace makar pola do Nove Godine[smiley]

Vaš link

Ima li tko popis dionica ili ga ima gdje na netu u koje Mirovinski fondovi mogu ulagati, tj. po ovim kriterijima koji se traže koja ih dionica zadovoljava. Hvala.[wink]

Jučer i danas imam problema sa brokerom!
Imam novce na računu, imam otvorene naloge…
Pitam ga po kojoj se cijeni nudi, on mi kaže i ja mu kažem da mi kupi a on kaže ne može imamo klijenta ispred vas koji čeka tu dionicu ali na nižoj cijeni
Tek na moje pet minutno inzistiranje je proveo nalog ali je veći dio dionica otišao pa sam na gubitku
Što da radim, komu ga mogu prijaviti?


Jučer i danas imam problema sa brokerom! Imam novce na računu, imam otvorene naloge… Pitam ga po kojoj se cijeni nudi, on mi kaže i ja mu kažem da mi kupi a on kaže ne može imamo klijenta ispred vas koji čeka tu dionicu ali na nižoj cijeni Tek na moje pet minutno inzistiranje je proveo nalog ali je veći dio dionica otišao pa sam na gubitku Što da radim, komu ga mogu prijaviti?

Nemoj ga uopće prijavljivati, odi do njega, ispričaj mu se (da, dobro si čuo), plati mu kavu i vidjet ćeš kako ćeš se lijepo osjećati, sav ćeš zračiti, ne zezam se.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jučer i danas imam problema sa brokerom!
Imam novce na računu, imam otvorene naloge…
Pitam ga po kojoj se cijeni nudi, on mi kaže i ja mu kažem da mi kupi a on kaže ne može imamo klijenta ispred vas koji čeka tu dionicu ali na nižoj cijeni
Tek na moje pet minutno inzistiranje je proveo nalog ali je veći dio dionica otišao pa sam na gubitku
Što da radim, komu ga mogu prijaviti?

Hanfi, ako možeš dokazati. Inače zaboravi i tješi se da nisi jedini kome se to dogodilo.

Ali zvao sam telefonom i automat mi je govorio da se razgovor snima
Zvao sam šefa ali ga nisam dobio pa sam rekao brokerici da sačuva kazete[cry]

Interesantan clanak:

http://money.cnn.com/magazines/fortune/fortune_archive/2007/12/24/101939717/index.htm

“Analysts in fantasyland
Despite years of reform, the latest numbers show that Wall Street prognosticators are every bit as deluded and inaccurate as they ever were.”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ali zvao sam telefonom i automat mi je govorio da se razgovor snima
Zvao sam šefa ali ga nisam dobio pa sam rekao brokerici da sačuva kazete[cry]

Snuimaj i ti razgovor,zovneš s mobitela i snimaš,ali moraš joj reći da je snimaš , u protivnom snimka ne vrijedi…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

vrijedi, mora jedna strana da zna da se snima, ako nezna niti jedna onda ne vrijedi

Volio bih da sam binarni broj, u trenutku bi milijardu puta obisao sve podatke

New Report

Close