BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Jeftino će vam pokupiti dionice. [smiley10] Samo to ću reć’..

nisi rekao koliko jeftino 6000, 5000, 4000, 3000, 2000kn. dakle ponavljam pitanje – koliko jeftino????
a sto se tice prvih deset dionicara, jos ovaj petak mozete vidjeti Velikog Vodju unutra, slijedeci petak – tesko
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Lemur King:

Jeftino će vam pokupiti dionice. [smiley10] Samo to ću reć’..

nisi rekao koliko jeftino 6000, 5000, 4000, 3000, 2000kn. dakle ponavljam pitanje – koliko jeftino????

Paničarima jeftino a marginašima nažalost još jeftinije (što je valjda i cilj zbog količine). Nekome je već i sad jeftino, ali to je relativan pojam. Ići će po onoliko jeftino koliko dugo će prodaja biti spremna napraviti rasprodaju na dnevnom minimumu… jer zašto bi i išlo po više? A po koliko je tebi “jeftino”?


a sto se tice prvih deset dionicara, jos ovaj petak mozete vidjeti Velikog Vodju unutra, slijedeci petak – tesko
NR

A sad ja tebe pitam… daj mi jedan dobar razlog zašto bi sad odjednom netko od većih prodavao po 6.000, a to nije učinio po 11.000?

LK [smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

mm je pao za jedno mjesto, dakle zimzelen je prodao dio dionica. a i da padne na 3000 kn on ju je uzimao po par stotina kuna tako da mu je svejedno. vi ste popušili, on nikad.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


mm je pao za jedno mjesto, dakle zimzelen je prodao dio dionica. a i da padne na 3000 kn on ju je uzimao po par stotina kuna tako da mu je svejedno. vi ste popušili, on nikad.

Nije Mitrović prodavao nego su Alviž i Moira kupovali

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

ne nego je mitrović prodao dio tnsa. ni ja ne bi sve prodao kad vas vidim da i dalje ne odustajete od ove navlakuše i fantazirate tu o nekakvom dokupu. ok, sve je moguće, možda ovo ode i na 20000 kuna uskoro, ali me zanima jel vam srce brže lupa i jel vam sve žljezde luče hormone kad cijena pada dnevno za 10-tak posto ili ste savršeno mirni jer znate da tnsa vrijedi puno više? džabe vam svi novci ako vam zdravlje ode u ku….c….a ovo mi djeluje kao dobro isplanirana igra gdje će popušiti oni koji ju nisu kreirali. klonite se takvih igrica i postanite pravi investitori. Tražite fundamentalno podcijenjene dionice i zadovoljite se sa 50% godišnje, a negdje i 100%. Imate INU, imate adris, imate vupik, varteks, lrh, arenu, lolu, belišće, banke, fondove…ali vi ste zapeli za ovo. Ponekad se pitam jeste li normalni uopće ili ste možda mazohisti…

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Nemoj pisati nešto što ne znaš, ja redovno kupujem uvid u SDA pa tako znam da su Alviž i Moira kupovali. Odgovor na tvoje pitanje – SAVRŠENO SAM MIRAN JER ZNAM DA TNSA VRIJEDI PUNO VIŠE.

A znat će i mnogi drugi… samo ponovno prekasno

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


mm je pao za jedno mjesto, dakle zimzelen je prodao dio dionica. a i da padne na 3000 kn on ju je uzimao po par stotina kuna tako da mu je svejedno. vi ste popušili, on nikad.

Prošli tjedan ste pisali da Zimzelen izlazi pa se u petak ispostavilo da to nije točno,ovaj tjedan ista pjesma .
Neznam po čemu možete zaključiti da ja Zimzelen prodao dio dionica,možda je Homan Moira kupovala.
Ako Zimzelen nije prodavao po 11000,10000,9000 sumnjam da bi sad po 8-7000.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

zaboravite što sam napisao, očito niste shvatili. kupovao-nekupovao, on nije bog i on je ulazio na ispod 1000 kuna tako da mu je svejedno. igrajte se , vaša je lova, ja sam vam u najboljoj namjeri napisao da se toga klonite ali ljudi su pohlepni i vole vjerovati u bajke. možda vam zimzi opet uvali istu priču, nema veze, ja ni ne pomišljam na kupnju a vi kako znate. bit će mi drago ako zaradite, bit će mi žao ako popušite , ali ne vidim razloge za ulaske u tako rizične dionice. BV ovdje je niti 4000 kuna, a firma ne valja ništa. ali ako vi znate da to vrijedi puno više, ok, samo kupujte i sretno…a ti mirko ne laži da kupuješ u sda svaki tjedan jer ovaj tjedan nitko nije kupio podatke o tnsa-i…vidiš da se ne isplati lagati jer ima nas još koji tamo imamo poznanike pa nam kažu za čime je najveći interes[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Do preokreta mora doći. Onaj tko pogodi dno najviše će zaraditi u kratkom vremenu.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Na brojne upite korisnika foruma koji mi dnevno šalju i po tridesetak poruka moram Vam reći slijedeće:

Glede novih materijalnih činjenica u svezi dionice TNSA ( hipoteka na Tower centru ) izračunao sam novu fer cijenu TNSA koristeći pritom sve potrebne parametre oslanjajući se na vodeće svjetske stručnjake.

Nova fer cijena dionice TNSA iznosi 4.370 kuna.

Sve ostalo su puka naklapanja i rekla kazala. Trgovina bi se trebala normalizirati do petka kad će se cijena kretati između 4000-5000 kuna.

Priče o nekakvim crvenim, zelenim i crnim kupcima, preuzimanjima polako počinju biti dio Božićnih blagdana a
kako se bliži fašnik u Rijeci ko zna ko bi se sve mogao pojaviti.

To je egzaktno, a za ostalo pitajte one koji su vas doveli tu gdje ste sad sa 12.000 kuna.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Navodno , čitam na jednom nezavisnom forumu, u igri je neko preuzimanje oko Transadrije ??[smiley7][smiley7][smiley7][smiley1]

Navodno su zainteresirani neki austrijanci??[smiley7][smiley1]

Znaći nije Todorić, zna li netko nešto više ?[smiley7][smiley7][smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Teško je ne odgovoriti na ovaj post. Pogledajmo kronologiju:

1. Otvara se Tower centar ( kupujte )
2. Dolaze Kićo i Janica ( kupujte )
3. Dolazi 12.000 kuna dividende ( kupujte )
4. Dolazi 300 mil kuna ( kupujte )
5. Prodajemo zgradu ( kupujte )
6. Prodajemo Kvarner banku ( kupujte )
____________________________________

Eh kupili ste a ? Odlično mada ste mogli i više.

____________________________________

E dobro nešto smo iskrcali, idemo dalje.

_____________________________________

Uz to dolaze vijesti :

1. Nema 300 mil
2. Nema 12000 kuna dividende
3. Hipoteka na Tower centru
______________________________________

Onda odgovor: Pa to smo znali !

______________________________________

Vodeći vragovi ne stide se priznati da se kupili po 6000 i prodavali po 12000. Znali su za hipoteku, ali zaboravili su nam reći. Naravno nađen je i dežurni krivac – FUDO je kriv za sve. Ali Fudo ne piše na forumu.

E sad ide rezervacija dionica ( kao u vlaku ) i preuzimanje.

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

A za to vrijeme ide novi hit:

RECI MILI MOJ

Autor: M.M i klapa NAVLAKA

Ne pitaj me ništa,
bilo je pa prošlo
da bog da se
što prije ponovi.

Ja sam imo “sreće”
pa sam svoje prodo,
al puno ih
nije prodalo.

Reci MILI moj
jesmo li ih navukli
i zar se tako brzo sve zaboravi.

Al neka dao nam bog
pa budemo pisali,
opet ćemo
gustu navlakušu pustiti.

Pa Vi vidite ko je je u pravu.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

New Report

Close