BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

Nema kombinacije…mozda poslovno partnerstvo u cvijeću…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

pa to valjda odrađuju i sad?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

Valjda…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

100%.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Uvaženi kolega Beholder, neka se oni svi ugledaju na bankare , pa možda i razmisle o promijeni core bussinesa je li tako?
Pa naš PBZ ih sa svojom polugodišnjom dobiti pojede za doručak.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Neka se nitko ne uvrijedi ali ispada da su banke jedini profitabilniji biznis u RH i to bez muljanja zalihama, a i sami znate, kolega plavi, što se kroz muljanje rezervama po BC plasmanima može sve ućiniti u RDG-u. Jednom je netko rekao da će u konačnici sve biti u vlasništvu banaka. mislim stvarno, druga po velićini banka u RH ima skoro istu dobit kao 2. po velićini tankerska flota u svijetu [smiley1]

Ispravka: ima istu dobit!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ali kolega Beholder, PBZ ima veću dobit od ove ” 2. po velićini tankerske flote u svijetu “.
Kao što rekoh pojedu ih za doručak.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

A zato im je trebalo toliko da nastimaju dobit? Mislim da kad financijasima treba prekovremeno nastimavati rezultate da je to gore od JTMN. Ah da boze mene – skoro zabravio – pa vlasnici su im Talijani.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

kolega winetu,

nemaju dobar software, to je zato što su informatičare primali preko veze[smiley1]

btw. što mislite tko je osim nas kupovao u zadnjih mjesec dana, za neke njihove djelatnike ovo im dođe kao uranjena božičnica[smiley1]

možda nije moralno ali ne očekujte moral na burzi[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]


A zato im je trebalo toliko da nastimaju dobit? Mislim da kad financijasima treba prekovremeno nastimavati rezultate da je to gore od JTMN. Ah da boze mene – skoro zabravio – pa vlasnici su im Talijani.

Slažem se kolega sa Vama, trebalo je naštimavati da se ne iskaže previše .
Jer ipak što je previše je previše.
Vidite i da našem Dinamu daju izdašnu svoticu novčeka, a na reklame toliko potroše da bi čovjek pomislio upravo to – treba što više potrošit da ne iskažu previše ( dobiti ).
Jer mogli bi ih možda priupitat kako i gdje, a i dečki iz ZABE bi se mogli uznemiriti.
I ovako ih PBZ malo po malo dostiže po aktivi, po dobiti i nekim drugim pokazateljima već su ispred.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ma kakvi brodovi. To uvek može da potone. Ne bi dao ni paru za tu akciju.
A jel što ti izlaziš a odustaješ. ( oćeš možda PBZ da kupiš jel da ? )

Jel daje PBZ kakvu dividedu da se pošteno najedem.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Dalekovod 800 kn…još jedan dobar pokazatelj kamo ide ovo tržište. Ljudi, trijeznite se lagano, konobar će uskoro s računom naići. [smiley1]

Ostalo mi je još KODT i ZTNJ, pa čekam, a na ostalo se ne obazirem, istina, nadje se ponešto.

Pozdrav Sasku, Timi, Quarku i drugima

Od jutra su Dalekovod stiskali, a kad su ga skinuli na 750 kn , pokupili su sve do 800. Na 800 kn svega 50 kom.

Baš me zanima kakve informacije imaju kupci Končara koji ga neumorno kupuju po 500 kn. Kome će, kada i po koliko prodavati?


Baš me zanima kakve informacije imaju kupci Končara koji ga neumorno kupuju po 500 kn. Kome će, kada i po koliko prodavati?

Možda meni po 460?
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close