Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najsvježiji primjer bezveznog prijedloga je tvoje drukanje na kupnju Atpl u zadnjih mjesec dana. Kao i nekih na Dalekovodu!!
Jesi li barem izišla iz minusa?

– ovakvi postovi i optužbe su mi zbilja nešto najgore što se može napisati.

– ATPL, pa uvijek sam pisala da je to jedna dobra i najlikvidnija dionica na našem tržištu.
– na njoj sam zbila sve pogodila.
– na ovoj temi sam pisala o njenom padu do 500kn, pa ponovnom rastu.
– neko vrijeme sam ju s pravom nazivala vlakom smrti.
– na svakom ulazu sam zaradila,
– ali sam uvijek napisala i kada sam se iz nje iskrcala.
– evo prošli ju tjedan nisam imala, ovaj ju imam.
– postajte mi taj post gdje sam ja drukala na ATPL, samo tada pogledajte i datum i što je bilo s dionicom za 3 naredna dana.

– i to jesam li izišla iz minusa !!!!!!!!!!!!
– ne znam čemu vam to služi, pa velika većina zna kako sam prošla u ovom slomu burze i kada sam počela kupovati i kada sam se na ovoj temi svađala s Vladom1111.

– I love this game.
Pozdrav !


iako nekad omaši pa napiše………kupila sam….. [wink]

– ni ovo mi isto nije jasno ???????

– I love this game.
Pozdrav !

Nemoje se ljutiti, tu smo da širimo ljubav i razumijevanje! Naime kakve veze ima tvoje hvaljenje Atpl sa zaradom? Nikakve, pa nismo mi tu da čekamo tri gladne godine da zaradimo za burek, nego da dignemo lovu na brzaka. Jel tako?
Tako da je ovaj tvoj prijedlog bio jako, jako loš. Nemoj se ljutiti, znam da ti nije drago da netko tako otvoreno ukaže na tvoje kvarne prijedloge, ali eto…………samo držim se teme

I love this game also

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

@ IVANA7

Hmmmm

Pa posvadjali , tj poriječkali smo se jer si me zajebavala da nisam kupio zvzd kolko sam napisao, a taj dan sam JEDINI ja kupio zvzd, pa samja poludio i poslo te u mp3…

Al to sam vec zaboravio, ne ljutim se ja.

Hvala na pohvalama, iako moram priznat da sve zajedno odlucujem proucavam i radim s nekoliko momaka ovdje…

Najviše sam naucio od VELIKOG POGLAVICE GERONIMA, a jako cesto se cujem i vidim te razmjenjujem mišljenja s Governorom, Mediom i Plavim..

Volim cuti i izuzetno ijenim mišljenje Conan o briana, jer ima vrhunsku taktiku i veliko znanje..

Iako nisam s njim jedno vrijeme bio u dobrim odnosima, smatram da Tony isto poprilicno kuzi stvari..

Razlike medju investitorima su velike, medjutim, svi ovdje nabrojani se slazu u jednom…ZNAJU odradit trend na dionici a to je najvaznije..

Ja volim napisat sto kupim i kad kupim, i isto tako napisem sto i kad prodam…pa onda nek oni koji nevjeruju zbroje postotke i gutaju knedle… [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

…Ivanice…Ivanice…svatko ima pravo na svoje mišljenje…ali neki put je dobro svoja razmišljanja zadržati za sebe…jer ovaj put govoriš o likovima nickovima…a ne o dionicama…
kad govoriš o dionicama ja te više cijenim… [smiley]

– to kad pročitate neku knjigu ili pogledate neki film možete reći je li dobar ili nije.

– ja sam tu izdvojila 3 daleko najbolja i najuspješnija investitora.
– a pogledajte njihove ocijene, pogledajte i moje.
– a pogledajte i ALIENOVE, kad mu ja dam jedan odmah mu piše 50%.

– te investore mrzite jer su uspješni, jer znaju, jer imaju znanje.
– oni isto kao i ja, su vam doslovno sve napisali na ovome forumu, ono najvažnije, ono na čemu se je mogla dignuti lijepa lovu.

– znam volite svi vi lovu, ali većina nema i potrebno znanje kako do nje doći.

– ali vi imate moć onog žirija iliti stručnih sudaca plesa s zvijezdama.

– samo je istina kako će te i dalje plesati kako mi sviramo.

– I love this game.
Pozdrav !

Ali kolegice opet vi o nekoj mržnji, pa lagano mi se počinjenčiniti da ste vi opsjednuti govorom mržnje i da ga širite! Pa zar nismo tu da širimo ljubav i dobre vibracije? Naravno da jesmo, samo teško da su oni koje ste vi nagovorili da uđu u Atpl sad sretni? Mislim da to ne mogu biti dok god ne dođu u neki pa makar i simbolični plusić.
Pa eto dajte im nadu, a ne samo olajavate druge. I ne nadajte se da ćemo mi iskusni investitori plesati po vašim notama……….i ne samo da nećemo po vašim notama, nego ne mislimo uopće ni plesti kako vi iz Drukdoo i Brutanadoo svirate. Trule su to i pokvarene note

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

…to da li se radi o tri najuspiješnija investitora teško da možemo znati…tko zna koliko samozatajnih i nebahatih uspješnih investitora ima…a da nemaju potrebe o tome vaditi mast drugima i pokazivati navodno brutalno znanje…

…ja bih sa ovim drugima radije zaplesala… [wink]

….lagani komentar o ATPL……od dividendnih dionica dobivenih neki dan…..mogu kupiti solidan
obiteljski automobil……… ne volim bureke….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Iako nisam s njim jedno vrijeme bio u dobrim odnosima, smatram da Tony isto poprilicno kuzi stvari..

– ma Tony je za TA daleko najbolji u RH.
– samo ja nikada do sada nisam hvalila imena iz mog stručnog stožera za financijska ulaganja.

– samo šteta što ste otkazali dvoboj kod o.k.corala.
– sada zbilja nemam pojma tko je od vas dvoje jači.
– ali neću doljevati ulje na vatru, bilo pa prošlo.
– zakopali smo ratne sijekire.

– nego bih se i vama isto zahvalila na promociji dionice xy.
– vidjeti ćemo kako će nam proći ovaj projekt.

– ako bude uspiješan, to će sigurno uznapredovati suradnju između naša dva d.o.o.
– imam u vidu neke buduće projekte,
– pa bi ih mogli odraditi zajedničkim snagama.

– I love this game.
Pozdrav !

Kad bi profesionalni investitori UVIJEK govorili samo istinu….bio bi najveći gušt napisati, koliko
su nama, amaterima portfelji bolji od njihovih !….ali , taje istinu..ko zmija noge..kurtoazno
jedni drugima podilaze…a qurvinski jedni drugima podmeću kajle…… je, takvi smo…kaj možemo..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Iako nisam s njim jedno vrijeme bio u dobrim odnosima, smatram da Tony isto poprilicno kuzi stvari..

– ma Tony je za TA daleko najbolji u RH.
– samo ja nikada do sada nisam hvalila imena iz mog stručnog stožera za financijska ulaganja.

– samo šteta što ste otkazali dvoboj kod o.k.corala.
– sada zbilja nemam pojma tko je od vas dvoje jači.
– ali neću doljevati ulje na vatru, bilo pa prošlo.
– zakopali smo ratne sijekire.

– nego bih se i vama isto zahvalila na promociji dionice xy.
– vidjeti ćemo kako će nam proći ovaj projekt.

– ako bude uspiješan, to će sigurno uznapredovati suradnju između naša dva d.o.o.
– imam u vidu neke buduće projekte,
– pa bi ih mogli odraditi zajedničkim snagama.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Drago mi je da su nesuglasice izgladjene..
Uvijek smo zainteresirani za suradnju ako su kvalitetni suradnici i kvalitetni projekti u pitanju..

Lijep pozdrav i do suradnje
[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Bemti suradnju…. ko je sad s kim u društvu….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tržište uvijek najžešće po glavi opali umišljene i tvrdoglave!! Tako je oduvijek bilo i tako će uvijek biti!

Kao npr one koji nisu na vrijeme prodali Ledo ili Ingru ili neku drugu napuhanu balončinu!Tu nema pomoći, takvi dođu pameti tek kad im g.Tržište uzme pare iz džepa

Slazem se kolega ovaj put, vamaje dosloglave kad ste kupovali mmtz po 80k i hdel po 1800…a dugorocni ste investitor koji je sve do sada drzao te dionice…stvarno svaka cast na hrabrosti i strpljenju (ja bih nazvao tvrdoglavosti ili jos bolje tupoglavosti)

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ne da mi se citirati ikoga pa cu biti vrlo brz:

Ivana7 – od SVIH vasih postova nisam procitao nikad NITI jedan savjet na neku dionicu osim za HT (po sistemu kupuj na 380, prodaj na 225 uz opaske “uh al sam brutalno zaradila”). No to smo neki dan ustanovili, a kao sto vidim ne sjecate se, pa odite po Antisklerin. Sve ostalo su bili postovi nevjerojatnog samoljublja. Vjerujem da doma imate ogledalo dovoljno veliko da se vidite cijeli. Ali vidim da sam vam trn u oku i da Vas strasno nervira sto mi nemrete posteno 1 zakeljiti. Pa stoga ovime otvaram peticiju “dajmo traves…ovaj Ivani7 mogucnost da mi zakelji vise od 3 jedinice dnevno”. Evo ja ju potpisujem prvi.

@beeblebrox
Imate dudicu pored nicka – dakle multinick. Stoga nemam Vam namjeru nis pistati. Ja sam mozda napisao nista koristno a Vi niti to.


Likovi s ovog foruma.

– izdvojila bi tri lika koji zbilja znaju ulagati,
– koji znaju ući u investiciju i investiciju odraditi do kraja,
– bez obzira koliki su njihovi portfelji zarade su im sigurno brutalne.
– samo uz svako ime ću napisati i nedostatke koje kod njih vidim.

DIZELAŠ, s njim sam se svadila, ali više nemam pojma i zbog čega, ali tip ima znanje i zna fenomenalno odraditi kako kratku i još bolje dužu poziciju u dionici.
– odličan izbor dionica i odlična disperzija rizika,
– samo je previše nasilan.

GOVERNON, također fenomenalno dobar odabir dionica.
– zna odraditi investiciju od početka do kraja i uzeti maximun na investiciji.
– nedostaci, previše dosadan sa sladoledom i Todorićem (kojega ja mrzim).
– ali ako ste u jednoj investiciji takvi trebate i biti, trebate u nju vjerovati.

PLAVI, također fenomenalno dobro odabire dionice.
– nekada se i pogriješi, ali tko radi bez greške, važno je grešku na vrijeme uočiti.
– kad ulazi u investiciju prouči ju do u detalja.
– nedostaci, ulaže u mali broj dionica, nema disperziju rizika, ali i to je o.k. ako ste sigurni i vjerujete u svoju investiciju.


Dečki imaju znanje..

Nego DIZELAS kakva ti je to frizura,bit će da je vrijeme za šišanje [lol] [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close