Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– stvarno se ponekad zapitam pa kakvi ste vi ne investitori nego ljudi ?????
– tu mi date jedinicu pa me na p.p. pitate koja je to dionica !!!!!!!
– a nije da vas nema, imam tih upita, a u zadnja 24 sata nemam više od 3 posta.

– svašta.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. nova igrica kreće u ponedjeljak.


Informanka.

– evo ja sam pročitala svu temu što smo ovaj tjedan tržili.

– stvarno ste me iznemadili jer ste jako malo kupovali dionicu xy koju ja akumuliram.
– zadnja dva trgovinska dana pa doslovno nitko od vas to nije kupovao.
– a nisam ja toga kupila ni 10%, jer već dosta toga imam,
– jedino me veseli što mi polako i dižete cijenu te dionicu.

– a koja je to dionica ??????
– ipak ću takve stvari prepustiti mojoj službi za marketing, jer su u tom poslu puno stručniji od mene.

– ponavljam, nova zvijezda tržišta će idući tjedan krenuti u svoje nebeske visine.
– a za dva tri tjedna će opet uslijediti nova akcija i lansiranje jedne nove dionice.
– pratite što je u modi, naučite se i vi zarađivati na dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !

Tisak, definitivno tisak… [wink]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Informanka.

– stvarno se ponekad zapitam pa kakvi ste vi ne investitori nego ljudi ?????
– tu mi date jedinicu pa me na p.p. pitate koja je to dionica !!!!!!!
– a nije da vas nema, imam tih upita, a u zadnja 24 sata nemam više od 3 posta.

– svašta.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. nova igrica kreće u ponedjeljak.

Ne gleda se kvantiteta postova, nego kvalitetu. S obzirom na kvalitetu niste morali ni ta 3 posta napisati.

ko misli da ce lkpc gore ovaj tjedan

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Kolega Alien,i vi ste lik za sebe,majke mi.

Kolega Alien, već vam je postavljeno pitanje jeste li ikad na ovom forumu dali jednu ozbiljnu analizu neke dionice. Vjerojatno niste. Nisam ni ja, ali ja sam friški investitor.

Ali vi ste iskusni investitor, imate u prosjeku 5,4 poruka dnevno, više od tri godine ste aktivni na forumu, a tko zna koliko dugo ste investitor. Uopće mi nije jasna vaša uloga.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

POSTO JE TEMA BEST BUY JA ISTO TIPUJEM NA TISAK


ko misli da ce lkpc gore ovaj tjedan

Ja se nadam da hoće
[pray]

500 kunicha na pobjedu Ćirohita.


Ne gleda se kvantiteta postova, nego kvalitetu. S obzirom na kvalitetu niste morali ni ta 3 posta napisati.

– na ovoj temi me ne zanima ni kvantiteta ni kvaliteta postova.
– isto tako me ne zamima umjetnička fotografija, nema tu love.

– zanima me ova igrica s dionicama.
– uopće nije važno je li netko na ovoj temi piše kvalitetno.
– tu je jedino važno napisati ime dionice koja će rasti, zašto će rasti, i onako općenito napisati par rijeći o toj dionici.
– jedino što me zanima je informacija u obliku četiri slova ono -r-a ili p-a je više manje nebitno.
– zanima me brutalna zarada.

– I love this game.
Pozdrav !

Je tebe samo zanima neka dobra ideja, samo što tu postoji problem, nitko ne želi reći dobru ideju, već svi nude neke trećerazredne. Kao i ti uostalom. Najsvježiji primjer bezveznog prijedloga je tvoje drukanje na kupnju Atpl u zadnjih mjesec dana. Kao i nekih na Dalekovodu!!
Jesi li barem izišla iz minusa?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!



Kolega Alien,i vi ste lik za sebe,majke mi.

Kolega Alien, već vam je postavljeno pitanje jeste li ikad na ovom forumu dali jednu ozbiljnu analizu neke dionice. Vjerojatno niste. Nisam ni ja, ali ja sam friški investitor.

Ali vi ste iskusni investitor, imate u prosjeku 5,4 poruka dnevno, više od tri godine ste aktivni na forumu, a tko zna koliko dugo ste investitor. Uopće mi nije jasna vaša uloga.
[/quote]
kolega alien je ljubimac forumašica a ivana 7 ljubimica ..stoga ni jedan ni drugi ne mogu napustiti ovaj forum jer za to neće nikad dobiti dozvolu od nas [sealed]




Kolega Alien,i vi ste lik za sebe,majke mi.

Kolega Alien, već vam je postavljeno pitanje jeste li ikad na ovom forumu dali jednu ozbiljnu analizu neke dionice. Vjerojatno niste. Nisam ni ja, ali ja sam friški investitor.

Ali vi ste iskusni investitor, imate u prosjeku 5,4 poruka dnevno, više od tri godine ste aktivni na forumu, a tko zna koliko dugo ste investitor. Uopće mi nije jasna vaša uloga.
[/quote]

Gubica a koja je tvoja uloga, kao multinicka? Provokacije ili…….jel mi ti šalješ one stupidne poruke na pm?

Best buy LKPC
[/quote]
Gosp. Predator, nije mi jasan vaš post. Od mene niste nikad dobili poruku na pm. Pa za svaku poruku se zna od kojeg nicka stiže.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Vidim puno ljudi kupilo i još kupuje dionicu xy.

Što je u stvari dobro.

Nek ljudi zarade!

No ima samo jedan mali problem koji ustalom i mene brine., da nebi imali ponovno film koji se nedavno vrtio na zse(inače dobri glumci igraju) naziva:

"Usko grlo na 3600"

E sad., na toj xy dionici treba odrediti target i nebiti pohlepan!

Koji li je samo target??

LEAVE THE WORLD BEHINED

Likovi s ovog foruma.

– izdvojila bi tri lika koji zbilja znaju ulagati,
– koji znaju ući u investiciju i investiciju odraditi do kraja,
– bez obzira koliki su njihovi portfelji zarade su im sigurno brutalne.
– samo uz svako ime ću napisati i nedostatke koje kod njih vidim.

– DIZELAŠ, s njim sam se svadila, ali više nemam pojma i zbog čega, ali tip ima znanje i zna fenomenalno odraditi kako kratku i još bolje dužu poziciju u dionici.
– odličan izbor dionica i odlična disperzija rizika,
– samo je previše nasilan.

– GOVERNON, također fenomenalno dobar odabir dionica.
– zna odraditi investiciju od početka do kraja i uzeti maximun na investiciji.
– nedostaci, previše dosadan sa sladoledom i Todorićem (kojega ja mrzim).
– ali ako ste u jednoj investiciji takvi trebate i biti, trebate u nju vjerovati.

– PLAVI, također fenomenalno dobro odabire dionice.
– nekada se i pogriješi, ali tko radi bez greške, važno je grešku na vrijeme uočiti.
– kad ulazi u investiciju prouči ju do u detalja.
– nedostaci, ulaže u mali broj dionica, nema disperziju rizika, ali i to je o.k. ako ste sigurni i vjerujete u svoju investiciju.

– Dizelaš, governon i plavi zarađuju brutalno.
– zašto ???????
– jer svoju investiciju za razliku od 90% vas na forumu odrade od početka do kraja.

– Miško (nemojte se ljutiti) ali vas stavljam za primjer kontra rada gornje ekipe.
– Miško stvarno piše što je tržio,
– ali kog vraga će vam to što on piše jer ono što je ujutro kupio za dva sata je i prodao.
– kod takvog rada mogućnost pogotka vam je 50:50.

– Split009 ili INVERTER (izvinite što sam vas uzela za primjer).
– prvi zna TA, a drugi nezna, ali ni to nije važno.
– važno je kako navlače ovisno jesu ili nisu u dionicama.
– tema TA je zbog tipova poput Split009 postala totalno bezvezna jer isti graf svatko čita ovisno je li u dionici ili nije, kako bi stvarno kužili o čemu se radi zbilja morate znati TA ili vam je bolje tu temu ne čitati.
– INVERTER, dosta ga dugo pratim, nadokupljuje, nadokupljuje svaki dan ATPL, a na temi portfelj 99% u dionicama, i tako je popušio na ATPL prodao na dnu, a ona ode gore, e sada je opet ruši na svoj način, kad bi to bio samo on bilo bi i više nego dobro, takvih vas je 90%.

– ma da sve ne bude crno ima tu još jako dobrih nickova, evo samo nekih.
– Conan OBri, ne piše puno, ali piše kvalitetno, i ulaže dosta slično kao i ja, samo nam je odabir dionica malo različit.
– ne znam ime, ali onaj lik što ima zelenu kesicu s dolarima, pa neki dan je pogodio sve brodare koliko će rasti.

– ima tipova koje mi je zadovoljstvo pročitati što pišu twinker ili pofuk (s malo p).

– a ima i tipova koji pišu li ga pišu, evo jedan je napisao 6.316 postova.
– a vodi se pod imenom ALIEN.
– piše i na ovoj temi.
– ali evo mu prilike neka na ovoj temi proba pronaći jedan jedini korisni post.

– I love this game.
Pozdrav !

…Ivanice…Ivanice…svatko ima pravo na svoje mišljenje…ali neki put je dobro svoja razmišljanja zadržati za sebe…jer ovaj put govoriš o likovima nickovima…a ne o dionicama…
kad govoriš o dionicama ja te više cijenim… [smiley]

New Report

Close