Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi stalno zarađuju na ovoj burzi,a nekako mi logika kaže da netko mora ponekad i izgubiti.
a tko onda ovdje gubi?
osim pofuka [lol]

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

http://www.agwabuzz.com/

Agwa je predobra – nek netko pocne uvozit u HR, a ne da se mora iz slovenije dobavljat

best buy u Šparu.

I aj lupite više taj KODT po asku, još je prejeftin, pozz svima hehe


Što sam danas radila na burzi ??????

– nemam običaj pisati tokom trgovine, ali zbog nevjernih toma to sam ipak morala.
– na burzi je likvidnost ne loša, nego nikakva.
– s jako malim novcima se jako puno može dići ili spustiti bilo koja dionica pa i ATPL.
– u ovakvim situacijama kada možemo ići i gore i dolje stvarno je jako važna velika oreznost na burzi, jer inače se gube novci.

– jučer sam prodala cca 150 dionica ATPL, na njima zarada cca 7%.
– danas su mi se ukazala priviđenja o rastu brodara kod amera i indexa, normalno kako sam pogodila.
– i danas je ponovno išao novi krug na ATPL moj promet cca 10% ATPL.
– ali ovaj put mi je ulaz u ATPL cca 15% od prošlog ulaza kada sam stvarno previše ušla u ATPL.
– na današnjoj kupnji ATPL zarada ili ti plus cca 1.000kn .
– sada hoću li to sutra prodati ili neću trenutno zbilja nemam pojma.

– VIRO.
– i njega sam danas dokupljivala, cca 250 dionica.
– i tu je plus cca 3.000kn, samo na današnjem dokupu.

LKPC.
– tu sam kupovala nešto sitno, trenutno u minusu, ne zaradi se svaki put.

JDPL.
– stavim jedan mali nalog, ali za naše lipare je nalog od 100 dionica jako veliki nalog, 4-5 lipara preko mene, ali sam im digla cijenu, i onda lijepo izbrišem nalog i odustanem od kupnje, e to mi je zbilja najdraže, zahebati lipare.

– ostalo što kupujem zbilja ne smijem napisati zbog ovih lipara, jer dolijeću kao muhe na govno.

– evo to bi bila moja današnja trgovina, puno naloga preko dvije brokerske kuće.
– a zarada jedna mala plaćica,
– ali ne žalim se, ide me, svaki dan po malo.
– biti će i brutalno jednog dana, ali trenutno su jako teška vremena jer imam neki osjećaj kako na ovoj buzi ne trguje ni stotinjak investitora moga tipa.
– pa svaki dan samo izmijenjujemo dionice i igramo se tko će koga zahebati.
– zasad vas ja šišam, a to mi je jedino važno.
– puno pozdrava svim mojim ovčicama.

– I love this game.
Pozdrav !

Koji napad samopouzdanja. Ovoliko otvorenosti obično ne napraviš za godinu dana pisanja. Izgleda da si stvarno našla dečka, ili ti je nešto drugo ohrabrilo.

Praise the Lord

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

– evo vam i jedan mali savjet, da bi zaradili na dionici, dionicu najprije trebate kupiti.

Opet prepisuješ. "In order to hava a recount you need to have a count first" – Jon Stewart on Iranian elections.

Dobro je da si sa Nove TV prešla na Comedy Central. Možda napokon saznaš ko su Dixie Chicks.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– nikada nikome na ovoj temi nisam dala jedinicu.
– da sama tema bude zanimljivija svima uvalim stotke,
– ja se razlikujem od vas, stotke dajem i mojim najvećim neprijateljima,
– ali samo na ovoj temi.

– I love this game.
Pozdrav !

Ja sam prije koji mjesec odustao od toga da ti dijelim jedinice pa ma kakvu god da bedastoću napisala, umjesto toga ti ponekad udijelim stotku i onda se kao i Twixer čudim kako ti nisam uspio podići ocjenu za više od par %.
Ali ne možeš biti i omiljena i brutalno zarađivati, to ne bi bilo realno, jel tako? Ne možeš se je… a da ti ne uđe. [thumbsup]
[/quote]

Zaposlio sam još dvoje studenata da joj podižu prosjek, ali ne ide. Izgleda da ću i ja morati ići sa Šukerom u Kinu i tamo tražiti pomoć. Rocky, treba nam puno jeftine radne snage da bi napravili pomak u ovom slučaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ja predlažem da admin napravi bug u programu i da se Ivani po defaultu može dati samo stotka …………………možda bi je to udobrovoljilo [smiley]

Ja predlažem da se kod svih postova ivane odmah pojavi 100% i da se to više ne može mijenjati. [thumbsup]

Tko će pisati vjeki zamolbu?


Ja predlažem da se kod svih postova ivane odmah pojavi 100% i da se to više ne može mijenjati. [thumbsup]

Tko će pisati vjeki zamolbu?

Evo ja ću!

Dragi Vjeko,ti znaš da ja tebe nikad ništa ne molim i znam da ti to cjeniš.Međutim kako nitko neće ,odlučio sam da te zamolim da cjenjenoj kolegici Ivani7 fiksiraš stotku i dodjeliš imunitet tako da nitko,ama baš nitko nebi mogao tu stotku smanjiti ili na koji drugi način obezvrijediti (sastrugati i sl.)
Kako ja opet ništa ne moljakam za sebe nego isključivo i samo za dobrobit zajednice nadam se da ne tražim previše…….itd…..itd [pray]

Unaprijed hvala u ime svih forumaša [kiss]

ps.ako ovo ne prođe onda ………………………….ništa [yawn]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


– VIRO.
– i njega sam danas dokupljivala, cca 250 dionica.
– i tu je plus cca 3.000kn, samo na današnjem dokupu.

ovo je post od srijede, a koliko se sjećam, zadnjih par dana viro je išao po asku. Pa nije vrag da si tukla po asku, a kažeš da to gotovo nikad ne radiš. I u odnosu na šta je plus 3.000 kn?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Dobili smo svi jedinice. Ive, if you are here give us a sign.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

evo iman jedan best buy ….samo mučite ,.nemojte nikon reč …ovo van je teški inside info ..da me nebi Hanfa ganjala …..
..sutra tucite po Atgrrrr ….ne pitajte pošto ,..čujen da je Tedeschi izbacija bevandu u prahu ..i da ide ka ludo ,..čak i ovi u Vodovodu da trljaju ruke …biče nanjušili lovu
[tongue]


evo iman jedan best buy ….samo mučite ,.nemojte nikon reč …ovo van je teški inside info ..da me nebi Hanfa ganjala …..
..sutra tucite po Atgrrrr ….ne pitajte pošto ,..čujen da je Tedeschi izbacija bevandu u prahu ..i da ide ka ludo ,..čak i ovi u Vodovodu da trljaju ruke …biče nanjušili lovu
[tongue]

to ti malena već zna taj tvoj insajd, tako da se ne nadaš baš previše – čak štoviše od tog novog proizvoda će danas malo duže spavati nego inače do 16h

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close