Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki dan je to na 101 ispričao neki Sarajlija. Čak je uspio nasmijati voditeljicu. Onako malo se je zaprepastila ali se je ipak nasmijala.

who dares, wins


Šta radi žena koja dobije šljivu?
-Radi sve!
[lol]

Šta kažeš ženiš sa šljivom na oku?
Šta ti se sve mora dvaput reć… [lol]

Curke ja vas volim.

…eto dragom Plavom…za ovu izjavu čista stotica…od Blondine… [thumbsup]

Hvala lijepo, još ako je od blondine, tri puta hvala. [wink]

lp i ln

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Šta radi žena koja dobije šljivu?
-Radi sve!
[lol]

Šta kažeš ženiš sa šljivom na oku?
Šta ti se sve mora dvaput reć… [lol]

Curke ja vas volim.
[/quote]

Ujutro kada se probudiš, okreni se, i zvekni ženi šamar, jer ako ti neznaš zašto, zna ona! [lol]

Šala mala, i ja vas volim [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Molim cjenjene kolege ako nešto znaju o Nexus Private Equity,imaju neke informacije tko stoji iza njih,čiji kapital,da to podjeli samnom.Bio bi vam jako zahvalan za svaku inofrmaciju koju dobijem o njima.
Hvala unaprijed

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


Molim cjenjene kolege ako nešto znaju o Nexus Private Equity,imaju neke informacije tko stoji iza njih,čiji kapital,da to podjeli samnom.Bio bi vam jako zahvalan za svaku inofrmaciju koju dobijem o njima.
Hvala unaprijed

– to su fondovi s ograničenim brojem investitora.
– može i jedan investitor samostalno ako uplati np. 1.000.000kn.
– obično takvi fondovi imaju ulog od cca 5.000.000kn.
– i tu ide do 10 investitora ali s min. 500.000kn.
– podaci su okvirni, onako cca po sijećanju.
– kad je tržište bilo rastuće bili su jako popularni.
– ali su pretežno propali kao i većina fondovske industrije.
– baš bi me zanimalo kolike su gubitke ostvarili.
– a vodile ih neke stručne osobe koliko se sijećam, zar ne.

– I love this game.
Pozdrav !


Ja mislim da nisi zgodan i da tučeš žene.

– koliko se ja kužim u tu problematiku uvijek je u pitanju lova.
– zbilja ne znam je li gospodin Plavi tuče ženu ????
– ali koliko mogu primjetiti solidno zarađuje te ne vjerujem kako se tuku.

– ali tu imamo znatan broj investitora koji su pogubili značajne novce kućnog proračuna na burzi.
– o tim jadnicima se doslovno nitko ne brine, već ih i zahebavaju zbog toga.
– a pouzdano znam kako jednog našeg dragog kolegu A.(samo jedan inicijal zbog zaštite privatnosti), žena doslovno mlati svaki dan, malo je jače fizičke konstrukcije.
– a stvarno nemam toj ženi što zamijeriti,
– pa i ja bi ga mlatila svaki dan kad bi mi pogubio toliko novaca.
– samo taj očiti problem sigurno tu nećemo riješiti,
– to bi trebala riješavati neka služba za ovisnike o burzi.

– I love this game.
Pozdrav !



Molim cjenjene kolege ako nešto znaju o Nexus Private Equity,imaju neke informacije tko stoji iza njih,čiji kapital,da to podjeli samnom.Bio bi vam jako zahvalan za svaku inofrmaciju koju dobijem o njima.
Hvala unaprijed

– to su fondovi s ograničenim brojem investitora.
– može i jedan investitor samostalno ako uplati np. 1.000.000kn.
– obično takvi fondovi imaju ulog od cca 5.000.000kn.
– i tu ide do 10 investitora ali s min. 500.000kn.
– podaci su okvirni, onako cca po sijećanju.
– kad je tržište bilo rastuće bili su jako popularni.
– ali su pretežno propali kao i većina fondovske industrije.
– baš bi me zanimalo kolike su gubitke ostvarili.
– a vodile ih neke stručne osobe koliko se sijećam, zar ne.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Minimalni ulog je u protuvrijednosti 100,000 eura s tim da je potrebno dokazati da imate još 100,000 eura – time vas država kao štiti od vas samih i vaših loših odluka.

Sve podatke o navedenom društvu moguće je naći na internetu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Eto, na pristojan dulji post g. Ivani odgovara s bezveznim provokacijama, totalno neutemeljenim i bezveze. I kaj da joj covjek radi? A nis. Slijedeci put joj necu frizuru na nekoj dionici napraviti neg ce dobiti periku

Alien, jel imas jos KODT, ili si prodo ?


Alien, jel imas jos KODT, ili si prodo ?

Prodao. Na skoro pa all year high. Moglo je i bolje ali ok, ne bunim se. I tak sam toga imao malo. Ne zato kaj mislim da firma ne valja (naprotiv, jedna od najboljih je) vec mi je jednostavno prespora ta dionica. Nis drugo.

Ja se odavno ostavio aktivnog trgovanja, vec zaboravio sifru za account [smiley]
Jedino prebacio dio TNPL na 2400 u KODT na 1800, što se dobro pokazalo, sad mi je portfelj 60: KODT-R-A, 40% TNPL.

This time next year …… [lol]


Ja se odavno ostavio aktivnog trgovanja, vec zaboravio sifru za account [smiley]
Jedino prebacio dio TNPL na 2400 u KODT na 1800, što se dobro pokazalo, sad mi je portfelj 60: KODT-R-A, 40% TNPL.

This time next year …… [lol]

Kolega kakvo mišljenje imate o KODT-P-A? I koliko se njena vrijednost po vašem razlikuje od R-A?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Conan – iskreno ne znam – bila je neka priča da će se sve pretvorit u redovne, ali to je rekla-kazala.


Ja se odavno ostavio aktivnog trgovanja, vec zaboravio sifru za account [smiley]
Jedino prebacio dio TNPL na 2400 u KODT na 1800, što se dobro pokazalo, sad mi je portfelj 60: KODT-R-A, 40% TNPL.

This time next year …… [lol]

Pa dobro si napravio po meni. KODT ima vise razloga za rast nego TNPL

New Report

Close