Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JNAF.
– tko je danas sve prodavao dionice JNAF-a.
– neki to prodaju i virtualno, ali ima nas svakakvih.
– Savage.
– Conan OBri
– Vidra
– MatLalic2
– Governon, ali i kupio.

– ali neki su pisali ide to i na 2.000 eura .
– neće to padati.
– a sada više na vjeruju ni sami sebi.

– I love this game.
Pozdrav !





Kupujte defanzivne poput………………….Pbz koji nije ništa pao,

– ne znam zbog čega pišete neistine na ovoj temi.
– PBZ pada već 10 dana, svakodnevno, svaki dan minus.
– pratite ovu temu, obratite pažnju na znalce, ima ih.

– pitam vas kada i po kojoj cijeni je to prodao gospodin Plavi Volksbanci ??????
– ako se ne varam po 700kn.

– svaka dionica pa i dionica PBZ je dobra investicija, ali na određenoj cijeni.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ja sam kolegi Volksbanku prodavao PBZ od 715 pa do 650 tamo mi je ostalo jako malo, prosjek ca. 690.
Nije mu žao, jer da je kupio građevinare bio bi u još većoj depresiji.
[/quote]

– e tako bi se trebali svi ponašati na ovoj temi.
– vi ste sretni jer ste skupo uvalili dionice vašoj ovćici.
– vaša ovćica je isto sretna jer je uspjela kupiti vaše dionice.
– sada se i vaša ovćica također trudi drukati na toj dionici.
– e to je ona prava forumska ljubav.
– svi sretni i zadovoljni.

– stvarno svađanje ničemu ne vodi, ipak sam ja na moderiranju.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Upravo tako kolegice.
Koliko je sretan kolega Volksbank što je kupio od mene PBZ govori i činjenica da se sve više slaže oko mojih postova, dok je prije bilo baš suprotno.
Sjećam se kad je pisao da je ADPL loša investicija na 42, a navlakuša na 60 kuna.
Eno ga danas ponosno stoji na 78 kuna.

Mislim da još nije vrijeme, ali tamo negdje oko 120 kuna, će vjerojatno i kolega Volksbank shvatiti da je to dobra dionica.
I kupit će ADPL
Možda opet od mene, koji ću vjerojatno dio prodati i oko 120, kao što sam malo prodao i danas na 79,XX.
I opet će biti sretan, jer je kupio dobru dionicu, istina mogao ju je kupiti i tri puta jeftinije,ali je mogao i uložiti u nešto što će mu donijeti gubitak kao mnogima ovdje. Jer ne zarađuju svi na burzi.

Za kolegu Volksbank bih napisao prigodnu, ovaj puta neću pjesmicu, već poslovicu.
Staru latinsku:

Bolje dobro ime, nego veliko bogatstvo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

JNAF.

– tu na ovoj temi su stvarno moje zanimljive i jako točne analize za dionicu JNAF.
– doslovno sam sve pogodila i još brutalnije zaradila.

– tu je i dalje jako malo slobodnih dionica, a relativno dosta zainteresiranih kupaca.
– JNAF je i dalje, i na ovim cijenama, još uvijek jedna od naših rijetkih firmi koja pozitivno posluje, raste joj dobit, zaduženost gotovo nikakva, ima povećanje posla i dobiti…. da ne drukam dalje, ali sve ovo je istina.

– nikako ne kužim zašto ste prodavali taj JNAF po puno nižim cijenama.
– ja sam ga uočila kada je izašlo brutalno dobro izviješće, pa krenula u brutalnu kupovinu toga.
– prvi forumaši izlaze već na 2.000kn,
– ja ju opet branim na cca 2.200kn, pisala tu o tome fenomenu.
– pa ju preporučila na 2.500kn kad je odradila dobar rast i pogodila.
– a tada je išao i najveći izlaz forumaša iz JANAFA.
– pa kad je bila na 3.000kn opet na ovoj temi najavila njezin rast.
– i taj dan je rasla na 3.300kn.
– ja sam ju stalno na sitno dokupljivala jer nisam imala love, kada bih nešto prodala to bih prebacila u JNAF.
– sada mi je žao što mi cijeli portfelj nije u JNAF.
– ali puno je važnija sigurnost nego veliki profit, jer isto tako se može napraviti i gubitak.

– danas je JNAF došao i do 3.750kn .
– kako će i kuda dalje, sada je zbilja teško prognozirati jer je stvarno puno narastao.
– možda jer je bio jako jeftin.
– za dalje se stvarno ne usudim davati bilo koje prognoze ili preporuke za kupiti.
– ali za mene i na ovim cijenama to je i dalje jako dobra i kvalitetna dionica.

– sada je još i kvalitetnija jer su u JANF dioničari koji kuže što imaju u ruci.
– u JNAF više sigurno nema trejdera, odavno se je to prodalo da bi se ušlo u jeftine brodare, građevinare, KIraš, vidim kako su sada popularni i neki gubitaši.
– za razliku od vas ja ulažem na sigurno.

– a što se tiće kupnje na JNAF, pratim ju, konstantno je ista.
– a prodaja, smanjla se je, trenutno na prodaji 600 dionica.

– zaključke izvucite sami.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !



ivana7 ,ja sam danas tek se ulogirao ovdje, do sada sam samo citao sta se pisalo po forumu pa tako da ne znam kakve su to bile igre izmedu tebe i nekih osoba ali po onome sta sam do sada citao mislim da si jedna od osoba koje dobro prognoziraju.Pa sam na temelju toga pitao za sutrasnju prognozu jnf.Pozz

Najbolja je u prognozama, samo je steta da radi sa vremenskim pomakom. [smiley]
[/quote]
kao da ti kaže brojeve lota od srijede u četvrtak ujutro…..

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


JNAF.
– tko je danas sve prodavao dionice JNAF-a.
– neki to prodaju i virtualno, ali ima nas svakakvih.
– Savage.
– Conan OBri
– Vidra
– MatLalic2
– Governon, ali i kupio.

– ali neki su pisali ide to i na 2.000 eura .
– neće to padati.
– a sada više na vjeruju ni sami sebi.

– I love this game.
Pozdrav !


ne zovi sveto ime JANAF uzalud.stavi na ovaj forum svu svoju trogovinu janafa jučer i na 2200,pa da vidimo

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


JNAF.
– tko je danas sve prodavao dionice JNAF-a.
– neki to prodaju i virtualno, ali ima nas svakakvih.
– Savage.
– Conan OBri
– Vidra
– MatLalic2
– Governon, ali i kupio.

– ali neki su pisali ide to i na 2.000 eura .
– neće to padati.
– a sada više na vjeruju ni sami sebi.

– I love this game.
Pozdrav !

Samo dio kolegice, ionako ću ga morati braniti na 3.300 kn a možda i niže.
Ostatak ću prodavati ovih dana, ako nastavi rasti.
Osim toga ja nisam škrt moj prvi ulazak u Janaf je bio na 1.211 kuna, pa rekoh red je da i vi koji ste kasnije ušli nešto zaradite.

Iako, malo mi je čudno da se vi hvalite Janafom kao nekim svojim otkrićem kad ste ga pljuvali na 1.200, a lijepo sam vam ga predlagao za best buy!!

A što se tiče targeta od 2.000 eura, to je moguće, ali za par godina, i to kad realizira sva ulaganja, poveća iskorištenost kapaciteta te dodatno poveća dobit, a to ne vjerujem da će traderi poput vas doživjeti u Janafu.

Mene je moj vrač naučio da je svaka dionica na nekoj cijeni podcjenjena i treba je kupiti, te da je na nekoj cijeni precjenjena i treba je prodati.
Rekao bih da je to slučaj sa Janafom ovih dana – sell – ipak je to meni nekih 200% na ulaznu cijenu, a vremena su dosta teška i neizvjesna

pozdrav i ulažite u znanje, nećete zauvijek moći zarađivati manipulacijom i navlačenjem

ps pazite se Podravke i sličnih, šteta je rasuti tako teško stečenu vunu

http://www.kucilooro.webs.com/

Upravo tako kolegice.
Koliko je sretan kolega Volksbank što je kupio od mene PBZ govori i činjenica da se sve više slaže oko mojih postova, dok je prije bilo baš suprotno.
Sjećam se kad je pisao da je ADPL loša investicija na 42, a navlakuša na 60 kuna.
Eno ga danas ponosno stoji na 78 kuna.

Mislim da još nije vrijeme, ali tamo negdje oko 120 kuna, će vjerojatno i kolega Volksbank shvatiti da je to dobra dionica.
I kupit će ADPL
Možda opet od mene, koji ću vjerojatno dio prodati i oko 120, kao što sam malo prodao i danas na 79,XX.
I opet će biti sretan, jer je kupio dobru dionicu, istina mogao ju je kupiti i tri puta jeftinije,ali je mogao i uložiti u nešto što će mu donijeti gubitak kao mnogima ovdje. Jer ne zarađuju svi na burzi.

Za kolegu Volksbank bih napisao prigodnu, ovaj puta neću pjesmicu, već poslovicu.
Staru latinsku:

Bolje dobro ime, nego veliko bogatstvo.

koje preseravanje,da se spobljuješ. kao vi znate tko je kad nešt kupio.dam se kladiti da pola toga što pišete nema veze s istinom. sad ste naglo svi u velikom plusu a prošle godine ste izgubili 50-80% portfolia kao i ja a možda i više.
kaj stiče neke kupnje ja sad ne vidim ništ za kupiti. eventualno bi prodal Ht i Janaf gdi sam u lijepom plusu. a za kupnju ima vremena. pogotovo bi prodal ove kaj su ih sindikalci napumpali ko Kerum onu Fani
[wink]

Resistance is futile! You will be assimilated!



Ja sam upravo napisao sto ce sutra najvise rasti na brokerskim racunima. To sto Vi to ne shvacate i/ili se s time ne slazete i sto to nije dionica to nije moj problem.

– ja sam tu nova pa ako mi malo možete pomoći,
– ipak neke stvari tu ne kužim.

– tako idem ja na temu što smo danas tržili.
– 24/10. gospodin Alien "igrao se snajperiste na jednoj dionici i veselo skidao preplašene prepelice".

– a sada gledam što je gospodin Alien prodavao, ništa, zaboravio napisati.
– pa danas gospodin Alien full u kešu i to keš-r-a.

– onda gospodine Alienu ???????
– vjerojatno sam ja taj dan bila preplašena prepelica.
– a vi sretna ovćica koja je ubijala s puškom i to snajper, mrzim oružje.

– meni je najdraže kada su moje ovćice sretne i kada ne lažu na forumu.
– forum nije mijesto za svađanje.
– širimo ljubav, mir i zadovoljstvo.
– Hvala na razumijevanju.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Pa bez brige, kao i za PODR tako cu vam i za Janaf (doduse sa delayomT+3) napisati kad sam Vas osisao

ode JANAF brutalno dole.di ste vi što je branite ili je branite samo na papiru.

Joj kad su neki fest lagali da treba kupovati,da sam ja tu neka šarža ja bi to sve pobacala naglavačke s foruma. Kupuj kupuj vele oni a oni prodaju. Brane oni my ass. Je brane, ali da ne ode up.Navečer budu piskarali da su u plusu. Je moš si mislit

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

Niste u pravu Mornar. Ako se i nešto prodalo, prodao se samo manji dio kako bi se kupile best buy dionice: ADPL, TISK, LEDO, BELJE. Kolege su zaposlene davanjem kupovnih naloga pa ne stignu vam reći kaj je best buj.

Resistance is futile! You will be assimilated!


ode JANAF brutalno dole.di ste vi što je branite ili je branite samo na papiru.

Pa zar vi kolega njima sve vjerujete sto pisu?



ode JANAF brutalno dole.di ste vi što je branite ili je branite samo na papiru.

Pa zar vi kolega njima sve vjerujete sto pisu?
[/quote]

Ja sam tu, kupio danas,vrlo jeftino,još imam naloga na bidu. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja sam tu, kupio danas,vrlo jeftino,još imam naloga na bidu. [rolleyes]

– na forumu imamo dvije vrste investitora pametnih koji brutalno zarađuju i….
– e ipak sam ja na modreiranju i stvarno ne znam koju bi tu riječ upotrijebila za nazvati ovu drugu vrstu investitora.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. i ja sam također na kupnji JNAF-a.

nece janaf puno dolje,ja ga ne prodajem jucer sam ga dokupio i nema sanse da cu ga prodavati za mene je to jedna od boljih dionica.pozzz svima koji imaju ovu dionicu.

New Report

Close