Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dobra izvedba HT-a uz solidan promet.

– narkomani su kužili kako tu ima jako puno love.
– cca 3 milijarde dobiti, ukupno sva telefonija.
– pa zašto se ne bi tu ubralo na ime poreza samo jedna milijardica onako za početak.

– a hebe se njima za cijenu dionice.
– a na dividendu će opet opaliti porez.

– samo taj HT će vjerovatno i dalje braniti mirovinci.
– ali HT je najbolji primjer kako politika može uništiti ili je na najboljem putu da to učini.
– stvarno šteta ???????
– HT je zbilja bila najbolja dionica na našem tržištu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

I što sad jel najbolja ili nije, daj nemoj nas ostavljati u nedoumici……mici…..[kiss]


Kako se tema zove Najbolja kupnjaevo prijedloga – Turističke dionice po mogućnosti Istra i Kvarner!

– je li zbog toga jer je tamo došlo duplo manje turista.
– gospon Sava molim vas nemojte na ovoj temi zahebavati investitore.

– evo danas na moru nisam čula niti jednu jedinu stranu riječ.
– a evo kako to izgleda kod chartera,
– imamo broj gostiju, ali tu su cijene pale i do 40%.
– mnogi hoteli također spuštaju cijene.
– možda nam i dođe isti broj turista kao i lani, ali ne vjerujem kako će i zarada biti ista.

– a zar nam nije i trgovina pala za 20% .
– a koliko je to manje love od pdv .
– i sada razmišljaju o dizanju toga pdv-a ,
– pitam vas znate li koliko je manji pdv u Italiji, Austriji, Slovreniji, BiH, Srbiji …

– I love this game.
Pozdrav !


I što sad jel najbolja ili nije, daj nemoj nas ostavljati u nedoumici……mici…..[kiss]

HT.

– ovi na vlasti sada gledaju gdje ima love i gdje mogu "pokrasti" tu lovu.
– a na HT-u je ima.
– u saboru se za jedan dan donesu nova pravila igre i legalna pljačka može početi.
– pa više ni sami nemaju pojma što bi radili.
– najprije zabrana rada nedjeljom, pa sada se redi.
– pa zabrana pušenja, ove zime će se sigurno zbog proračuna pušiti u kafićima, ali mnogi turisti će nam ovo ljeto to zapamtiti i dogodine ljetuju u Turskoj.
– isto tako i HT.
– u EU nema poreza na telefoniju.
– ali ovi na vlasti nemaju pojma za to.
– njih zanima jedino novac koji kod HT-a vide.
– nažalost kada su bili vlasnici toga taj novac tada nisu vidjeli.

– pa valjda i sami možete pretpostaviti ako uvedu taj porez više sigurno dividenda na HT-u neće biti 30kn.
– a kad učine veliku štetu na dionici onda je kasno.

– I love this game.
Pozdrav !

Uništavanje firmi na Hrvatski način.

Pliva.

– zbilja sam vjerovala u tu firmu.
– ali politika tu postavi svog nesposobnog tipa za direkora.
– i što je uspio učiniti od te jedne jedine svijetske firme koju smo imali ??????
– umjesto da Hrvatska bude prepoznatljiva po Plivi i da budemo svjetski lider kod lijekova taj direktor je sve to uspio upropastiti.
– zar nije podijelio otkaze onima što su pronašli lijek azitromicin.
– zar naša politika nije tog direktora nagradila sa svim mogućim nagradama od Zlatne kune pa nadalje.
– a sada je li on krao ili je bio totalno nesposoban ja zbilja nemam pojma i zbilja me nije briga, ali Hrvatska više nema niti jednu jedinu firmu koja je prepoznatljiva u svijetu.
-pitam se pitam, tko je to uspio uništiti ?????????

– I love this game.
Pozdrav !

i ako se uvede porez na TK uvijek postoje trzista na kojim ga nema…iako nevidim kakve to ima veze s temom najbolja kupnja,mozda bi za neke trebalo otvoriti temu najbolja prodaja ili tak nesto…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

imamo još jedino igh koji je donekle poznat u europi

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate



Kako se tema zove Najbolja kupnjaevo prijedloga – Turističke dionice po mogućnosti Istra i Kvarner!

– je li zbog toga jer je tamo došlo duplo manje turista.
– gospon Sava molim vas nemojte na ovoj temi zahebavati investitore.

– evo danas na moru nisam čula niti jednu jedinu stranu riječ.
– a evo kako to izgleda kod chartera,
– imamo broj gostiju, ali tu su cijene pale i do 40%.
– mnogi hoteli također spuštaju cijene.
– možda nam i dođe isti broj turista kao i lani, ali ne vjerujem kako će i zarada biti ista.

– a zar nam nije i trgovina pala za 20% .
– a koliko je to manje love od pdv .
– i sada razmišljaju o dizanju toga pdv-a ,
– pitam vas znate li koliko je manji pdv u Italiji, Austriji, Slovreniji, BiH, Srbiji …

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Danas su 4 broda puna turista isplovila iz Poreča za Veneciju na jednodnevni izlet. Na jednom od njih smo moja žena, mali i ja bili jedini sa hrvatskom putovnicom od cca 300 putnika. Kog ti muljaš Ivana? Ili možda ljetuješ na BiH moru???

@europazdaj

El Febo, 14.07.2009. u 22:25
Danas su 4 broda puna turista isplovila iz Poreča za Veneciju na jednodnevni izlet. Na jednom od njih smo moja žena, mali i ja bili jedini sa hrvatskom putovnicom od cca 300 putnika. Kog ti muljaš Ivana? Ili možda ljetuješ na BiH moru???

Znači išli ste trošiti naše teško zarađene devize u inozemstvo brodom prepunim stranih turista u Veneciju? [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@febo
mislim da je kolega htio reci da tih 300 stranaca trose svoj novac kod nas i da su otisli na jednodnevni izlet u veneciju koji su platili nasim touroperatorima,ovisi kako vi to zelite cuti…pozz

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



@europazdaj

Mcinha, 15.07.2009. u 00:16
Danas su 4 broda puna turista isplovila iz Poreča za Veneciju na jednodnevni izlet. Na jednom od njih smo moja žena, mali i ja bili jedini sa hrvatskom putovnicom od cca 300 putnika. Kog ti muljaš Ivana? Ili možda ljetuješ na BiH moru???

Znači išli ste trošiti naše teško zarađene devize u inozemstvo brodom prepunim stranih turista u Veneciju? [thumbsup]
[/quote]
Mislim da je to ipak bolje nego da su na ljetovanju u Veneciji,a da su skočili na jednodnevni izlet u Poreč

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Uništavanje firmi na Hrvatski način.

Pliva.

– zbilja sam vjerovala u tu firmu.
– ali politika tu postavi svog nesposobnog tipa za direkora.
– i što je uspio učiniti od te jedne jedine svijetske firme koju smo imali ??????
– umjesto da Hrvatska bude prepoznatljiva po Plivi i da budemo svjetski lider kod lijekova taj direktor je sve to uspio upropastiti.
– zar nije podijelio otkaze onima što su pronašli lijek azitromicin.
– zar naša politika nije tog direktora nagradila sa svim mogućim nagradama od Zlatne kune pa nadalje.
– a sada je li on krao ili je bio totalno nesposoban ja zbilja nemam pojma i zbilja me nije briga, ali Hrvatska više nema niti jednu jedinu firmu koja je prepoznatljiva u svijetu.
-pitam se pitam, tko je to uspio uništiti ?????????

– I love this game.
Pozdrav !


jedino sa ovim bi se slozio ,,,ostalo trabunjas bezveze….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kako se tema zove Najbolja kupnjaevo prijedloga – Turističke dionice po mogućnosti Istra i Kvarner!

– je li zbog toga jer je tamo došlo duplo manje turista.
– gospon Sava molim vas nemojte na ovoj temi zahebavati investitore.

– evo danas na moru nisam čula niti jednu jedinu stranu riječ.
– a evo kako to izgleda kod chartera,
– imamo broj gostiju, ali tu su cijene pale i do 40%.
– mnogi hoteli također spuštaju cijene.
– možda nam i dođe isti broj turista kao i lani, ali ne vjerujem kako će i zarada biti ista.

– a zar nam nije i trgovina pala za 20% .
– a koliko je to manje love od pdv .
– i sada razmišljaju o dizanju toga pdv-a ,
– pitam vas znate li koliko je manji pdv u Italiji, Austriji, Slovreniji, BiH, Srbiji …

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Trkeljaš, to je jedina istina.
Daj mi nađi na Valamaru slobodan termin u 7. mjesecu u Istri za 5 osoba – posebice po cijeni nižoj za 40% kako ti kažeš da se može naći!
A u što ti vjeruješ ili ne vjeruješ to to tvoja stvar – kao i uvjek netko će zaraditi više a neko manje. Stvar je sposobnosti Uprava da se nose s novonastalom situacijom.
Ako ne može prodati svoj proizvod onda treba dovesti nekoga tko to zna.

New Report

Close