Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“veliko, veliko HVALA!”

svim asretno novo ljeto, Vama kolega posebno!![thumbsup][thumbsup][thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Vidimo velike promjene na Poslovnom, svaki napredak me veseli.
– još kad bi otvorili i brokersku kuću, davali 10 k/p, startali s privlačnom provizijom, možda jednoga dana.

Evo zato i kod mene nekih promijena.
– evo i nekih analiza from Ivana7 – brokeraja u ilegali.

– pa predvidjela sam ovakav slijed događaja, pišući na ovim stranicama 100% u dionicama.
– za 1Q po meni nema straha.
– imamo balona, ali ima i dosta dionica koje imaju dosta prostora za rast, zato pođimo redom.

– INA i HT, moje uzdanice krenule u minus, što je i razlog prinosa nula u ovoj godini, ali nema ni gubitka.
– po meni su obje dionice dobra investicija, nisu nikako baloni, na njima će se sigurno zaraditi ali ne puno, to je i glavni razlog zašto se izlazi iz tih dionica, a opet u interesu fondova je dokupljivati iste dionce po što nižim cijenama, po meni bi mogle još dolje, dok ima puno zainteresiranih za prodaju, moj savjet za one koji misle dugoročno kupiti, tu ne vidim nikakve greške i ako tržište ide u korekciju.

– AGROKOR, brzorastući baloni, imam i ja toga i uživam u rastu, tu imamo gazdu koji zna raditi i zna jako dobro zašto mu trbaju visoke cijene dionica na burzi.
– krenula je JAMNICA i KONZUM, po meni na nerealne cijene, zatim je nastupilo ludilo i ostalih Todinih dionica, dokle, nemam pojma, tko je bio u kešu i ovo iskoristio, pametno je učinio, ja sam nažalost u slabom kešu.

– ADRS, napravio je rast cca 20%, ali to je opet na cijene gdje su ga neki kupovali prije cca godinu dana, ima potencijal rasta, nije balon, ali ne vjerujem u daljnji rast, ali sve će ovisiiti o kretanju burze.

– KORF bilo je samo pitanje vremena kada će krenuti, obratiti pozornost i na ostale pifovske dionice.

– LRH i SNHO, dosta su povezane, neki inv.fondovi ih koče, neznam puno je igrača na tržištu.

– JNAF, evo krenuo i on, nije balon, bio je i na puno većim cijenama.

– SNBA dionica kojoj bih dodijelila nagradu “shit of the year”, tu sam dva puta zaradila lijepe novce, ali ovo sada mišljenja sam kako potpuno zaslužuje nagradu.

– RIBA, ZABA potpuno očekivani rast, nikako nisu baloni, RIBA mi sad dala i neku dividendu.

– za PBZ i KABU nisam pametna.

– LURA dosta jeftina, vidjela sam njene proizvode i u Konzumu, možda tu nešto i bude, dugoročno O.K.

– VIRO i IPKK, na VIRU sam dosta zaradila, ali imam još nešto tih dionica, po meni može još rasti ali ništa od velikih dobiti, dok bi IPKK mogao malo bolje, ali nikako da krene.

– JDOS, možda bi i on mogao malo gore, ali ništa od spektakularnih rastova, uglavnom ne vidim ga na nižim cijenama.

– IGH, a i ostali građevinari, po meni skupi, ali bi mogli opet doći do svojih ATH.

– ERNT, dobra dionica, ali po meni sada i skupa.

– za brodare nisam dovoljno stručna pa neću o njima, a dalo se tu zaraditi puno novaca.

– HUPZ i MAIS dvije najjače hotelske kuće, mogle bi još malo gore, ali ne puno, HUPZ je jeftin, MAIS skup ali je već bio na 370kn, tko voli hotele može mala količina u portfelju.

– imam ja još puno toga, ali sam tu pisala pretežno o likvidnim dionicama, neke gore spomenute dionice niti ne posjedujem.
– važna napomena !!!!!!!!!, moje pisanje nikako nije i savjet za kupnju ili prodaju dionica, tu možemo komentirati o svim dionicama, ali sama odluka za kupnju ili prodaju mora biti samo Vaša odluka.
Pozdrav !

opa! dobili smo konačno analizu od ivane. dugo smo to čekali. svaka čast.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

i to ne lošu – dapače

hvala Ivana želim ti 2008 barem toliko uspješnu kao i 2007[thumbsup]

ako prolaziš kroz Pulu javi se, za ovo si zaslužio xxl škampe

[thumbsup][cool][smiley]

ivana, jesi ti muško (kao sto vecina misli), ili ipak zensko?[huh]

Moderatora treba zabranit!!!


ivana, jesi ti muško (kao sto vecina misli), ili ipak zensko?[huh]

– ja sam mala curica.
– završila sam fakultet.
– trenutno sam na burzi za zapošljavanje.
– suvlasnica sam par firmica.
– hobi mi je trgovanje s dionicama.
Pozdrav !

Evo ponovno vadim ovu temu s devete stranice.
– pa stvarno nemate volje pisati o dionicama bez navlačenja.

– kad vidite par dana temu s korektičarima uvijek na prvoj strani, tada odmah morate.
– razmišljati o prodaji dionica na kojima ste puno zaradili i koje Vam nisu pale.
– intenzivno skupljati keš za kupnju dionica.
– informirati se ili realizirati sve kreditne opcije.

– zatim s kešom čekate povoljan trenutak.
– može se pomalo i nadokupljivati željene dionice, jer je samo dno teško uhvatiti.

– sada kad sve ovo znamo, još nam samo nedostaju informacije koje dionice će najviše rasti i što kupovati ??
– a zato služi ovaj forum.
– pa Vas lijepo molim, preporučite investitorima sadašnjim i budućim koje su to dionice ????
– po meni ima jako puno dobrih prilika.
Pozdrav ![cool]

Hee , PLAG ISTT, MAIS, HUPZ stoje čvrsto i ne hebe ih korekcija, ali da li će rasti kad drugo bude raslo.
Da li će objava Migrosa učiniti Todine dionice fantastičnim pogotkom, te će one skočit kad drugo bude padalo, i onda s zaradom kupuješ jeftino.
Oče beton na ZABE ostati …..
Puno je pitanja, ali jasno je da je portfelj AGROKOR bio pogodak.

ATPL ce biti uskoro dobra prilika. KOEI vec je dobra prilika. A ni INA nije losa


Evo ponovno vadim ovu temu s devete stranice. – pa stvarno nemate volje pisati o dionicama bez navlačenja. – kad vidite par dana temu s korektičarima uvijek na prvoj strani, tada odmah morate. – razmišljati o prodaji dionica na kojima ste puno zaradili i koje Vam nisu pale. – intenzivno skupljati keš za kupnju dionica. – informirati se ili realizirati sve kreditne opcije. – zatim s kešom čekate povoljan trenutak. – može se pomalo i nadokupljivati željene dionice, jer je samo dno teško uhvatiti. – sada kad sve ovo znamo, još nam samo nedostaju informacije koje dionice će najviše rasti i što kupovati ?? – a zato služi ovaj forum. – pa Vas lijepo molim, preporučite investitorima sadašnjim i budućim koje su to dionice ???? – po meni ima jako puno dobrih prilika. Pozdrav ![cool]

pa kako nedostaju informacije kad sam pronasao na temi “TOP 2008” nekoliko stotina postova koji navode dionice koje ce najvise rasti[shocked]
trenutno je tesko reci sto je dobra prilika jer sam vidio na nekoliko dionica jucer da se sa vecim nalozima lupalo po bidu… isti ti nalozi stajali su prvo na prodaji, ali uzaludno, pa su odustajali jer im je ocito sila doci do casha… zasto? nemam pojma

sto se tice savjeta, svidja mi se ivanin post na prethodnoj stranici

“Please, God, Just One More Bubble.”


pa Vas lijepo molim, preporučite investitorima sadašnjim i budućim koje su to dionice ???]

Bez puno fantaziranja,dao bih se kladiti na enormnu cifru da će u ovoj godini uvjerljivo najveći rast ostvariti Đakovština, argumenata imate pregršt na temi “DKVS”
Pozdrav Ivana “ljubavi, jedina moja Ti , tko te sada dirka, i tko ti pod prozore dolazi, da ti svirka”[wink]

New Report

Close