Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rekao bih Mdka, nadzorni u utorak, slijedi odluka o dividendi. Uzmi dok ima, još malo pa nestalo.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

KOKA-oči sam razrogačio kad sam vidio;

336.393.320 milijuna kuna zadržana dobit, odnosno 372 kn po dionici!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

oprostite na teh.smetnjama

 

Sretan Uskrs svima a oni koji ga ne slave nek se vesele zajedno sa nama

https://finance.yahoo.com/video/march-jobs-report-shows-best-130942487.html


Yahoo Finance Video


Izvještaj o poslovima iz ožujka pokazuje “najbolje tek dolazi”: ekonomist
























  • Više sadržaja u nastavku












  • Više sadržaja u nastavku







    • https://embed.fireplace.yahoo.com/_rcv/remote” data-wf-toggle-target=”#xray-overlay-0b355c8c-ff3f-3fa9-9d51-7035d3ce0637-ADP_top” data-wf-toggle-class=”click:add:xray-popup-open”>

      ADP

      +0.49%



    • https://embed.fireplace.yahoo.com/_rcv/remote” data-wf-toggle-target=”#xray-overlay-0b355c8c-ff3f-3fa9-9d51-7035d3ce0637-_GSPC_top” data-wf-toggle-class=”click:add:xray-popup-open”>

      ^ GSPC

      +1.18%





Joe Brusuelas, glavni ekonomist RSM-a i Emily Roland, suparnička strateginja ulaganja u John Hancock Investment Management, pridružuju se Yahoo Financeu kako bi razgovarali o najnovijem izvještaju o poslovima i izgledima tržišta.


https://www.coindesk.com/bitcoin-180k-200k-price-target-peter-brandt


Veteran analitičar Peter Brandt očekuje da će Bitcoin doseći 200 tisuća dolara




Na temelju analize uzoraka grafikona cijena, bitcoin je otprilike na polovici trenutnog tržišta bikova, koje je započelo oko ožujka 2020. godine.

plenkijev jastreb digao je podravku ubrzo na višu cijenu no meni se nameće pitanje koliko vrijedi Podravka bez Belupa odnosno koliko vrijedi sam belupo na tržištu jer nedugo smo vidjeli koliko vrijedi sam Ledo a ubrzo ćemo saznati cijenu i za samu Jamnićku. Nedugo sam se još prije prodaje Sunca i Leda upitao koliko bi na tržištu vrijedio sam Cromaris. Koliko vidim prerađivačka industrija nam je kvalitetna i imala bi dobre kupce da održe taj trend a i privatizacija se mora ubrzati i nastaviti. Država vapi za novcima a Marić veli da mora smoći novce za 4 posto povećanje plaća državnim službenicima (?) a to mora biti. Tedeschiju sline cure za podravkom a AV za acijem.

No slon koliko god bio simpatičan mora se isparcelirati da bi se uklopio u pojedinu branšu pa se nešto mora prodati da bi se moglo kupiti i urediti kako bi se prišmajhlalo državi koja je ipak gazda u privatizaciji. koliko ja vidim korona će lapapa a nastavak privatizacije ubrzati i za izbore se mora nešto obećati.

Atlanska je odletila bome dobro,meni +40%…
A sta kažete za Adpl, tpng i ernt?

Adpl ce imati los kvartal niti od Tpng ne ocekujem velocanstvene brojke ali Ernt bi mogao ugodno iznenaditi poradi 5G instalacije za HT i A1 ima boljih tikera na zse

Best buy turisti i kraljica burze naravno , Atlanska.

ERNT-R-A i dalje.

Iako sam dugo bio protiv Ingre, sad je vrijeme za kupnju pošto je uspješno preplovila prvi kvartal.

Dakle ingra i tpng su best buy.

lojtra, 06.05.2021. u 13:54

Iako sam dugo bio protiv Ingre, sad je vrijeme za kupnju pošto je uspješno preplovila prvi kvartal.

Dakle ingra i tpng su best buy.

kakve dionice,samo cash!

tržišta se brutalno pregrijana i postaje sve opasnije biti u dionicama jer kad krene val panike padat će jednako i ono što je naraslo +200% i ono što je naraslo 30%

gledajući čisto tehnički, trenutno su mi  bb     vlen , ptkm , igh .

…. i dlkv

eto-mene, 06.05.2021. u 14:22

 





lojtra, 06.05.2021. u 13:54



 

Iako sam dugo bio protiv Ingre, sad je vrijeme za kupnju pošto je uspješno preplovila prvi kvartal.

Dakle ingra i tpng su best buy.

 



 

kakve dionice,samo cash!

tržišta se brutalno pregrijana i postaje sve opasnije biti u dionicama jer kad krene val panike padat će jednako i ono što je naraslo +200% i ono što je naraslo 30%

Drzite se kolega!

@eto-mene

Kolega, dajte nam molim Vas javite svima i kad napokon budete u dionici, a ne samo kad ste u cashu. Pa da nam to onda bude orijentir za sve daljnje poteze.

 

New Report

Close