Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bb: ( probajte sami zaključiti zašto)

ATPL

TPNG

OPTE

best buy: ništa jer ništa trenutno nije jeftino…

treba čuvati keš za dolazeću korekciju jer burzovni baloni su napuhani do pucanja…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

samo cash

Ništa nije jeftino, ali ima nekih dionica koje nisu preskupe, gledano na duži rok, kako uvijek i gledam.

Neke bi se mogle u ovoj i/ili idućoj godini dosta korigirati na gore i pritom mislim na ZABU. Nije tako skupa na 55 i 56 kad se pogleda zadržana dobit i skoro 105kn casha po dionici i generalni BVPS. Problem je što je puno teže analizirati financijske biznise nego ostale, barem meni.

Prvo divka pa cash.

Po redosljedu.

Ne preko reda.

ATPL i JDRN – najpodcjenjenije dionice. Eksplozija se tek očekuje.

eto-mene, 16.03.2021. u 10:59

samo cash

naravno jer korekcija je pred nama ,a obzirom na jako visoke valuacije dionica ,očekujem da će biti brutalna, slična onoj od prije godinu dana pa tko preživi pričat će

Zaba je jeftina ali Lukovic ju prodaje kao da nema sutra

Poštovani

Generalni BVPS

Što se misli pod time

plavi01, 16.03.2021. u 17:29

Poštovani

Generalni BVPS

Što se misli pod time

 

Omaklo mi se “i” umjesto “o”. Htio sam reći generalno, tj. općenito BVPS, koji je na preko 62kn. Smatram da će doći do korekcije cijene ZABE na gore u drugoj polovici ove godine. Intrizična vrijednost te banke je puno veća od 55 kuna. Bila je takva čak i prije korone, tj. bez korone uopće u jednadžbi, ali nismo efikasno tržište kapitala pa to izgleda ovako kako izgleda. Ipak, s vremenom, korekcija cijene joj je imanentna.

Koje je Vaše mišljenje?

hrvalin, 16.03.2021. u 16:12

 





eto-mene, 16.03.2021. u 10:59



 

samo cash

 



 

naravno jer korekcija je pred nama ,a obzirom na jako visoke valuacije dionica ,očekujem da će biti brutalna, slična onoj od prije godinu dana pa tko preživi pričat će

Gdje Vi na ZSE vidite visoke valuacije dionica?

Ma Best buy od likvidnijih dionica na burzi je trenutno naravno Atpl, bez ikakve rezerve i zadrske. Vani su bulkeri odgulili vise stotina %, a mnogi s bitno losijom bilancom i rezultatima za 2020 od Atpl.

Nakom toga naravno Vlen. Zaraduju stravicno. Tu jedino postoje kocnice oko namjera vlasnika.

Sve ostalo je vise manje fondovski prenapuhano.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

https://www.seebiz.eu/nekretnine/horvat-u-lipnju-pocinjemo-s-organiziranom-obnovom-u-zagrebu/254218/

Hoce li krenut ovo napokon i angažirat nase gradevinare.

Best buy brodari.

Suez blokiran i potrajatce deblokiranje.

BCTI index preko 650. Krece i Tpng.

Inace ipak je pametnije ulaziti u Tpng jer u Atpl iskrcavaju 3 vece ribe a imaju milijune i milijune kunica. Nece to jos gore zadugo. Dok Tpng moze doslovce s pravom poletjeti kroz oblake jer je prodaja suplja ko ementaler.

New Report

Close