Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra i Igh. Prvi bilo kakav potpis u vezi obnove dionice lete u nebo.

IGH i Ingru ne treba uopće uspoređivati iz nekoliko razloga. IGH uprava prodaje trezorske dionice po 150 pa ne može prodati, dok gotovo svi iz uprave Ingre kupuju kao sumanuti nove pakete dionica. Zadnjih 50 tisuća komada plaćeno po 7,90.

Nadalje knjigovodstveno Ingra je raketa naspram IGH-a. BVPS od IGH je minus 67,58 kn po dionici a trguje se po 140 a BVPS Ingre preko 15 kuna a trguje se na pola te cijene.

Definitivno od 3 građevinara izlistana na ZSE-u Ingra mi se čini kao best buy!

Sasvim drugi par opanaka je to što na ZSE-u nema nove love za ulaganje jer su se svi u ovoj korona krizi stisli ko g.zica na hladnoći pa zato i podcijenjene dionice nitko ne kupuje.

Znam da ht isplacuje divku svake godine plus sto propast ne mogu.

 

Ne znam dali je najbolja best buy ali ima 2 jaka aduta.

Nema best buya…burza moze samo dolje…i zo znacajno

Bitcoin…ove godine povrat od 300 % na uloženo.nema dionice koja to može nadmašiti,pogotovo na ZSE.

Live long and prosper 🙂

Oportunist, 30.12.2020. u 19:08

Bitcoin…ove godine povrat od 300 % na uloženo.nema dionice koja to može nadmašiti,pogotovo na ZSE.

Live long and prosper

 

 

svi spominju bitcoin. a eth?duplo više! zar njime nitko ne trguje?

 

istina,ETH ima prinos oko 500% ove godine,i jos veeeliki potencijal za rast,i bolja je opcija za povećati dobit u fiat-u,ali kad inkasiraš ako želiš ući u BTC moraš ulazit po jako skupim cijenama,ako biraš ostati u fiat-u onda ti inflacija jede vrijednost.rađe sam u BTC-u,ipak je to ono što institucije kupuju.Black Rock je počeo polako likvidirati svoju izloženost u zlatu,i tim novcem ulaziti u BTC,a ostale da niti ne spominjem,mislim da je sve jasno..

ETH samo spot trading,na leverage-u me svaki put naguzi hehe 🙂

Oportunist, 30.12.2020. u 19:08

Bitcoin…ove godine povrat od 300 % na uloženo.nema dionice koja to može nadmašiti,pogotovo na ZSE.

Live long and prosper 🙂

 

PUUUUUMPPPP!!!

pumpanja ima i uvijek će ga biti. samo treba jahati na valovima i izaći kad si zadovoljan prinosom. čekati i gađati vrhove i dna nema smisla.

evo moj slučaj. izašao na 18 650 sa prinosom blizu 200% kad je rast stao i počeo lagani pad. dakle, prije 20-25 dana. a vidi vraga sada!!?? 34 000!!?? i kaj sad reći? da sam nezadovoljan?

best buy   dividendne dionice, mdka, adpl, kodt, kodt2, jdgt, adrs2, ,,, moj portfelj,,, do kraja godine cca 10% dividendnog prinosa !!!

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

ima ….upravo izvrtio EHT ….ulaz  po 595 eura neki dan  …izlaz danas ujutro oko 8 ….. 890 !!

valovito je danas ….

 

Best buy na ZSE-u je Ingra. Tko ne vidi ovu godinu kao godinu građevinara za toga nije burza. Iz dana u dan u naredna 2 mjeseca očekujem da cijena dostigne knjigovodstvenu vrijednost od 15 kuna. Ima tu više razloga zašto su mi takva očekivanja, ali nešto morate i sami otkriti. Skrenula sam pozornost i javim se za 2 mjeseca na ovoj temi da vidimo da li se zacrtano i ispunilo.

amarananab, 04.01.2021. u 13:28

Best buy na ZSE-u je Ingra. Tko ne vidi ovu godinu kao godinu građevinara za toga nije burza. Iz dana u dan u naredna 2 mjeseca očekujem da cijena dostigne knjigovodstvenu vrijednost od 15 kuna. Ima tu više razloga zašto su mi takva očekivanja, ali nešto morate i sami otkriti. Skrenula sam pozornost i javim se za 2 mjeseca na ovoj temi da vidimo da li se zacrtano i ispunilo.

Kolegice, pretpostavljam da vam je stanje u Ingri onda poznato. Ja do sada Ingru nisam pratila, samo Dlkv i IGH.

Imaju li dospjelih dugova? Da li redovito vracaju svoje dugove?

Za DLKV i IGH znam da ne vracaju dospjeli dug.

kornat, 04.01.2021. u 09:50

best buy   dividendne dionice, mdka, adpl, kodt, kodt2, jdgt, adrs2, ,,, moj portfelj,,, do kraja godine cca 10% dividendnog prinosa !!!

Mislim da ADPL neće isplaćivati dividendu ove godine jer su u prošloj primili one poticaje od države. Ali dugoročno je ADPL ok ulaganje, pogotovo ako im rezultati budu bolji od očekivanja.

New Report

Close