Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupoprodaj, 22.09.2020. u 10:38

Kolega, ovo je 2005, a ne 2008. Korona je resetirala sustav, a sad slijedi novi spektakularni rast svega na krilima drzavnih ulaganja s kamatom od 0%. Prestanite trkeljati gluposti.

Ovo je prije 95-ta nego 2005-ta

Potpuno nove tehnologije u transportu upravo dolaze na trzista u velikom zamahu slicno kao sto je bio internet tih godina, a ova nasa “Zimbabwe Stock Exchange” i hrvatsko gospodarstvo ce jos godinama biti ovako zastarjelo kakvo je sad iskljucujuci turizam od kojeg zivimo i banke koje na tome zaraduju.

Novac za gradevinare ce se dijeliti po nekim klubovima jer ne znam sta mislite da ce mozda gradevinari vama dati dividendu,   :-)))) hau jes nou

Crobex oscilira na manjim volumenima. Izvjestaji vani naslucuju snazan oporavak.

Ameri bi mogli na novi ATH.

Mi uobicajeno kasnimo.

Ne da kasnimo, nego nismo ni krenuli. I pitanje da li ikad hoćemo.

Teško da će išta krenuti u dogledno vrijeme.

Vani je vani a ovdje ekonomija u crnoj rupi.

Vratili smo se 4 godine unazad po svim pokazateljima.

OPTIMA definitivno

Nešto mi govori da bi prodaja mogla biti realizirana i prije Nove godine a ako ne to bi mogao biti znak da se vodi bitka između više interesenata te da će se zaoštrit kako idemo prema finalu. I ta solucija je još bolja.

 

najnovite informacije mi govore da Tele2 od 1.12. postaje Telemah

Andromeda, 30.09.2020. u 12:51

OPTIMA definitivno

Nešto mi govori da bi prodaja mogla biti realizirana i prije Nove godine a ako ne to bi mogao biti znak da se vodi bitka između više interesenata te da će se zaoštrit kako idemo prema finalu. I ta solucija je još bolja.

 

Kolega, koje Nove godine?…mislim da ce prije bit 2022., nego ove…

Rastimo zajedno...

OPTE – jedno od najsigurnijih ulaganja u doba korone su teleoperateri. Što veći lock down to veći promet interneta i telefonije svih vrsta. Bolje od HT-a jer ovdje u zraku visi i prodaja

amarananab, 05.10.2020. u 13:06

OPTE – jedno od najsigurnijih ulaganja u doba korone su teleoperateri. Što veći lock down to veći promet interneta i telefonije svih vrsta. Bolje od HT-a jer ovdje u zraku visi i prodaja

Jedino što visi u zraku je pušiona.

Jer OPTE polako ali sigurno ide ka nuli. Gdje joj je i mjesto.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Jesu li ovo best buy dionice?  :-)))

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/na-zagrebackoj-burzi-usred-koronakrize-izlistane-dvije-nove-dionice/2219336.aspx

Kada objave informaciju za ući će biti kasno ali za izaći neće.

Djubre, 05.10.2020. u 20:27

 





amarananab, 05.10.2020. u 13:06



 

OPTE – jedno od najsigurnijih ulaganja u doba korone su teleoperateri. Što veći lock down to veći promet interneta i telefonije svih vrsta. Bolje od HT-a jer ovdje u zraku visi i prodaja

 



 

Jedino što visi u zraku je pušiona.

Jer OPTE polako ali sigurno ide ka nuli. Gdje joj je i mjesto.

Dok vlada tišina nestpljivost raste i drhtave ruke popuštaju.

Zaboravljamo da se u tišini sklapaju ozbiljni poslovi.

Niska cijena odgovara budućim vlasnicima.

Baš ovakav rasplet sa laganim padanjem cijene iz dana u dan je signal da se strijela napinje. Oduvjek mi je to bio najbolji pokazatelj, kad se nešto polako cijedi to i vrijedi. Iskustvo!

Ove godine para kao piljevine. Prvo Dalekovod pa Ingra a na kraju mi OPTE dođe kao desert prije Nove Godine!

Samo lagana padajuca strijela cesto zavrsi potpunim potopom ko na Djuri pa onda poleti.

New Report

Close