Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@salt,koliki je potencijal rasta DDJH? Hvala

Podravka u slučaju prodaje ide na 1200 kn ali nema šanse da se to dogodi, u tome je problem.

Ddjh ima linije otpora na 3.6 do 3.8 kn. Ne ocekujem brzi preskok. Losa vijest je prodaja Cerpa koji ima poprilicno.

Linija obrane je 2.9kn, ista ke probijena, iduca niza je na 2.65kn, a posljednja na 2.2 kn.

Sve ovisi hoce li Cerp nastaviti prodaju.

gta1, 17.05.2020. u 14:15

koliki je potencijal rasta DDJH? Hvala

 

rasta? pa firma je pred stečajem! takve firme ne kupuju se iznad 1/2 BV-a!

ovdje čak niti to nije moguće jer je BV negativan tj. ispod 0 kn !!!!

gta1, 17.05.2020. u 14:15

@salt,koliki je potencijal rasta DDJH? Hvala

Potencijal rasta Đure je minus 0% ali je zato potencijal daljnjeg pada 100%.

Kako sam i predvidjao Rivp je potegnuo. Ja sam nek dan malo uletio i danas dio izletio jer ocekujem stopna 26kn, manju korekciju pa nastavak na 30kn.

Tih bureka nikad dosta.

Danas na kupnji Hpba i Saponije al nista nije upalo. Iste bi trebale povuci +20 do 30% narednih dana ili tjedana.

Lkpc imam solidno iako sam bio u napasti kupovati na 360kn. Ali nije ni bila neka kolicina.

@Salt, kako predvidjas DLKV u ovom valu? Hvala

Dlkv bi trebao rasti kao i brojne dionice. Ocito da ne pratimo Amere al mi je danas nesto upalo u oko pa stavljam novi count Crobexa. Lako moguce da je vrh 5400 bio kraj ciklusa III i da smo sad imali zgotovljenje ciklusa IV u vidu slozene korekcije A B C D E. Korona je bila samo povod, ali i neopravdani pad indeksa preduboko. Najveselije od svega sto su se u padu volumeni naglo smanjili ispod 1650 pa bi se usudio reci imali smo dno i retesta nece biti.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Dapace ovaj pattern Crobexa je bio dugorocni trokut, smatram da postoji velika mogucnost da je pad ispod linije trokuta bio laznjak i da slijedi povrat u trokut s vanjske strane. Vrijeme ce pokazati, al zasad Crobex mora jače gore.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Marielena, 18.05.2020. u 18:40

@salt, kako predvidjas DLKV u ovom valu? Hvala

stvarno te zanima njegovo mišljenje?

Lijepo sam govorio kupujte Saponiju jer je izvještaj ok, a po logici idući će biti još brutalniji. Barem 15 milja plusa.

Isto tako i na RIVP na 21,6 kn sam rekao odbijanje. Saponia će još gore, prema 320 kn,a RIVP  prava borba tek na 28,5 kn.

ja i dalje smatram da je ZABA best buy, čak i današnjim/sutrašnjim cijenama.

yieldchaser, 27.05.2020. u 19:17

ja i dalje smatram da je ZABA best buy, čak i današnjim/sutrašnjim cijenama.

.kad HNB povuče zabranu isplate dividende ode zaba prekko 60 kn

jaro, 28.05.2020. u 10:25

 





yieldchaser, 27.05.2020. u 19:17



 

ja i dalje smatram da je ZABA best buy, čak i današnjim/sutrašnjim cijenama.

 



 

.kad HNB povuče zabranu isplate dividende ode zaba prekko 60 kn

 

da, ali ići će gore ako joj bude dobro išlo, čak i da nema dividende. sa dugom neisplatom dividende ZABA može bit i na 70 i više kuna. pa početkom ove godine je na neke dane zatvarala na 68kn.

Da da a banke će ova kriza najviše pogoditi. Sutra iskrcaj a vi pjevajte borbene…

New Report

Close