Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imamo zanimljiv koncept na Crobexu. Podravka, Adris,Adpl ce se lagano korigirati, ali indeks nisu samo te bitne sastavnice.

Meni se cini da treba kupovati purane poput Ddjh,Dlkv,…. jer tu ide veci rally u igri tko zadnji nadrljao je

best buy  HPB…..

 

 

prdekalo11, 14.02.2020. u 11:44
best buy  HPB…..

 

a zašto je best buy

 

salt, 12.02.2020. u 21:43
Imamo zanimljiv koncept na Crobexu. Podravka, Adris,Adpl ce se lagano korigirati, ali indeks nisu samo te bitne sastavnice.

Valjda si mislio na IGH ?

Nema mogućnosti ispravke posta?

 

@ salt

 

Vjerojatno si mislio na IGH?

plavi01, 14.02.2020. u 13:26

prouci malo izvjesca…u svim segmentima znacajan rast..rezultati ce pocet vrlo brzo dolazit…

TPNG

 

633

654

668

Tpng

Sapn

Hpb

Atpl

Tpng bi slazem se trebala napraviti ono sto je Atpl davno napravila. A to je napokon izaci iz dugorocnog medvjedeg trzista…al ta to treba preskociti razinu 65kn.

Dakle ima jos lufta za rasti.

Igh ima priliku za rast, al tek kad doticna ostane na ispod 1 milje…ili ako cijena naglo padne pa je rijesimo nize.

Ptkm.  S obzirom na okolnosti, odlično godišnje i kvartalno izvješće, nevjerojatno niska cijena plina, ima TA potencijal za rast preko 20% u iduca dva tjedna.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Negdje sam već objavio, ptkm prema 10 g. grafu ima potencijal za 110 kn. A ako to prođe, onda ne pitaj gdje će. 👍👍

gta1, 15.02.2020. u 16:24
Negdje sam već objavio, ptkm prema 10 g. grafu ima potencijal za 110 kn. A ako to prođe, onda ne pitaj gdje će. 👍👍

Kako mislite da ima potencijal prema grafu? Čudnovato.

On misli “kupi sad od mene po 70 nešto što ne vrijedi ni 30 u uvjerenju da ćeš na kraju to nekome drugome uvaliti po 110, jer tako kaže “graf”, naivčino”.

 

Po meni je nase trziste skoro pa iscrpljeno. Jako malo kvalitetnih dionica i povoljnih cijena. Mozda Sapn i Tpng su tu favoriti jer imaju jos dosta prostora za rasti. Ostalo sve rizik.

Ima li tko kakvu preporuku za trgovanje na US marketu.

Dakle koji broker, provizije, devizni racun i slicno. Neki naputak kako krenuti i odakle.

Naravno da je iscrpljeno naspram 2009 god. Sad sve ima realnu vrijednost sto kod nas nije povoljno jer smo skloni muljazama i prevarama.

Mozda uzeti dionice tesle ako se malo ohlade.

New Report

Close