Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za ostale upite preporučam konzultirati:

– preporučam konzultirati: gospon Lopionu i gospona Pripuza.


nisam zse pratio odavno.

– dobro nam došli gospon Vlad1111.
– ja sam mislila da ste na onom svijetu, čak sam i Očenaše za vas molila.
– tu je bilo zlobnih investitora koji su pisali da ste bankrotirali.
– gspon Vlad1111 ma nije vam sve ni u novcu ali je puno praktičnije kad ga imate.
– veseli me vaše buduće pisanje na ovoj temi.


IGH imam sada vise od -50%.. 😏😓😱

– IGH je dobra dionica.
– moja vam je preporuka da idete s svime što imate u taj IGH.
– dignite i kredit, barem su sada jeftini.
– jer što više uložite na kraju će te punooooooooooo višeeeeee zaraditiiiiiiii.


Dlkv, Viro,Sapn,Tpng, Igh,Ddjh,..imam i virtualne..ernt,ht,adpl . To je mojih 9.

– evo ovo vam je prilika da budete bezobrazno bogati isto kao i gospon Tigrus.
– slušajte savjete pametnih koji su se doslovno obogatili na Jadnoplovu i potom su disperzirali svoj portfelj.

@Ivana7
Pratim ove vaše umotvorine već desetljece.Ulažem na ZSE od 2000. i citam ovo cudo od foruma od pocetaka.
Kod Vas vidim veliku, ali zaista veliku dozu samoljublja i ega. Nije da nema i mudrih i korisnih postova,ali ima i onih drugih, koji ocrtavaju gorcinu i ironicnost prouzrocenu evidentnim losim odlukama. Velicina i umisljenost je sklizak teren draga moja kolegice.Postoji jedan turisticki poduzetnik koji je bio jaaako velik,ali je jaaako i nadrapao.Negativa privlaci negativu,pa me malo strah da se i vi ne nadjete u nekoj situaciji u kojoj se nebi bas zeljeli naci.
Ostajte mi dobro sa pogledom na kolekciju autica koje imate zaradjene na ZSE.
lp od ostarjelog klinca!

imam 2 gradjevinara u portfelju.. i znam neku ekipu iz IGH .. ali nakon minusa od 50% ne strah igh.


55 milja dionica. Po meni je ovo jako skupo.

Nisam stručnjak, no obzirom na poslovanje i trendove, nije jeftino.

Nista vise nije jefitno na ovoj burzi, a ipak se svakakvo smeće i dalje kupuje od kojeg se nitko neće usrećiti.

No i dalje imate LRH u dovoljno velikim količinama, i to vam je to sasvim solidna oklada na kojoj u iduća 2-3 mjeseca lako mozete uzeti barem 10%……a ako bude sreće i puno više……

Nakon 2 godine teskih kontinuiranih gubitaka, smeca (IGH, VART, PTKM…cekamo ostale) su napokon objavila pozitivan kvartal…nastavi li se bull ode sve to nebu pod oblake…kladim se na PTKM…spekulanti (ukljucujuci mene) ce kupovat dok AZ prodaje i napucat je…
P.s. od nabrojanih imam samo IGH (za sad)

Rastimo zajedno...



Dlkv, Viro,Sapn,Tpng, Igh,Ddjh,..imam i virtualne..ernt,ht,adpl . To je mojih 9.

– evo ovo vam je prilika da budete bezobrazno bogati isto kao i gospon Tigrus.
– slušajte savjete pametnih koji su se doslovno obogatili na Jadnoplovu i potom su disperzirali svoj portfelj.
[/quote]

Kolegice Ivana,

Nije sve u novcu.
To vam najbolje može posvjedočiti gospon Maratonac koji je zapamtio sve živo, osim onog što je trebalo zapamtiti.

A što se tiče portfelja gospona Pripuza, uvijek dionica može napraviti Dead Cat bounce i tu se neka kuna zaradi.
A ove neke su mu zbilja na dnu, a nitko ih neće ni pogledati….

Pogledat ce ih puno kolega Tigrus. Tehnicki Ddjh oranje po dnu..veseli rast kupnje i prometa. Obecava dosta. Igh nakon brutalnog rasta se korigira prema 135kn. Pisao da treba kratiti na 165-170kn. Dlkv ne mogu nikako srusiti iako ga vidim jos visenl uskoro. Preko 7.5 kn. Viro odradjuje korekciju naglog uzleta i blizu je kraja. 3.puta je udarao u 100kn i ne mislim da iduci put nece probiti. Cist put do 140kn. Tpng pri kraju korekcije nakon uzletabi trbala bi put 43kn. Saponia i dalje miruje. Ove teskase ne pisem nista jer nece rasti 100% al hoce 20-30%.

Odsad bi volio kupovati sve kao i kolega Maratonac. Grinta ko moja baba,a nista nije ponudio. Ni dao pick niti nista. Vjerovatno nema niti 1 dionicu. Igh napravi brutalnih 60% rasta,Dlkv 45%, Viro 40%…i on i dalje negativa. Covjece mi se ovdje nakesali a ti nama ides solit pamet. Ajde prosetaj.

Kolega pripuz…sve vam kovanice ispadaju iz novčanika od silnog casha. U pravu ste da ja nemam 1 dionicu…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Kolege ne znam čemu nervoza.

Mislim da svi imamo isti cilj.

Zaraditi na burzi.

Umjesto što se svađate lijepo se dogovorite svaki mjesec koja će dionica BITI IN.

Ovdje to napišite.

Pa ćemo imati puno veći promet, bolji štimung, a manje nervoze.

@kvart

To i je problem što su najbolje OKLADE trenutno LRH i Optima.

Većina ljudi su ovdje ulagači koji žele nešto zaraditi za penziju a ne kockari.

lp



nisam zse pratio odavno.

– dobro nam došli gospon Vlad1111.
– ja sam mislila da ste na onom svijetu, čak sam i Očenaše za vas molila.
– tu je bilo zlobnih investitora koji su pisali da ste bankrotirali.
– gspon Vlad1111 ma nije vam sve ni u novcu ali je puno praktičnije kad ga imate.
– veseli me vaše buduće pisanje na ovoj temi.
[/quote]
-ooo, dobronamdošla klimakterična testosteronizirana gđo!
-sva sreća pa imate puno vremena visiti po formu.
– bolje visiti po forumu, nego na hotline telefonu u popodnevnim satima.

srdačan pozdrav!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close