Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.business.hr/ekonomija/hnb-razmatra-mogucnost-prinudne-uprave-u-jadranskoj-banci

evo sljedeće za kandidatkinje…
to je onda credo, centar, kaba, vaba, nava, jdba od malih + hpb, znači još 15-ak ih treba kihnut.


Posudili su novac u jednoj banci i deponirali ga u drugu koja je slijedeci dan bankrotirala. wow.
[/quote]
a sasvim slučajno je vlasnik vabe i cebe isti… sve male hrvatske banke (možda one u stranom vlasništvu nisu) nesolventne i od njih 20-ak treba preživit njih 5, koje onda neće viš bit toliko male.

http://www.seebiz.eu/otp-preuzima-banco-popolare-croatia/ar-80338/
evo idemo dalje korak po korak, jedna manje, 19-ak to go.

Neshvatljivo je da su sve dionice s Bakićeva portfelja više od 3 % u plusu….!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Neshvatljivo je da su sve dionice s Bakićeva portfelja više od 3 % u plusu….!!!

Prijatelju pogledaj film Vuk s Wall Streeta ako još nisi… vidit ćeš da je moguće to što ti spominješ.. prijatelji glavnog glumca čine čuda, samo to prebaci na ZSE i sve će ti bit jasno…


Neshvatljivo je da su sve dionice s Bakićeva portfelja više od 3 % u plusu….!!!

Danas je zatvorena burza u US pa je Warren Buffett morao negdje drugo potraziti deep value

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Obzirom , da su svi” igrali tenis “na kraju, nadam se , da će ovi naši na ZSE..
igrati “još bolje”….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Neshvatljivo je da su sve dionice s Bakićeva portfelja više od 3 % u plusu….!!!

Prijatelju pogledaj film Vuk s Wall Streeta ako još nisi… vidit ćeš da je moguće to što ti spominješ.. prijatelji glavnog glumca čine čuda, samo to prebaci na ZSE i sve će ti bit jasno…
[/quote]

Ko je Donnie na ZSE? Lynx?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ne znam ko je Donnie, čisto sumnjam da je uopće na forumu… Donnie je u ovom slučaju netko tko može u medijima napisat svašta špekulativno i na taj način potaknit da se kupuju određene dionice.. kad cijena poraste iskrcaš to što si kupio dosta jeftinije..tko ima medij ima moć… tko kaže da se i blog ne može koristit kao takvo sredstvo… vjerovatno će me moderator izbrizat zbog ovoga jer svaki drugi post mi se briše… ovde izgleda ne smiješ napisat ništa šta može potaknit na razmišljanje o sumnjivim i nepoštenim radnjama… ne upirem prstom u nikoga i ne osuđujem, al naravno da su takve stvari teoretski moguće…


ne znam ko je Donnie, čisto sumnjam da je uopće na forumu… Donnie je u ovom slučaju netko tko može u medijima napisat svašta špekulativno i na taj način potaknit da se kupuju određene dionice.. kad cijena poraste iskrcaš to što si kupio dosta jeftinije..tko ima medij ima moć… tko kaže da se i blog ne može koristit kao takvo sredstvo… vjerovatno će me moderator izbrizat zbog ovoga jer svaki drugi post mi se briše… ovde izgleda ne smiješ napisat ništa šta može potaknit na razmišljanje o sumnjivim i nepoštenim radnjama… ne upirem prstom u nikoga i ne osuđujem, al naravno da su takve stvari teoretski moguće…

Nemoze se ljudima zabraniti da pisu i promoviraju dionice. Spekulacije su sastavni dio burze. Vecina dionica ima znacajan i upside i downside, tako da je spekuliranje neizbjezno.

Steta sto na ZSE nema shortanja pa bi i druga strana bila glasnija.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Twixer

ako želiš shortati KORF, javi mu se, mislim da je objavio na blogu ako je netko zainteresiran za tu igricu – izaći će mu u susret.


Twixer

ako želiš shortati KORF, javi mu se, mislim da je objavio na blogu ako je netko zainteresiran za tu igricu – izaći će mu u susret.

Jako je tesko shortati na ovako nelikvidnoj burzi.

PTKM bi bio puno bolji short. Tamo je sada gotovo nemoguce napraviti pozitivnu spekulaciju jer su stigle razocaravajuce ponude.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Best buy u narednom periodu vdkt-r-a.Na ovim razinama cisti zicer sa minimalnim rizikom.[emo_palacg]

Od svih hrvatskih gradjevinara Viadukt je najsposobniji naci posla u inezemstvu. Kamatne stope na EU periferiji padaju a to je dobro za financiranje infrastrukture.

Moglo bi raditi

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close