Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako cijena LRH bude iznad očekivanja, a iznad očekivanja će biti svaka cijena iznad sadašnje, bit će to izvrsna vijest za sve turiste. Do sada smo imali priliku vidjeti kako turizam valuira domaće tržište kod preuzimanja, a sad ćemo vidjeti valuira li ga strano na isti način ili ne.
Prva žrtva će biti LRHC koji je podcijenjen i bez preuzimanja LRH, fundamentalno jedna od najpodcjenjenijih turističkih dionica u Hrvata.
Tko je sve sljedeći? Svi turisti.

Vidim da vam nedostajem.Živ sam i ide mi odlično-Standardno_100% u papirima.
LRH=friška likvidnost
LKPC =još friškija likvidnost
Posljedica=kiše dolaze
Turiste ni primirisati.Oni su preskupi,a već FI drugog kvarta bi trebali biti naznaka lošijeg poslovanja od očekivanog,a .Treći kvaral bi trebao donijeti otrežnjenje jer se zadnjih dvije tri godine tražila soba više pa se ostvarivao exstraprofit,a ove godine prema dosadašnjim rezervacijama toga neće biti.Dapaće u last minute aranžmanima trebalo bi biti velikog diskonta.Ponavljanje prošlogodišnjih rezultata,uz povećane investicije znači pad rentabilnosti,manju popunjenost .a time i pad “turista”.Vrijeme je za tutanj.
I što kupovati:
Moj novi portfelj je u znaku slova S:SLPF,SNBA,SAPN
i naravno ATPL.
Nakon loše 2018.med i mlijeko ponovno teče!

Od Lrh ne ocekujem vise od 10-15% love natrag na burzu. Ali LKPC e tu bi moglo dosta love zavrsiti u dionicama jer ih vecina izlazi s minusom 50% i vise.
Kad se sjetim samo LKPC na 1700kn kad sam govorio tada prodajite..e tada me kolegica Ivana popljuvala. Mislim da ista trpi ovdje 75% minusa.
Inace novi nick nije posljedica sto ja to zelim vec me se moderira i gasi se moj nick.


Od Lrh ne ocekujem vise od 10-15% love natrag na burzu. Ali LKPC e tu bi moglo dosta love zavrsiti u dionicama jer ih vecina izlazi s minusom 50% i vise.
Kad se sjetim samo LKPC na 1700kn kad sam govorio tada prodajite..e tada me kolegica Ivana popljuvala. Mislim da ista trpi ovdje 75% minusa.
Inace novi nick nije posljedica sto ja to zelim vec me se moderira i gasi se moj nick.

Kako?-tad nije postojao nikakav pripuz, a lkpc je bila 1700 valjda negdje 2008, ako???? sam dobro zapamtio pročitan topic

2011 kolega.

Prvih 5 best buy u ovom trenutku i nadalje:

1.Atlp
2.Atpl
3.Atpl
4.Atpl
5.Atpl


Većinu novca od prodaje LRH više sigurno nećete vidjeti na ovoj burzi.
Ako ste ikad čitali dotični topic, znate da je unutra jako jako puno dugoročnih ulagača – jednih koji su silom prilika to postali, a drugih koji su pravi investitori i davno su prepoznali ovu priliku i parkirali, za svoje uvjete, pozamašan novac unutra. Dosta tih istih su javno tamo izjavili da im je to zadnji ulaganje na ZSE i da čim to prodaju "bjeze glavom bez obzira".
Ja ću se takodjer njima pridruziti, ali prvenstveno zbog toga što mi je 10+ godina ovdje puno puno previše i dovoljno sam zivota ovdje ostavio.

Eh ako si 10 godina onda ti nije lako… da si 15, onda bi sigurno drugacije razmisljao 🙂

po meni trenutno najbolja kupnja kokteli pod palmama na dalekom istoku.Vecinu novca od ponude sa LRH cu upucat u DLKV.



Većinu novca od prodaje LRH više sigurno nećete vidjeti na ovoj burzi.
Ako ste ikad čitali dotični topic, znate da je unutra jako jako puno dugoročnih ulagača – jednih koji su silom prilika to postali, a drugih koji su pravi investitori i davno su prepoznali ovu priliku i parkirali, za svoje uvjete, pozamašan novac unutra. Dosta tih istih su javno tamo izjavili da im je to zadnji ulaganje na ZSE i da čim to prodaju "bjeze glavom bez obzira".
Ja ću se takodjer njima pridruziti, ali prvenstveno zbog toga što mi je 10+ godina ovdje puno puno previše i dovoljno sam zivota ovdje ostavio.

Eh ako si 10 godina onda ti nije lako… da si 15, onda bi sigurno drugacije razmisljao 🙂
[/quote]I ja sam tu 12 godina i kupio sam si stan u kešu od dionica… od zarade. O čemu mi pričamo… gdje ima boljih prilika za od skoro ničega doći do nečega nego na burzi, ja ih ne vidim, osim kroz politiku i građevinu ali to je druga priča…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


po meni trenutno najbolja kupnja kokteli pod palmama na dalekom istoku.Vecinu novca od ponude sa LRH cu upucat u DLKV.
Može obrazloženje?


Prvih 5 best buy u ovom trenutku i nadalje:

1.Atlp
2.Atpl
3.Atpl
4.Atpl
5.Atpl

6. KODT

Best buy: Dlkv,Sapn,Viro i Tpng

best buy-dlkv ulpl možda i ddjh


Best buy: Dlkv,Sapn,Viro i Tpng

samo dlkv jer je likvidan. ovo ostalo ni štapom dirati

Nitko ne spominje zlato kao dobro kupnju, zaprave…srebro i zlato.

New Report

Close