Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za Pevec mi ne treba analitičar , osim da ima svaki dan novi cash iz 30 dućana
na računu .



Uz to, kad bi obrasci i postojali, to bi se najlakse utvrđivalo softverima i automatizmom bi brokeri to kupovali i pojedinac ne bi imao šanse. Dakle, samo se vi dalje igrajte, to vam je svakako zabavno, a pravo investiranje je u biti samo po sebi DOSADNO! Zanimljivo je onome tko voli proučavati kompanije, ali samo investiranje je dosadno jer novac radi sam za sebe kad jednom odabereš što dugoročno kupiti…

Postoji niz programa koji prepoznavaju obrasce. Svaki solidan broker ih nudi.

Pojedinac ima dobre šanse, na reguliranom tržištu.
Ovdje, baš i ne.

Kada se stalno povlači Buffeta, sjetim se ovog gospodina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Zanger
U dvije godine od 10 000 do 42 000 000. Sve samo sa TA.
[/quote]
Nemoguće, to je neki ekonomist strucnjak ala ljubo jurcic, koji je sve fingirao. Ubaceni agent od strane brokera i banaka a sve radi sta veceg priliva love po osnovu provizija od trgovanja. Gluplja teza protivnika ove lijepe umjetnosti trgovanja od ove nemože se naci na cijelom internetu. Svaka čast, trebalo je to smislit.
Ako ti nista drugo u zivotu ne ide, i nisi nadaren za niš budi politicar ili ekonomist. Tu možeš vrtit svoje teze do beskonacnosti, jer ekonomija kao i politika nije egzaktna znanost, pa mozes lupat svasta i nikom nista. uostalom pitajte ljubu, on zna.
Meni je najkul bio gann. I on je poceo sa sitnom lovom. Pa onaj s onim boxevima.

Krikman, malo si zabrijao? Mi “protivnici” kazemo da je to na sto se vi kockate “random” iliti slucajno. A to sto postoje softveri, a opet ste losiji od indeksa pokazuje da nema smisla. Jer, dovoljno bi bilo pratit softver ili obrazac i koliko radis toliko ces zaraditi, zar ne? Cisto rudarenje. Ali nije tako. 🙂 Vec je random. Al eto i kockanje u casinu je NEDVOJBENO gubitnicka aktivnost pa opet kockarnice i casina rade izvrsno! A jednostavna je cinjenica da dugorocno kockanje odnosi lovu.

Pa jel onda i tu trust mozgova i “sve fingirano”? Dakle, dok god ima kockara bit ce i casina. I tehnicke analize… 🙂

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



Uz to, kad bi obrasci i postojali, to bi se najlakse utvrđivalo softverima i automatizmom bi brokeri to kupovali i pojedinac ne bi imao šanse. Dakle, samo se vi dalje igrajte, to vam je svakako zabavno, a pravo investiranje je u biti samo po sebi DOSADNO! Zanimljivo je onome tko voli proučavati kompanije, ali samo investiranje je dosadno jer novac radi sam za sebe kad jednom odabereš što dugoročno kupiti…

Postoji niz programa koji prepoznavaju obrasce. Svaki solidan broker ih nudi.

Pojedinac ima dobre šanse, na reguliranom tržištu.
Ovdje, baš i ne.

Kada se stalno povlači Buffeta, sjetim se ovog gospodina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Zanger
U dvije godine od 10 000 do 42 000 000. Sve samo sa TA.
[/quote]

https://www.vecernji.hr/vijesti/sretni-dobitnik-43-milijuna-kuna-otkrio-na-sto-ce-potrositi-novac-1142874

Jackpot od 43 milijuna kuna dobio je Zagorac, a da je milijunaš, shvatio je tek nakon tri dana: Ne vjerujem, herc mi bu otkazal




Uz to, kad bi obrasci i postojali, to bi se najlakse utvrđivalo softverima i automatizmom bi brokeri to kupovali i pojedinac ne bi imao šanse. Dakle, samo se vi dalje igrajte, to vam je svakako zabavno, a pravo investiranje je u biti samo po sebi DOSADNO! Zanimljivo je onome tko voli proučavati kompanije, ali samo investiranje je dosadno jer novac radi sam za sebe kad jednom odabereš što dugoročno kupiti…

Postoji niz programa koji prepoznavaju obrasce. Svaki solidan broker ih nudi.

Pojedinac ima dobre šanse, na reguliranom tržištu.
Ovdje, baš i ne.

Kada se stalno povlači Buffeta, sjetim se ovog gospodina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Zanger
U dvije godine od 10 000 do 42 000 000. Sve samo sa TA.
[/quote]

https://www.vecernji.hr/vijesti/sretni-dobitnik-43-milijuna-kuna-otkrio-na-sto-ce-potrositi-novac-1142874

Jackpot od 43 milijuna kuna dobio je Zagorac, a da je milijunaš, shvatio je tek nakon tri dana: Ne vjerujem, herc mi bu otkazal
[/quote]
Ovaj je dobru tehnicku analizu napravio! Svaka mu cast!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




Uz to, kad bi obrasci i postojali, to bi se najlakse utvrđivalo softverima i automatizmom bi brokeri to kupovali i pojedinac ne bi imao šanse. Dakle, samo se vi dalje igrajte, to vam je svakako zabavno, a pravo investiranje je u biti samo po sebi DOSADNO! Zanimljivo je onome tko voli proučavati kompanije, ali samo investiranje je dosadno jer novac radi sam za sebe kad jednom odabereš što dugoročno kupiti…

Postoji niz programa koji prepoznavaju obrasce. Svaki solidan broker ih nudi.

Pojedinac ima dobre šanse, na reguliranom tržištu.
Ovdje, baš i ne.

Kada se stalno povlači Buffeta, sjetim se ovog gospodina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Zanger
U dvije godine od 10 000 do 42 000 000. Sve samo sa TA.
[/quote]

https://www.vecernji.hr/vijesti/sretni-dobitnik-43-milijuna-kuna-otkrio-na-sto-ce-potrositi-novac-1142874

Jackpot od 43 milijuna kuna dobio je Zagorac, a da je milijunaš, shvatio je tek nakon tri dana: Ne vjerujem, herc mi bu otkazal
[/quote]

Koje veze ovakvo trollanje ima?
Klasika, nedostatak argumenata, pa se pravite duhoviti?

Umjesto lošeg kafanskog humora, Vaše enormne profite uložite u čitanje.

40 000 u 20 M u kratkom roku, sa 3 % DD. Isključivo TA. Ali to ne valja, kažu mudraci.

Naletim ovdje jednom u par mjeseci i svaki put sam oduševljen da je sve isto.
Očekujem jednaki nivo gluposti i za pola godine.
Pozdrav do tada.

Kressomoru , nisam zabrijao nego se tek sad idem obrijati.Ujutro mi je muka.
[Međutim,fa nije random nego kao egzaktno, u smislu korelacije fin pokazatelja i cijene dionice. Ma jel?[/b]
Davno je to zaključeno da korelacija fin pokazatelja i cijene dionice poduzeća nije dovoljno visoka da bismo je mogli proglasiti statistički značajnom.[/b]
Prema tome,nastavite vi čitati izvješća prije spavanja naročito.[/b]
A u svezi tih softwera, ne ide to tako baš. nisi vidio, Na forexu sam ih isprobao i smatram ih nepotrebnim. Sa par godina iskustva sve ih snimiš u sekund. To su bili tek počeci forexa. Bio jednu godinu, i izišao s plusom. Kad sam zatražio isplatu od admiral marketa ili kako sevec zvao čudili se i oni, zar tu netko može i zaraditi. Forex je prevara, ali to je već obrađena tema. Fingiraju kretanje preko svojig servera, dok ne razbucaju stoploseve i onda nastave. Aj bog.

@Malloy

Lako je tuđim ku.cem mahati. Pokažite vi svoju listu.

Uzeo čovjek primjer s wikipedie i još je nervozan jer sam stavio link čovjeka koji je dobio na lotu.

Ti se diviš čovjeku koji je zaradio na TA čiji je izvor wikipedia, a ja čovjeku koji je zaradio na lotu čiji je izvor večernji list.

Da vidimo Vaš listić…


Vidi ovo na slpfu, graf kao od majke Tocno u bod, knjiški. A?
Kako kaze moja draga prijateljica, gdje smo ono stali?

Dajte molim vas malo pojasnite taj graf?



@Malloy

Lako je tuđim ku.cem mahati. Pokažite vi svoju listu.

Uzeo čovjek primjer s wikipedie i još je nervozan jer sam stavio link čovjeka koji je dobio na lotu.

Ti se diviš čovjeku koji je zaradio na TA čiji je izvor wikipedia, a ja čovjeku koji je zaradio na lotu čiji je izvor večernji list.

Da vidimo Vaš listić…

Oh, kada je majstor uveo Buffetta u diskusiju, otvorio je vrata za takve ličnosti.

Moj account statement na ovom leglu trollova nema što raditi.
Nekome tko ne zna što su futuresi?
Ili vrh ulaganja vidi u Vupik ili što već? Kako da ne.

Izlistan je na malo ozbiljnijoj stranici. Ako pronađeš, slobodno.

I da, ja se divim čovjeku koji je svojim radom došao to takvih cifri.
Sigurno ne salonskim filozofima, koji ništa ne znaju.

Usput, mr. Buffet itekako koristi TA i postoje firme koje trguju za njega.


Kressomoru , nisam zabrijao nego se tek sad idem obrijati.Ujutro mi je muka.
[Međutim,fa nije random nego kao egzaktno, u smislu korelacije fin pokazatelja i cijene dionice. Ma jel?[/b]
Davno je to zaključeno da korelacija fin pokazatelja i cijene dionice poduzeća nije dovoljno visoka da bismo je mogli proglasiti statistički značajnom.[/b]
Prema tome,nastavite vi čitati izvješća prije spavanja naročito.[/b]
A u svezi tih softwera, ne ide to tako baš. nisi vidio, Na forexu sam ih isprobao i smatram ih nepotrebnim. Sa par godina iskustva sve ih snimiš u sekund. To su bili tek počeci forexa. Bio jednu godinu, i izišao s plusom. Kad sam zatražio isplatu od admiral marketa ili kako sevec zvao čudili se i oni, zar tu netko može i zaraditi. Forex je prevara, ali to je već obrađena tema. Fingiraju kretanje preko svojig servera, dok ne razbucaju stoploseve i onda nastave. Aj bog.

Kod FX je problem što nema centralnog mjesta.Kao što je CME za futures ili ICE. Nego samo Book A i Book B. A to nikada nije dobro.

Ja sam mislio na algoritamsko trgovanje.

@Malloy

Pokažite vaš listić. Pustimo druge.

Cijenim ja i Bob Dylana…no, nebitno…



@Malloy

Pokažite vaš listić. Pustimo druge.

Cijenim ja i Bob Dylana…no, nebitno…

Kao što rekoh, propalom trollu, koji nikada nije radio futures, nemam što pokazivati.

Lijep pokušaj, ad hominem prebacivanje. Kada si potučen sa 2 jadna linka.

Zapravo. Priznajem. U pravu si.
Nitko ne može zaraditi na trgovanju.
To je sve prevara.
Svi lažu. Sretno sa FA.

P.S. Može li se ovdje poslati datoteka preko PM?

@ darac
pa to je nekakav obrazac koji ispunjava uvjete po fibonaci omjerima, i kao izlazak sugerira na 200 % od fib extension. Tko vec nije bio unutra kupnja je bila preporučena na cca 52. izlazak na 68 pa dok se ne okrene.



@Malloy

haha…zašto si na moderiranju? zašto ti smeta istina?

Pokažite listić investitoru, i zaokružite iznose koje ste zaradili na TA, a koje na futuresima…i da nije s wikipedie…

O cemu ti pricas? tvoje pisanje je izvrstan primjer kako u startu ubiti bilo kakvu raspravu i pokusaj polemiziranja s konkretnim cinjenicama skretanjem s teme s glupostima koje nisu u uzrocnoj vezi s predmetom rasprave. Cestitam, skoro si i plavog nadmasio, iako je on pisao diplomski rad na temu tehnicka analiza na zagrebackom fakultetu ekonomije.
Dobro Malloy kaze, dodes jednom u godinu dana i uvijek ista kolicina gluposti te doceka.

New Report

Close