Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ne moram upisati današnji datum. Lako ga pamtim jer mi je danas rođendan. Ti kao da si sasvim uvjeren u rast tržišta od preko 30 posto u idućih 5 mjeseci. Ja baš i nisam. Samo sam htio reći da se u dioničke fondove ne ulaže na vrijeme koje se broji u mjesecima već u godinama.

OK jasno, ali ako želiš 6 mjeseci spremiti lovu i očekivati neki prinos, najbolje je učiniti to u fondu. Ako imaš preko 200.000 onda u ZbAktivu to možeš učiniti bez naknade.

Nadam se da znaš da ZbAktiv ima prilično ulaganja u regiji, gdje je vrlo lako moguć rast od 30%.

Sretan rođendan …[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Ja ne moram upisati današnji datum. Lako ga pamtim jer mi je danas rođendan.
Ti kao da si sasvim uvjeren u rast tržišta od preko 30 posto u idućih 5 mjeseci. Ja baš i nisam.
Samo sam htio reći da se u dioničke fondove ne ulaže na vrijeme koje se broji u mjesecima već u godinama.

Sretan rođendan gdine reich i da Vas uspjeh u trgovanju prati i dalje. !!!

Sretan 18.[smiley2] rođendan mreich

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Sretan rođendan Medo! Poživio još 100 godina!!![smiley2]

sretan rođendan!

pridružujem se čestitkama

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

i meni je rođendan

kada?

nema mi druge nego se zae..ti

pa sretan rodjendan obojici…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.


kada?

danas

Sretan rođendan kolega mreich [smiley2]


Ja ne moram upisati današnji datum. Lako ga pamtim jer mi je danas rođendan. Ti kao da si sasvim uvjeren u rast tržišta od preko 30 posto u idućih 5 mjeseci. Ja baš i nisam. Samo sam htio reći da se u dioničke fondove ne ulaže na vrijeme koje se broji u mjesecima već u godinama.

– gospodine Mreich sretan Vam rođendan, i želim Vam još puno uspješnih godina na burzi.

– potpuno se slažem s Vašim mišljenjem,
– dionice bi i mogle rasti sad ovih mijesec i pol, ali ljeto je uvijek bilo opasno.
– ako ljeti dionice padnu, padaju i investicijski fondovi,
– ne zaboravimo kako je istok puno narastao, a i u ovoj zadnjoj korekciji je puno više pao od našeg tržišta.
– mišljenja sam sve više kako sve treba isprodavati i započeti ljetni odmor, možda i griješim,
– zato i tražim savjete,
Pozdrav !

New Report

Close