Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fale mi neki milijunaši sa svojim osnovnim portfeljima,hi hi hi[smiley2]

ode plaća nekog direktorčića!!!!![smiley10][smiley10]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


ode plaća nekog direktorčića!!!!![smiley10][smiley10]

možeš pojasniti? [smiley6]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

TIHA VODA:

ode plaća nekog direktorčića!!!!![smiley10][smiley10]

možeš pojasniti? [smiley6]


Evo ga opet[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


TIHA VODA: ” ode plaća nekog direktorčića!!!!![smiley10][smiley10] ” možeš pojasniti? [smiley6]

– 28.05. ode godišnja plaća nekog direktorčića
– 29.05. vratila se godišnja plaća nekog direktorčića
– kolega evogaopet, mislimo o istoj stvari, samo možda niste pročitali izjavu o godišnjoj plaći direktorčića
– na ovom forumu nema vrijeđanja
– molim preporuku za budućnost, bližu i dalju
– osnovni portfelj ne diram INA,ABAC,ABPR…………………………………………………..

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Evo da se i ja malo uključim u temu:

Mislim da trenutno treba obratiti pažnju na drvnu industriju zbog poticaja, zatim prije izvješća 2q na turističke dionice.

Primjetno je da se tržište malo hladi, bar po prometima i prinosima fondova, što ne znači da pojedine dionice ne mogu skočiti ili pasti više desetaka postotaka, ali općenito mislim da će se nositelji tržišta zadržati na sadašnjim razinama.

Recimo da nije loše obratiti pažnju na BLJE i DKVS jer fondovi imaju dosta novaca na računima pa bi mogli malo podići neke dionice.

Ja držim da je i dalje potrebito ( je li se tako kaže kod vas ) pratiti GRAĐEVINARE.

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

kako sam čuo da je gospodin Znanac broker , jako mu zamjeram što u isti koš trpa Belje i Đakovštinu.?!


Evo da se i ja malo uključim u temu:

…zatim prije izvješća 2q na turističke dionice.

2q? Ne 3q?
[smiley10]

No respect

znanac:

Evo da se i ja malo uključim u temu:

…zatim prije izvješća 2q na turističke dionice.

2q? Ne 3q?
[smiley10]

To vam je kolega zato sto ce izvjesca za 2q taman stici kad procure izvjesca za 3q [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


znanac: ” Evo da se i ja malo uključim u temu: …zatim prije izvješća 2q na turističke dionice. ” 2q? Ne 3q? [smiley10]

3q je predaleka budućnost za tip ulagača na ovom forumu[smiley7]

Turističke i brodskovozar. dionice će poskočiti nakon 2Q.
Građevinci će biti jaki i dalje,a mene iznenađuje novi zamah Agrokorovih
pulena[smiley7]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Mene ne iznenađuje rast Agrokora, nego šta Podravka ne reagira.[smiley7]


kako sam čuo da je gospodin Znanac broker , jako mu zamjeram što u isti koš trpa Belje i Đakovštinu.?!

Ne znam jel broker, a i svejedno mi je, al slažem se da se na ovim cijenama BLJE i DKVS ne mogu uspoređivati, jer DKVS je puno jeftinija

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


mene iznenađuje novi zamah Agrokorovih
pulena[smiley7]

Kolega, tako će biti još jako dugo. Oni svaki dan gomilaju novac, povećavaju prihod, slažu kaptital, a nemožeš ih ugrozit. I svaki dan vrijede više. A ne izdaju nove dionice.

No respect

Sutrasnji poslovni:

Juščenko je predložio da hrvatski građevinari sudjeluju u gradnji infrastrukture za Evropsko nogometno prvenstvo koje se održava 2012. u njegovoj zemlji.

[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

New Report

Close