Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja cu pricekati da vidim prvih sat u amera, pa cu mozda biti pametniji[emo_smijeh], spusti li se srebro na 23 okruglo opet, eto me unutra.

koji dan za metale, ostao vani, kako je krenulo zlato sutra na 1300, tu ocekujem konacno da se bid pojavi, mislim da je danas vecina margina skinuta, sutra ujutro dovresetak posla,pa bounce back

Mr.Wiseguy@ silver nebi uzimao prije 19-20 $ ozbiljniji long

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

srebro na 22.55, ne mozes vjerovati koja brzina raspada, ne bi se iznenadio da vec sutra dode na tvojih 19-20 inverter, steta jedino sto sam danas prodao short natgas, ide ove sve u ozbiljnu korekciju.

james i leonidas ..sto velite na ovo…dr.copper gazda [emo_namigusa]
http://www.cnbc.com/id/100546529

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


james i leonidas ..sto velite na ovo…dr.copper gazda [emo_namigusa]
http://www.cnbc.com/id/100546529


ja imam buy ordere na 300 i malo iznad-ispod, držim ih već mjesec dana i neću micat, copper i silver imaju rekordne short pozicije i neto short poziciju, to se mora iznivelirat.


pokušajmo ulovit koji metal danas, al pamet u glavu, bez stopa ni pišat.

James,

ti si Mirando Mrsic light. Svaki petak nova najava preokreta trenda. [emo_smijeh]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


james i leonidas ..sto velite na ovo…dr.copper gazda [emo_namigusa]
http://www.cnbc.com/id/100546529

Pristojno to izgleda kolega, idealno bi bilo kada bi testirao tu probijenu liniju, i tako odradio ovo o cemu prica James i ondak prema cilju…

Obzirom na TF to je naravno na nivou moje mentalne masturbacije ili sto se babi snilo.. kako vec ide izreka.

Evo jos malo mentalne masturbacije, graf korelacije sp-a i bakra, tjedni i dnevni gdje na tjednom vidimo nesto slicno ovome danas 2006-2007 godine!

Zamislimo scenarij u kojem ova ongoing korekcija budne vise vremenskog nego
cjenovnog karaktera (uz izrazene svingove,mozda neki trokut) i nakon toga opet noga gore To bi bilo u suglasju sa ovim gornjim scenarijem na bakru i proslosti koja se ponavlja glede grafa korelacije….
Naravno ovo se odnosi na Amere, Europa ima svoju dinamiku, BRIC svoju, Japan svoju……..

naravno 1m TF je dugorocniji pogled..testiranje neckline je pod obavezno..onda nastavak prema targetu..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

1.INDG
2.AMDN
3.HTPK-Mirkjo pazi metak!
4.Male banke su jako podcijenjene ili možda nisu.
Očistili su bilance prošlih godina.Da li je to dovoljno?
Prvo izvješčeBSD -banka st dalmacija,pozitivno poslovanje
Promjena smjera.Pa to je revolucija!
KABA,BPBA,CEBA,NVBA se mogu kupiti…neke na 0,3 BV.Tu bi moglo biti i meda i mlijeka.
Naravno i svi zatvoreni fondovi:JAKT,BRIN,QUNE,SLPF.FMPS
Redoslijed nije slučajan.
Preporuka:čekati padobrance,takva su vremena!

Od rizičnih:ELKL na 20 do 40,što niže to bolje.
Zaključak:sve osim ELKL ne spadaju u rizične dionice,barem prema poslovanju.

Na ZSE teće med i mlijeko,trenutno malo presušilo,ali ipak ima nade.

Jel tko radio usporedbu kretanja burzi uz rast svjetske populacije u zadnjih 150 godina cca)?

Jako je zanimljivo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Proslo je mjesec dana kako Ivka nije nista napisala. Da vidimo koliko ce izdrzati. [emo_smijeh]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Jel tko radio usporedbu kretanja burzi uz rast svjetske populacije u zadnjih 150 godina cca)?

Jako je zanimljivo.


ja nisam, bojim se da će me izdat srce od toliko uzbuđenja [emo_smijeh]

metali odradili sve po zapovijedi, sad će vjerovatno pretjerat malo pa onda u sriejdu, četvrtak, petak opći urnebes od događanja i podataka.



Jel tko radio usporedbu kretanja burzi uz rast svjetske populacije u zadnjih 150 godina cca)?

Jako je zanimljivo.


ja nisam, bojim se da će me izdat srce od toliko uzbuđenja [emo_smijeh]

metali odradili sve po zapovijedi, sad će vjerovatno pretjerat malo pa onda u sriejdu, četvrtak, petak opći urnebes od događanja i podataka.
[/quote]

James, što kažeš na slijedećih 5 godina za equitye

kod nas i vani?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

domach,
lani si, koliko se sjecam, pratio i zagovarao ernt u pravo vrijeme na 1000 kn, poslije mislim bio skeptican s 2013-tom. imas li kakav komentar na kvartalno, mene ugodno iznenadilo, ostvarili trecinu lanjske neto dobiti u prvom kvartalu bez Rostelekom posla (manje od 20% prihoda doslo s ZND trzista). Mozda je razina lanjske dobiti odrziva?

New Report

Close