Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ništa….mrtvilo teško….također na more [smiley] pozdrav

– svi na more, i onda se pitate gdje je trgovina, zašto ne rastemo…..
– pa i sa mora se može trgovati, ali se očito ne želi trgovati.
– po TA bi ovih dana morali rasti, ali kako je naša TA uveliko ovisna o amerima i to je upitno.
– ali ako ameri padaju na našoj TA zbilja nema greške.

– danas nisam ništa trgovala.

– I love this game.
Pozdrav !


…Djakovstini, nikako mi nije jasno gdje su sakrili zito i brasno,da to nasa specijalana policija nemoze naci,

– ako to žito miševi nisu pojeli budite sigurni kako će ga naći.
– a dok ga ne nađu vi gospon Milušić lijepo u miru i tišini možete nadokupljivti tu Đakovštinu.
– pa sada vam je i više nego jeftina.
– ja na žalost nemam tih dionica Đakovštine.

– I love this game.
Pozdrav !

Dobre vijesti.

– evo naša vlada je napokon pronašla najbolje riješenje, novo zaduživanje.
– ovo ljeto će se zadužiti samo dvije milijarde eura,
– oko božića još jednu milijardicu toliko da se mogu podjeliti božićnice i ostalo o čemu brinu sindikati.
– pa će nam opet dogodine u sijećnju trebati samo dvije milijardice.
– i odmah danas kritičari vade neke tabele bankrota.
– a ovi krediti su najbolji potez naše vlade,
– jer s tim novim kreditima će moći potaknuti novi val zapošljavanja u vladi, općinama, županijama….
– jer kao da je uopće važno jesmo li dužni 40 ili 60 milijardi kada im te novce nikada nećemo vratiti.

– I love this game.
Pozdrav !

Evo kol popravio sam malo prosjek,za mene postoji samo 1način da se vrati Sanader radili smo dnevno 100mil.kad je dj bio 2 posto mi smo bili 4posto,brodari su vukli po 2posto oni su ga i skinuli tj Dalmoši
u HR ima se još šta prodat privatizirat a di su još nalazišta nafte zlata dijamanata,Radilo se na željeznici građevini,,,,vidite i sad da se vrtimo .Nekima je bolno sto se socijalistička društva firme moraju restrukturirat tj smanjit radnike i napravit unutar tih firmi još 5 manjih,a po meni vlada je kriva zašto te ljude nisu doškolovali za druge poslove,svaki poslodavac treba dobre radnike,pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Nove dobre vijesti.

– sada kada je većina dionica na ATH, naša vlada će isprodati sve što ima.
– zbog te prodaje dosta dionica će doći na svoj ATL.
– koliko sam uspijela čuti te dionice će biti i više nego jeftine.
– neće biti kao gospon Todoriću po kunu, ipak će biti malo skuplje.
– ali varate se kako će te to vi moći kupiti.
– vlada već ima razrađen model kako će se to moći podijeliti tajkunčićima.

– evo sada nećete moći pisati kako na našem tržištu nema dionica i kako ste ograničeni kod ulaganja.
– a ta prodaja će dati dodatnu injekciju rasta crobexa.

– evo o svemu vas informiram, barem onako kako ja to vidim.

– I love this game.
Pozdrav !

Neznam ko me kolči cijeli dan,danas sam malo proučavao zajam dionica kod skdd,vrlo zanimljivo pogotovo kod vračanja do 11h,dosta mi je dionica i poljoprivrede,lagano prodajem i stvarno nemam više volje gledat u laptop,do 7 mj i adio nije ovo za mene nadam se nekom dobrom i korisnom poslu,postoji mogučnost i odlaska iz ovog blata,Evo opet jedan biser Protega koji ode na skijanje i kao da nikom ništa nije bilo,sve više me privlaći šumarstvo i bar kod crnogorice sve je zeleno. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Nove dobre vijesti.

– sada kada je većina dionica na ATH, naša vlada će isprodati sve što ima.
– zbog te prodaje dosta dionica će doći na svoj ATL.
– koliko sam uspijela čuti te dionice će biti i više nego jeftine.
– neće biti kao gospon Todoriću po kunu, ipak će biti malo skuplje.
– ali varate se kako će te to vi moći kupiti.
– vlada već ima razrađen model kako će se to moći podijeliti tajkunčićima.

– evo sada nećete moći pisati kako na našem tržištu nema dionica i kako ste ograničeni kod ulaganja.
– a ta prodaja će dati dodatnu injekciju rasta crobexa.

– evo o svemu vas informiram, barem onako kako ja to vidim.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana,
nedavno si pričala o osnivanju fonda
ovo je idealna prilika za fond rizičnog kapitala-osnuju ga
ja ne mogu sudjelovati jer je minimalni pojedinačni ulog 750.000 kn
tko ga osnuje i uđe u trku mogao bi skinuti veliku lovu
samo bi zaintersirani kupci mogli biti kočnica za osnivanje takvih fondova
konkurencija bi mogla puno podići cijenu,a oni bi željeli skoro sve mukte
ako nemaju love dobit će je od banaka i podijeliti profit
veliki problem je što većina tih dionica ne mogu kupovati mirovinci i OIF obzirom na mali MCAP/min 350 mil kn./i mali broj slobodnih dionica
prva ruka bi bili inseideri po
vrlo niskim cijenama,a onda bi to mirovinci ili otvoreni kupovali skuplje i ćista lova ostaje u žepu
već viđen scenario s time da su mirovinci ulazili na ATH,a sada bi čak i u njihovom ulazu moglo
biti jeftino
jedina prilika da nešto bude jeftino je mala kupnja,slaba konkurencija,po mogućnosti najbolje je biti sam
država, kao država bi se mogla potruditi da rasproda svoje dionce što jeftinije,bitno je da se
profit nađe u rukama podobnih i da ne dozvoli konkurenciju
a sve legalno i po zakonu

Kol .mislim da je ovu vladu pregazilo vrijeme ,privatizirat se trebalo prije,ili su bolje kolače ostavili sebi
mogla bi ih uhvatit salmonela,također su svjesni da im je popularnost pala tu mislim na sve međutim zabrinjava me da bi neki stvorili nemire a to sam čuo od vladajučih ,ili se ide dok smo na vlasti jami kaj još možeš,od burze nam još brzo ovim načinom ostat ekološki papir. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Get your vuvuzela ready.
Because the most important and the most entrertaining report is coming soon. Balasni Weekly Report on PD Best Buy only.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Get your vuvuzela ready.
Balasni Weekly Report on PD Best Buy only.

Balasni Weekly Report, iliti tjedno izvješće.

– ovaj tjedan sam dosta trgovala,
– sve je upućivalo na jedan rast ili odbijenac.
– pa i promet nam je porastao na preko 15M .
– i onda se sve to srušilo kao kula od karata.

– ovaj tjedan kod mene opet minus -0.15% , da nije bilo više uspiješnih trejdanja minus bi bio i veći.
– OTP indeksni je u minusu -6.09%, a u ovom tjednu -0.46% .
– a kod mene u ovoj godini plus +0.31%, ali u idućem tjednu prelazim u više nego siguran minus.
– podbacile su mi glavne investicije iz kojih teško mogu izići.
– a sve su to dionice i više nego dobre, u bankrot neće sigurno, ali zbog ovih idiota na vlasti burza nam je takva kakva je.
– ima kod nas desetak dionica koje su stvarno na i više nego povoljnim cijenama.
– ali kako svi očekuju pad, biti će i povoljnije.

– a fondovska industrija.
– ovaj tjedan 9 fondova boljih od mene, a 10 ih je u plusu, a i ti plusevi su nikakvi, najbolji mena +8.36%, platinium +6.92%, ilirika az. tig. +6.08% …
– ali svi ti u plusu rade na nekim drugim tržištima,
– svi ostali rade u minusu.
– ali ima ih koji rade vani i rade s minusom np. AureusUS.
– bilo bi zanimljivo da i vi koji radite kod amera napište svoje prinose +/-.

– I love this game.
Pozdrav !


– bilo bi zanimljivo da i vi koji radite kod amera napište svoje prinose +/-.

Ovo je bio jako dobar tjedan, ali kada se zbroji s prethodnim onda je to negdje oko nule. U ponedjeljak starta sezona izvjestaja pa ce biti puno zanimljivije i volatilnije.

3 najvece pozicije:
1. Skyworks Solutions SWKS +3,67%
2. Dick’s Sporting Goods DKS +5,38%
3. JP Morgan Chase JPM +6,46%

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@ivana

što je s ATGR ? Govori se da ide duplo gore poslije 17.07. ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close