Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

Sve pohvale! Ne samo za danas, nego za Vašu cijelokupnu aktivnost na forumu. Samo nastavite tako!

Pridružujem se čestitkama kolegice.
I sada jeli ti ove prethodne čestitke kolega znače više negoli davanje ocijena.
Ovo ti je mjerodavno, a ne ocjene.

Korkyra

Tko je slušao Ivanu 7 danas mu fino novčeki šušte u rukama..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Baš kao i Ivana7 koje da nema ove teme ne bi znala kud s novcima, zato je se i drži tako grčevito, i govori da je ovo "njezina" tema……..

Meni je ova tema jako korisna. Ako zelim sto brze doci up-to-date, prvo tu navratim. Ovdje pronadjem vecinu relevantnih informacija, ili bar uputstvo gdje da trazim dalje, poput kakvog portala. Osim toga, ovdje uz prorocanstva dobijem i dozu virtualne ljubavi, sto nije bilo u ponudi niti u Delfima.

Glede tvrdnji da bi i "njihov deda" mogao obavljati taj posao. Hm… Ne znam bas. Trebalo je stvarno imati samopouzdanja/znanja da se brodari pretpostave Todexu nakon sto je iskamcio onakvu kreditcinu. Uz to se i bdi zaokrenuo.

Pokazuje se da su najbolji proroci oni koji se pobrinu samoispuniti svoja prorocanstva ili, kako bi rekli englezi, staviti nofce tamo gdje su usta.


Kolega nije to najgore što je on drukao na Ingru nego je najgore to što je sam sebe uvjerio da Ingra vrijedi 60.000 kuna pa nije na vrijeme prodao i tako je uspio pogubiti pola novaca koji je mukotrpno drukajući uspio zaraditi………..

ipak najsmješnije je što taj dotični sad govori kako su građevinari najgora opcija za ulaganje, a 2008 je još govorio da će prodati ženu djecu, kuću i polovni auto i sve utući u Ingru ako padne ispod 30k………hihihihi [thumbsup]

Pa ti si pisao da mmtz je najbolji pick 2007. na 80k.. i da ide do 3. mjeseca 2008. na 130k

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega evo i dokaza o vašem pisanju na MMTZ

08.06.07. | 21:34 KuciloOro | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 3143 | profil
korisnik od: 18.08.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Ne pumpam – časna indijanska, samo zaboravne bljedolike podsjećam na neke činjenice koje treba imati na umu. Da ne bi mislili da je Mmtz na 80.000 slavuja – precijenjena, hi,hi,hi.
I di je sad onaj moj Bidko da mu iščupam uši?[smiley2]

A što se tiče oklade bilo je jako tijesno, a novu okladu ćeš isto izgubiti to je jasno kao dan, hi,hi,hi ( na 120.000 slavuja smo u prvom tromjesečju 2008.godine )

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]





– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

ovo je mogao zaključit i moj deda…

p.s. jedinice zaslužuješ
[/quote]

I šta kaže deda za sutra?
[/quote]
Sutra još kako tako, biti će šta bude ali daj reci za petak?

who dares, wins

Ako je Agrokor prijevremeno otkupio obveznicu po 92 od nominale koliko gsa je onda kostala kamata ova??

Tik tak tik tak.

Jos puno spinata morate jesti…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Todexa bi se svakako trebalo riješiti…………..zapravo njegovih napuhanih balončina.
To sve ide down, down, down………….a u krizi i depresiji koja neminovno dolazi, najbolje će se držati HT, PODR, ZABA i PBZ.
Uostalom i u ovih zadnjih mjesec dana se pokazalo da su to četiri temelja na kojima stoji ova naša burzovna bara……..naročito bih se riješio brodara i građevinara. Naravno odmah nakon balončina iz Todexa

[smiley]


Todexa bi se svakako trebalo riješiti…………..zapravo njegovih napuhanih balončina.
To sve ide down, down, down………….a u krizi i depresiji koja neminovno dolazi, najbolje će se držati HT, PODR, ZABA i PBZ.
Uostalom i u ovih zadnjih mjesec dana se pokazalo da su to četiri temelja na kojima stoji ova naša burzovna bara……..naročito bih se riješio brodara i građevinara. Naravno odmah nakon balončina iz Todexa

[smiley]

Da, kolega, nemojmo zabaoraviti napomenuti da je ovim novim zaduženjem Agrokor promjenio način kreditiranja te više kao zalog ne koristi dionice svojih firmi Ledo,Konzum,Zvijezda,Jamnica nego koristi njih kao jamce.
To znači da se te dionice kao takve više neće pumpati i braniti od strane ulagača iz Top 10 kao dosad jer više nisu dio margina te kao takve ne podliježu margin callu.Mislim da vam je jasno što će to značiti za te dionice iz Todexa.
Ono što je isto zanimljivo je da se upravo sad PBZ mirovinac nakrcao neperspektivnim Ledom po najskupljim cijenama sad u ovom trenutku.
Tipično

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Da vi znate što balončine ne bi gluposti tu pričale.
Todex je sve samo ne balončina, osim za vas pojedince uskih vidika.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

bome Ivana7 opet pogađa, kao i obično. Uz Plavog, jedna od onih čije pickove uvijek uzimam u obzir. I kako ona i sama kaže, jako je bitno da se zna na forumu kako tko pliva na tržištu sukladno svojim odlukama.To jest tko ima znanje, a tko nema.

Bravo Ivana, Bravo Plavi !!

ŽIVJELI PLAVI I IVANA7 !!

ŽIVJELI !! ŽIVJELI !! ŽIVJELI!!! [thumbsup]

Ivana, imaš li kakvih komentara o VLDS-R-A?

Fed survey nalazi oporavak dobiva na zamahu
Fed survey: oporavak zarada za vuču kao kupci potrošiti više, tvornicama naletjeti proizvodnje

By Jeannine Aversa, AP Ekonomski pisac
Na 4:40 EST, srijeda 2. prosinca 2009
Buzz up! 4 Ispis.WASHINGTON (AP) – ekonomski oporavak stekli trakcija u kasne jeseni kao kupci proveo malo više i tvornice nabasao do proizvodnje. To ocjenjivanje u srijedu Federalnog Reserve označena svoj optimistični pogled najviše od gospodarstvo pala u recesiju je prije dvije godine.

Cramerov best buy je Best Buy (BBY)

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close