Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega PLAVI je izgleda brzo zaboravio da je i na 60.000,00 Ingre , postavljao targete 80.000,00 uz naravno …može li bolje !


Kolega nije to najgore što je on drukao na Ingru nego je najgore to što je sam sebe uvjerio da Ingra vrijedi 60.000 kuna pa nije na vrijeme prodao i tako je uspio pogubiti pola novaca koji je mukotrpno drukajući uspio zaraditi………..
Baš kao i Ivana7 koje da nema ove teme ne bi znala kud s novcima, zato je se i drži tako grčevito, i govori da je ovo "njezina" tema……..

hahaha, njezina tema…….a sve što je predložila donijelo je ulagačima brutalne minuse
ali to je normalno kad se udruže Druk doo i Brutana doo

ipak najsmješnije je što taj dotični sad govori kako su građevinari najgora opcija za ulaganje, a 2008 je još govorio da će prodati ženu djecu, kuću i polovni auto i sve utući u Ingru ako padne ispod 30k………hihihihi [thumbsup]

Veleštovani vidra, vidim da niste odgovorili na moj post pa ste se našli Ingre na 60 000.
Ali kolega, to su bila druga vremena, pa sve dionice su od tada popadale, jer nam je u međuvremenu došla recesija, zar vi to ne znate?

Mi govorimo o ulaganju u 2009. godini, vi minuse, a ja plus 115 %.
Pa kako je to moguće pobogu, gap je ipak prevelik, nije li?

Što se građevinara tiče, tada su bila druga vremena ekspanzija BDP-a i investicije, a danas toga nema nažalost. Da ne govorimo o ugovorenim poslovima građevinara u to vrijeme i danas.

Treba ulagati u znanje kolega, preporučujem da vam kolega GUBERNATOR posudi par knjiga.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Činjenica broj 1
Ja sam sa gotovo cijelim portfeljem izišao s tržišta krajem 2007. godine i početkom 2008.
Činjenica broj 2
Sve kolege sam upozorio da se sprema žestoki armagedon
Činjenica broj 3
Jedini sam vam svima nacrtao graf crobexa sa dnom na 12xx i to argumentirao još u rujnu 2008.g.
Činjenica broj 4
Ušao sam malo žešće u dionice nakon što je crobex pao ispod 1.500 na 1.262 i nakon toga svima javno na forumu napisao da je to dno i da idemo žestoko UP!
Činjenica broj 5
Dio portfelja sam prodao kad sam vidio da crobex tri puta pokušava probiti 2.300 ali mu zbog afera i kriminala ne uspijeva

kolega pa kada ste pisali sve te stvari kad ste na forumu od 11.01.2009? Zar koristite više nickova? Ili uzimate tuđe zasluge?

p.s. gdje nam je kolaga predator nestao?

Pa jesu bila to druga vremena kolega Plavi …..

I moj gubitak od 80 % u 2008. na građevinarima je djelomično kompenziran sa +160 % ( vama je 115 % ) u 2009. ……..opet na građevinarima ali i brodarima i sladoredarima .

Istina je da je ovo godina za zarađivanje ….ali to će biti i iduće 4-5 …….
zato od kolege Vidre cijene za kupovinu i nisu pretjerane …………

Vaš VARTEKS nećemo spominjati , kaj ne ?



Kolega nije to najgore što je on drukao na Ingru nego je najgore to što je sam sebe uvjerio da Ingra vrijedi 60.000 kuna pa nije na vrijeme prodao i tako je uspio pogubiti pola novaca koji je mukotrpno drukajući uspio zaraditi………..
Baš kao i Ivana7 koje da nema ove teme ne bi znala kud s novcima, zato je se i drži tako grčevito, i govori da je ovo "njezina" tema……..

hahaha, njezina tema…….a sve što je predložila donijelo je ulagačima brutalne minuse
ali to je normalno kad se udruže Druk doo i Brutana doo

ipak najsmješnije je što taj dotični sad govori kako su građevinari najgora opcija za ulaganje, a 2008 je još govorio da će prodati ženu djecu, kuću i polovni auto i sve utući u Ingru ako padne ispod 30k………hihihihi [thumbsup]

Veleštovani vidra, vidim da niste odgovorili na moj post pa ste se našli Ingre na 60 000.
Ali kolega, to su bila druga vremena, pa sve dionice su od tada popadale, jer nam je u međuvremenu došla recesija, zar vi to ne znate?

Mi govorimo o ulaganju u 2009. godini, vi minuse, a ja plus 115 %.
Pa kako je to moguće pobogu, gap je ipak prevelik, nije li?

Što se građevinara tiče, tada su bila druga vremena ekspanzija BDP-a i investicije, a danas toga nema nažalost. Da ne govorimo o ugovorenim poslovima građevinara u to vrijeme i danas.

Treba ulagati u znanje kolega, preporučujem da vam kolega GUBERNATOR posudi par knjiga.

lp

[/quote]

Pa nije baš tako, lijepo sam vam odgovorio, ja imam plus od 6,5 % na ATH portfelja u 2008. godini kad je vaša malenkost pretrpila žestoke gubitke

A u 2009. godini sam u izvanredno lijepom plusu, tako da vi zbog gubtitaka koje ste pretplili 2008. godine mene ne možete stići nikako……..i to još koju godinicu……..pogotovo što nemate pojma što vas čeka u 2010. godini………

Iako, zapravo, ne vidim zbog čega je to važno??
Ja se ne natječem ni s vama ni s bilo kim drugim!
Natječem se samo sa g. Tržištem, a do sada sam ga svake godine pobijedio.
Znam da je to skroman uspjeh ali eto……….meni više niti ne treba. Dovoljna su mi tri obroka dnevno

A što se tiče knjiga kolege Gubernatora, nisam vidio da je napisao da je nešto pročitao, naime ima tema Ulaganje u znanje, pa se kolega baš nije isprsio s naslovima knjiga koje je pročitao……
Valjda to ne moram komentirati? Jel da……….

Nego jel imate koji pametan prijedlog osim Lkpc?? Ja jučer preporučio građevinare i već su 10-12% u plusu, a danas će također biti u solidnom plusu………pa eto od mene prijedloga za best buy [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

A što se tiče knjiga kolege Gubernatora, nisam vidio da je napisao da je nešto pročitao, naime ima tema Ulaganje u znanje, pa se kolega baš nije isprsio s naslovima knjiga koje je pročitao……
Valjda to ne moram komentirati? Jel da……….

Nego jel imate koji pametan prijedlog osim Lkpc?? Ja jučer preporučio građevinare i već su 10-12% u plusu, a danas će također biti u solidnom plusu………pa eto od mene prijedloga za best buy [thumbsup]

kolega, pa vi ste preporučivali te građevinare prije koji mjesec po 40% višim cijenama. I u isto vrijeme preporučivali prodaju vrijednih dionica Agrokora. Pa vama dionice moraju narasti još ohoho da biste sanirali te gubitke. I čorava kokoš pogodi zrno, reklo bi se.

Što se tiče knjiga, tko ste vi da vam ja obznanim naslove iz svoje ubojite bačve? Pa na kome ću ja zarađivati ako budem davao znanje ovakvima poput vas? Dajte kolega uozbiljite se… pa i ovo malo kredibiliteta što vam je ostalo kod određene šačice forumaša je isparilo.

To je jasno [thumbsup]

Veleštovani vidra, bojim se da ne iznosite točne podatke, ako smo pronašli i dokazali minimalno 4 dionice sa kojima ste u ne malom minusu ove godine, kako to da ste ove godine u plusu sa portfeljem???

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo prije nego moderator pobaca ove postove u koš ( hihihi )
samo da ti nešto kažem…….kad ti podastreš dokaz kad si prodao Ingru, staviti ću i ja transkacije po kojim sam ove godine kupovao ( te dionice s kojima sam navodno u minusu )

Ali poznavajući psihu drukera, znam da se to neće nikad dogoditi, pa mirno spavam

http://www.kucilooro.webs.com/

Mogu li cjenjene kolege koje drukaju da su Todorićeve dionice i uprava najbolji napisati neki komentar na novo zaduživanje Agrokora u iznosu od 400 000 000 eura uz kamatu od 10 %!
To je 40 000 000 eura godišnje ili cc 300 000 000 kn samo kamata.Kako će se to odraziti na poslovanje i dobit?

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Gledaj to s pozitivne strane.
Ako je za božičnice, onda je loše, jer je bespovratni trošak, ako je za ulaganje, onda je dugoročno vjerojatno isplativo.

kažu da 150 000 000 eura ide na otplatu starih dugova koje su imali za znatno povoljnijom kamatom.Iako to pokušavaju poput ministra Šukera prikazati kao veliki uspjeh meni se to čini kao vrlo loša trenutna situacija.
btw HG-spot je moj firmi dužan neke pare i ne pristaju čak ni na kompenzaciju.Mislim da su oni totalna banana.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

Ivana , vi ste toliko uspješna investitorica da biste trebali naplacivati ovakve infose ***obrisano*** koja vas vrijeđa..

Svaka cast na prognozama, s time da vas pohvalim zbog uspješne suradnje na našem projektu koji sjajno napreduje! [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

ovo je mogao zaključit i moj deda…

p.s. jedinice zaslužuješ

DOKUP!




– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

ovo je mogao zaključit i moj deda…

p.s. jedinice zaslužuješ
[/quote]

I šta kaže deda za sutra?

New Report

Close