BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlicna vijest za dionicare Badela, sad je jasno i skupljanje u zadnjih mjesec dana..u ocekivanju odlicnih ljetnih rezultata, ovo je pravo osvjezenje
Vaš link

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Prije više dana vidjelo se (i bez TA) da će vrijednost ove dionice narasti. Sada to ide uz sve veći promet.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Da…po nacinu trgovine! I o tome sam javno pisao ( mreich, odaj mi priznanje, skupljao sam 2 tjedna, vama dao tjedan dana[smiley2]).

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dejavue, priznaj nisi samo skupljao već i trgovao intenzivno [smiley2]

po tvom uzoru i ja sam eto malo povisio broj dionica, hvala

nema mi druge nego se zae..ti

Molim 😉 I drugi put…
Pa gle, pred kraj je svaki dan skoro isao od 422 do 435, a to je 3% unutar dana, 1,4% brokeru, 1,6% meni.
Netko pusi cigarete, ovo je moj porok [smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Da…po nacinu trgovine! I o tome sam javno pisao ( mreich, odaj mi
priznanje, skupljao sam 2 tjedna, vama dao tjedan dana[smiley2]).

Ma kakvo priznanje. Imaš medalju.
Ja sam ulazio prije mjesec dana, a neki dan dokupio u ključnom trenutku.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Bilo bi bolje:

Netko puši cigarete, ovo je moj porok [smiley2]
(onako kada si zadovoljan ne trebaš nikome plaziti jezik [smiley1])

[smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

I turisti kojih je sve više i sve bolje platežne moći sigurno su popili koju čašicu. Vidjet ćeno u 3Q izvještaju.[smiley2]

Može li mi netko objasnti zašto je pao i BD62, pa on od zadnje korekcije (6. mj) nije rastao više od 6%-10%, dok su druge firme rasle i 40% – xy% (primjer koei-a koji ima nešto bolje fundamente)?
A ima potencijala, imovinu, profitabilnost itd… ali i Perkovića
[smiley3]


Može li mi netko objasnti zašto je pao i BD62, pa on od zadnje korekcije (6. mj) nije rastao više od 6%-10%, dok su druge firme rasle i 40% – xy% (primjer koei-a koji ima nešto bolje fundamente)?
A ima potencijala, imovinu, profitabilnost itd… ali i Perkovića
[smiley3]

Ojačalo Zvečevo…[smiley2] Sad je in među alkosima.

No respect

nakon što se drama oko plive okončala može se očekivati “Tsunami” odlijeva novaca … pošto je većina investitora u Plivi zbog toga što je to stabilna kompanija, verlo dobro razvijena sa dobrim poslovnim rezultatima, no ruku na srce dionice prije početka ove drame nisu značajno rasle … za očekivati je da će dio tih investitora zamjeniti Plivu sa nekim od slučnih kompanija … meni se BD62 čini kao jedan od takvih

Zašto? pa Badel je puno radio na vodi, kupio je sva mala poduzeća koje se bave distribucijom flaširane vode … i tako si povećao tržite… (čak znam da je preuzeo dobar dio Podravkinih – studena, koperanata) vlasnička struktira još nije do kraja sređena, a prema poslovnim podacima ali i vrijednim nekretninama Badel bi mogao biti meta ne samo domaćih već i stranih ulagača… dionica je dosta stabila… ova prošla korekcija nije znatno utjecala na cijenu, a u odnosu na druge slučne kompanije ni na volumen prometa…
no velik značaj ima i prisutnost fondova među kojima je KD na 6 mjestu…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Što se tiče nekretnina Badela, Badel ih ima i napretek i to vrlo atraktivnih!
Recimo današnji članak sa Poslovnog : Vaš link.
U članku nema Badela ali ogromna površina sa pripadajućim zgradama u centru Sesveta pripada Badelu a upravo je “naslonjena” na bivše Sljeme gdje bi se trebao realizirati spomenuti projekt!

New Report

Close