BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako prema gore ![smiley2]


Dali je tko upoznat sa nečim novim u vezi BADELA???

Evo hakela malo novosti:

BADEL 1862 DOBIO NAGRADU GRADA ZAGREBA
Gradska skupština Grada Zagreba dodijelila je Badelu 1862 Nagradu Grada Zagreba za 2006. godinu

U obrazloženju nagrade ističe se da je Badel 1862 Nagradu dobio ‘u povodu 144. obljetnice proizvodnje vina i drugih alkoholnih pića u Zagrebu. Programom sadnje novih vinograda na području Križevaca i Korlata, suvremenom tvornicom mineralne i izvorske vode Kalničke vode u Apatovcu kraj Križevaca čime su lansirani novi brandovi – izvorska voda UNIQUE i mineralna voda KAPLJICE, te s udjelom od 52% na domaćem tržištu održava vodeću poziciju najjačega domaćeg proizvođača alkoholnih i bezalkoholnih pića u Hrvatskoj.’ Nagradu je u ime Badela 1862 preuzeo Anto Perković, predsjednik uprave

marcello

ante peković još pet godina predsjednik uprave badela i dividenda 7 kn po dionici
rezultati i perspektiva za daljnji razvoj odlična…
da li netko zna na koji način i kada ide isplata dividende?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=5039

NAdam se da ce se ovo reflektirati na cijenu dionice…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Izašlo izvješće na ZSE za 2Q.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Netko lagano skuplja cini mi se vec…mjesec dana na istoj razini…doduse i nije neki promet…ali se skuplja..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Podaci za BD62-R-A
Cijena (24.8.2006) 425,00 kn
Promjena u zadnjih 100 dana 3,66%
Promjena indexa Crobex u 100 dana 30,18%
Najviša cijena u 100 dana 450,01 kn
Najniža cijena u 100 dana 370,00 kn
20-dnevni prosjek 431,01 kn
50-dnevni prosjek 422,07 kn
Prosječni dnevni promet u 100 dana 224.210,94 kn

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Izgleda da su Hrvati prestali piti. Još samo da prestanu i pušiti. Na izbore su već prestali ići.

Ma nisu prestali piti, ako nista, voda ide ko luda 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sada pijemo još više jer sve više ulažemo u dionice pa imamo sve više za pijaču.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Sada pijemo još više jer sve više ulažemo u dionice pa imamo sve više za pijaču. Pozdrav

Onda je Badel, kako se ono kaže, podcijenjen.

Pa da bi mogao biti vise, mogao bi…ali tek kad se skupi dovoljno

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close