ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Atlansku bi kupio na 250,00 kn. Ako dođe.

Pa bila je i po 100 kn, kaj je nisi kupovao?!
Sumnjam da bi je kupovao i po 250 kn jer da padne, opet bi je htio još i niže i čekao bi da još malo padne…
Takvih kao ti ima koliko želiš..

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Atlansku bi kupio na 250,00 kn. Ako dođe.

imao si na lopate i po duplo manje od toga 😉 al možda još neke mrvice uhvatiš i ovdje oko 300,

Po meni je najvažniji outlook u cijeloj priči koji je konačno pozitivan za ovu i naredne godine…rast vozarina je naravno samo popratna pojava.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Što se to promijenilo da ti je atraktivna na 250, a nije bila zanimljiva na 100?

Ili si samo napisao da nešto napišeš?

semper fidelis

I tako to…………..

U Atlantskoj sa simpatijama gledaju na novog top dioničara

😃☺

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

“Okrupnjavanje udjela g. Bilbije možemo samo pozdraviti te zahvaliti na iskazanom povjerenju prema radu Uprave i zaposlenika Atlantske Plovidbe. Očigledno je da je g. Bilbija prepoznao i trenutak tržišta i kvalitetu upravljanja kompanijom”, poručuje Gulaš

pozdrav svim imaocima atpl. slijedi jedno lijepo razdoblje 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

IB je prodao dosta RIVP neki dan… cca 20 000 kom municije za ATPL.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vrijedi za Genco (izračun za 2017.):
Njihov FCF breakeven: 7189 USD
Neto dobit breakeven: 10308 USD

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Iskreno mislio sam da će brodari bolje reagirati s cijenom i da će jače potegnut, al načekat ćemo se još izgleda..

i blokada za kraj tjedna 😀


Vrijedi za Genco (izračun za 2017.):
Njihov FCF breakeven: 7189 USD
Neto dobit breakeven: 10308 USD

a po koliko vozi atpl trenutno – zna netko neku brojku z a neki brod

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


pozdrav svim imaocima atpl. slijedi jedno lijepo razdoblje 🙂

I zadnja godina dana je meni jako fino razdoblje bila, a još je dosta ispod booka, kad počnu pozitivni rezultati tek će onda osmjeh na lice.

Fino sam prije par mjeseci napisao da se nalazimo u periodu kad se kupi i zaboravi na neko vrijeme a oscilacije, gore/dolje nek se trejderi zabavljaju.

Jučer netko iskrcavao prilične količine po 303, danas se lupa po asku iznad 330.

Zadnjih dana stalno se kipalo po bidu koliko god da se punio, što se sad promjenilo zna li tko?

Jučer netko iskrcavao prilične količine po 303, danas se lupa po asku iznad 330.

Zadnjih dana stalno se kipalo po bidu koliko god da se punio, što se sad promjenilo zna li tko?

to neznam ali biće da je nestašica dionica ili prevelika potražnja?
typical supply demand issues
možda to i nije čudno s obzirom koliko je komada sklonjeno sa tržišta?
možda bi se mogle u budućnosti dešavati nekakve neobjašnjive pojave?
ako sam dobro polovio,razumio,ne se sekirati,ne paničariti +
“Pajdo ne vodi brigu! Sve će izać na dobro!”
CO utemeljeno 1884

ali ono što znam, je da što ja manje pratim u realnom vremenu to me više iznenadi kad pogledam.
prvo na igh pa na atpl.
OK dobitna komb je tu,znači samo nastaviti što manje pratiti i posvetiti se proljeću.
čemu kvariti odličan trend.
jučer sam dokupio od onog što se gurao na asku po 305,5
BDI se ražestio,razjidio,razhajcao,razjapurio….
eto samo toliko da ne kvarim,ako ne griješim krajem drugog tjedna bi ovo sve danas moglo izgledati kao kamilica a o potencijalnim novim levelima nebi još,ima vremena ali …
živi bili…
mirno more i puna jidra …
pomorcima, brodovlasnicima i onima koji će to postati

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close