ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam postavio sebi prvu i zadnju cijenu atpl,prva je 167,00 a zadnja 55,50…ako dođe do tog raspona kupovat ću,ako ne dođe neću,ali mislim bez obzira koliko nisko potone dionica atpl,mislim da ova firma ipak ima budućnost,mada su pred njom najteže godine do sada,s obzirom na konzervativnu politiku,nadam se da će iz ove oluje što slijedi izaći živa,i da će ponovno zaploviti punim jedrima kada oluja prođe,,treba već početi razmišljati o tome da će hrvatska iduće godine pozvati mmf,dakle,i rejting će nam pasti za jednu stepenicu,vjerovatno tamo negdje krajem iduće godine bi se mogla pojaviti prilika za dobru kupnju,no..o tom po tom..a do tada..lijep pozdrav


ja sam postavio sebi prvu i zadnju cijenu atpl,prva je 167,00 a zadnja 55,50…ako dođe do tog raspona kupovat ću,ako ne dođe neću.

Jako tanka ponuda na kupnju u ovom trenutku…


ja sam postavio sebi prvu i zadnju cijenu atpl,prva je 167,00 a zadnja 55,50…ako dođe do tog raspona kupovat ću,ako ne dođe neću,ali mislim bez obzira koliko nisko potone dionica atpl,mislim da ova firma ipak ima budućnost,mada su pred njom najteže godine do sada,s obzirom na konzervativnu politiku,nadam se da će iz ove oluje što slijedi izaći živa,i da će ponovno zaploviti punim jedrima kada oluja prođe,,treba već početi razmišljati o tome da će hrvatska iduće godine pozvati mmf,dakle,i rejting će nam pasti za jednu stepenicu,vjerovatno tamo negdje krajem iduće godine bi se mogla pojaviti prilika za dobru kupnju,no..o tom po tom..a do tada..lijep pozdrav

a zbog čega bi razmatrao uopće kupnju ove dionice ako misliš da će pasti na te razine? jedino ako imaš unuke, to je druga stvar.
prije 2017 zaboravi recovery…
društvu je već postalo normalna cijena 2xy, 3xy su dobri rezultati, a sve preko 4xy im je znanstvena fantastika. barem u ovom trenutku. naravno, ova se cijena skljokala na malim prometima, lako ona dođe do svoje realne vrijednosti na velikim prometima, no situacija je jednostavno – takva. kada novogradnje počinju u scrap ići, znači da se sve izbalansiralo dobro, ali tada će i teleportacija biti in.

Baltic Dry Index -2% na 1053

bit će bolje................

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5383 (DOWN 159)
BPI Average of the T/C routes $9432 (DOWN 186)
BSI Average of the T/C routes $12677 (DOWN 283)
BHSI Average of the T/C routes $9635 (DOWN 89)

tražim ATPL temu i ne mogu je naći, moja miljenica pala na 3. stranicu. [cry]

ima li naznaka za micanjem BDI-ja?
betoniran je na ovih 1000 bodova.

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Baltic Dry Index -1.5% na 1,037

bit će bolje................


ima li naznaka za micanjem BDI-ja?

July 19, 2012
Baltic Dry Index Still Far From ‘Meaningful Recovery

(…) “There is still no sign of a meaningful recovery in the Baltic Dry Index,” said Julian Jessop, an economist at Capital Economics. (…)

(…) Jessop foresees a scenario in which prices drop from current levels, although such a decline would have more to do with supply issues than actual demand. (…)

http://blogs.wsj.com/marketbeat/2012/07/19/baltic-dry-index-still-far-from-meaningful-recovery/?mod=yahoo_hs

#8 iz top 10 lijepo skuplja (PBZ skrbnički), kupili su:
2.088 kom u tjednu od 09.07.2012
1.072 kom u tjednu od 16.07.2012

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

čak je i AUDIO kupio 27 kom ….


čak je i AUDIO kupio 27 kom ….

Taj isti Audio je prosli tjedan prodavao. Neka mi netko pojasni zasto drzavna instirucija spekulira?


čak je i AUDIO kupio 27 kom ….

To mladi brokeri polažu diplomski.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

bdi -15

Nitko ništa ne komentira svi iščekuju poslovne rezultate ,koliki minus očekujete ?


Nitko ništa ne komentira svi iščekuju poslovne rezultate ,koliki minus očekujete ?

ma kakav minus, zbg prodaje broda bit će na kraju plus [wink]

New Report

Close