Peruško srezao savjetnicima naknade do 30%

Naslovnica Forum Komentari članaka Peruško srezao savjetnicima naknade do 30%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa sada bi savjetnici radili i džabe samo da ih se pusti na miru i da zadrže ono što su do sada naplatili. Ostao je još mjesec i pol dana do zaključenja eventualne nagodbe tako da ih boli uho koliko će im za to vrijeme isplatiti jer su 90% već jamili a još ništa konkretno nisu napravili.


Pa sada bi savjetnici radili i džabe samo da ih se pusti na miru i da zadrže ono što su do sada naplatili. Ostao je još mjesec i pol dana do zaključenja eventualne nagodbe tako da ih boli uho koliko će im za to vrijeme isplatiti jer su 90% već jamili a još ništa konkretno nisu napravili.

te pare bi i tako bile spržene, samo što bi ih spržio gazda toda za “pripreme i konzultacije za IPO”, a u naravi putovanja po svijetu za njega i obitelj po africi, aziji, šopinigranje u londonu itd.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Apeliram da se organizira humanitarna akcija u suradnji sa teleoperaterima
i poznatim osobama, političarima, športašima, glumcima, kako bi građani putem telefonskih donacija novčano pomogli savjetnike Agrokora radi
drastičnog smanjenja naknada kojima smo svjedoci

uf kakav potez…hvala fabrise. cijela hrvacka i svih 500000 zaposlenih u agrokoru ti zahvaljuje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mislim….nije u redu

Mislim….nije u redu

I Perušku i savjetnicima 100% noga u tur!

New Report

Close