ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Panamax 9.264 +4,4%

…. jako dobro krenulo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

I noga u guzicu je korak naprijed

Ali zato cjena ni makac,zacimentirana nije valjda i ovaj skok več uračunat u cjenu………….hehe pOKUŠAJTE PONOVNO.

US


kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

Ma nek dionica skoči u naredna 24 mjeseca na 1000 kuna pa je lako za dividendu. [thumbsup]



kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

Ma nek dionica skoči u naredna 24 mjeseca na 1000 kuna pa je lako za dividendu. [thumbsup]
[/quote]
Pa ja bi bio skromniji, evo nek u ponedjeljak vrijednost dionice padne na samo 1(jednu) lipu a onda recimo nek svaki dan u iduća 64 dana raste duplo. Npr, nek drugi dan vrijedi 2 lipe, treći dan 4 lipe itd. do 64-tog dana i onda nek ta cijena ostane tjedan dana. Tko je za? [rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

Ma nek dionica skoči u naredna 24 mjeseca na 1000 kuna pa je lako za dividendu. [thumbsup]
[/quote]
Pa ja bi bio skromniji, evo nek u ponedjeljak vrijednost dionice padne na samo 1(jednu) lipu a onda recimo nek svaki dan u iduća 64 dana raste duplo. Npr, nek drugi dan vrijedi 2 lipe, treći dan 4 lipe itd. do 64-tog dana i onda nek ta cijena ostane tjedan dana. Tko je za? [rolleyes]
[/quote]

ja još skromniji dosta mi i 18 dan tim tempom

pepe7




kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

Ma nek dionica skoči u naredna 24 mjeseca na 1000 kuna pa je lako za dividendu. [thumbsup]
[/quote]
Pa ja bi bio skromniji, evo nek u ponedjeljak vrijednost dionice padne na samo 1(jednu) lipu a onda recimo nek svaki dan u iduća 64 dana raste duplo. Npr, nek drugi dan vrijedi 2 lipe, treći dan 4 lipe itd. do 64-tog dana i onda nek ta cijena ostane tjedan dana. Tko je za? [rolleyes]
[/quote]

@ Kormilar ti mora da si bio kockar u mladim danima…

mislim duplavanje i to 2,4,8, pa sve do 64… [smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)

@Tomo, a da počekaš još dan imao bi je na 2621,44. Ukratko za 64 dana cijena jedne dionice bi bila masu love tako da bi trebalo imati 461168 firmi kao Atlanska plovidba da to nakrcaju na brodove sa pretpostavkom da je korisna nosivost jedne firme 1 000 000 tona i da se krca teret u jedinicama od jedne kune. Ali kao što Tomo veli mnogi bi omastili brk i nakon 18-og dana, to je i realno, a za ono poslije nema tog na svijetu koji bi to mogao platiti.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




kead se dijele dividende? kad se gradi nova zgrada i poklanja sveučilištu novi simulator valjda ima koja crkavica i za nas dioničare
[proud]

Ma nek dionica skoči u naredna 24 mjeseca na 1000 kuna pa je lako za dividendu. [thumbsup]
[/quote]
Pa ja bi bio skromniji, evo nek u ponedjeljak vrijednost dionice padne na samo 1(jednu) lipu a onda recimo nek svaki dan u iduća 64 dana raste duplo. Npr, nek drugi dan vrijedi 2 lipe, treći dan 4 lipe itd. do 64-tog dana i onda nek ta cijena ostane tjedan dana. Tko je za? [rolleyes]
[/quote]

Jel se ti to malo igraš šaha?

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

BDi porastao, Panamax također. [thumbsup]


BDi porastao, Panamax također. [thumbsup]

koliko?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



BDi porastao, Panamax također. [thumbsup]

koliko?
[/quote]
Dobro pitanje, koliko?
Hajde, Lojtra, stavi podatke da svi vidimo. [wink]

BDI +12 972

Sjećate se onog oduševljenog rasta u USA koji je potakao oduševljenje i u naše burze? Od svega nije ostalo baš ništa.

New Report

Close