ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje skromno mišljenje, minimalno 6,48 kn po dionici

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


Ja sam se pomirio da ove godine nema dividende i da neće preko 180 kn.
Možda se varam, ali sam barem na miru sam sa sobom.
za dividendu ne znam, treba vidit bilancu kad se svi ovi repovi poplaćaju, ali nadam se da smo uskoro preko 200

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Moje skromno mišljenje, minimalno 6,48 kn po dionici

A kako li ste samo došli do te cifre? Po kojoj formuli?


Moje skromno mišljenje, minimalno 6,48 kn po dionici

Potpuno se slažem da je Vaše mišljenje skromno.
Pa ti nisu isplatili preko 6 kuna niti lani dok su plivali u lovi!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ako cemo gledati ponasanje vecinskog u ostalim drustvima onda sva nepotrebna likvidnost ide van drustva, a to je tu cca 50-60 mil

ovo je samo moje misljenje

A kako si ti procijenio potrebnu likivdnost, a kako je procjenjuju oni?

To sto pišeš bilo bi logično, nažalost oni se nikada nisu tako ponašali. Zašto misliš da će ovaj puta biti drugačije?

Ja za sada nemam nikakvih primjedbi za odnos većinskog prema malim dioničarima. Do sada se nije moglo znati kakav će biti rasplet s koncesijom, ne znamo u kojoj su fazi novi projekti i koliko love treba za njih. Mogu nas sutra istisnuti to ne mozemo znati, ali imaju moje puno povjerenje za sada.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

EXCELSA NEKRETNINE d.d. – Obavijest o nastalim materijalno značajnim činjenicama
http://zse.hr/default.aspx?id=92966

Vaš link …

Potpisano.

Ajmo znalci, mišljenja?

Onaj koji je kupovao po 150 je dobar posao napravio.

Dakle, ukupna jednokratna cijena je 29 milijuna, a koncesija 15% na 50 godina.
Ja sam zadovoljan, 15% je ok s obzirom na okolnosti, a 50 godina je odlično.
U blagajni preostaje 20 kuna casha po dionici.
Odnosi s gradom normalizirani i projekt Centar može krenuti.
Ovogodišnji EPS vjerojatno oko 11-12 kuna (izuzevši jednokratne efekte zatvaranja i zaostale koncesije).

Kad se sve ovo uzme u obzir, mislim da je dionica jeftina na 180.

Dobra analiza, kolega, rekao bih prilično korektna … 29 milja za 9 godina ispada nešto više od 3 milje po godini …. e sad me zanima kojom brzinom će se pokrenuti projekt iza grada …. o tome će ovisiti cijena dionic u narednom periodu, ako se s tim ne krene, sumnjam da ćemo prijeći 200 kunića …. očekujem divku, i to izdašnu (cca 10 kn) jer ionako nemaju šta sa lovom radit, a povukli su je sa oročenja …

Sutra u 9 ujutro žičara počinje ponovo da radi.

tko je danas gledao ask mogao je vidjeti i zadnjega prodavača po 1500kn !!! ništa to ne znači ali na ovako plitak ff svašta je moguće. meni je 200 već sasvim solidno ali sigurnost ove investicije vrijedi puno više. po ugovoru je zapravo dobiveno sve što je i predlagano. zbog uhljeba su se samo bez veze nabile zatezne kamate, no ni deponirani novac nije skroz mirovao.

who dares, wins

New Report

Close