ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/dubrovnik/clanak/id/610977/potpisan-ugovor-o-koncesiji-dubrovacka-zicara-od-sutra-opet-vozi

Žičara ponovno u pogonu – kolona se već formirala:)

VIDEO/IPAK SE KREĆE! Žičara ponovno u funkciji nakon dva mjeseca ‘odmora’

Sljedeći je korak rasteretiti promet u gradu realizacijom projekta “Centar iza Grada”.
“Možda se moglo dobiti više, možda je rok koncesije mogao biti kraće, možda se moglo u pregovore oko žičare uključiti i rješavanje projekta Centra iza Grada, ali bi to nedvojbeno oteglo pregovore i dogovore s “tvrdim” i vještim Ruskovićem…”
http://dubrovniknet.hr/kolumna.php?id=69741#.XRc6qej7SUk

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

@verdi
Čini mi se kako sam brzo preletio kroz priopčenje da su se zatezne kamate, bar dio izgubile u nagodbi… Na onome za najstariju koncesiju gdje bi bile najviše kamate piše da će društo uplatititi 8 milijuna, a država odustati od spora na 8 milijuna + kamate. U biti sve poslije 2015. je već rezervirano, samo ono prije 2015. je nerezervirano, a tada je bio nešto manji promet i puno jeftinija karta pa je i manja koncesija. To je valjda još koliko sam shvatio 10,5 milijuna preko već rezerviranog iz bilance…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ova novinarska piskarala kao da se čude što je Rusković lojalan firmi, a ne gradskim uhljebima.
Kad će više socijalizam iz tih glava…

Glavno da je tiskara opet u pogonu. 32*170 kn svakih 5 minuta 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

A sto je taj Rusković ucinio za društvo?

Možda je čovjek i solidan operativac, al strateg nije nikakav. Godinama nije regulirao odnose i sad društvo i dionicari moraju trpjeti stetu nastalu zbog toga.

On je samo produžena ruka Luksica, a oni su se od pamtivijeka ovdje ponašali kao da je Hrvatska njihova prčija, te da njihov kapital “ima vecu svetost” nego ijedan drugi. Nije u redu da se žičara zatvarala i da se sve odigralo kako se odigralo, al mislim da obje strane mogu podjednako podijeliti odgovornost za cijelu tu situaciju.

Moglo je bolje, da su prije par godina bili voljni i 5% od početka ovi u gradu bi to objeručke prihvatili pretpostavljam. Lukšić se htio drzati zakona i preskočiti plaćanje prethodnog razdoblja ali zaboravljaju da je politika ta koja odlučuje s ne sud. Na kraju smo sretni da je 15%. Ovo je prihvatljivo i bit će kompenzirano većom cijenom i većim dolascima. Nestrpljivo očekujemo napokon realizaciju nekog novog projekta.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Možda se moglo bolje, a možda i nije.
Lako je govoriti što se moglo sad kad su se stvari odvile.

Ako vam ovakav većinski i direktor nisu po volji, pogledajte većinu ostalih firmi na ZSE, gdje se mulja, tunelari, daju beskamatni krediti maticama, pišu potpuno netransparentni izvještaji i slično.
Ovdje toga nema.
Meni je to sasvim dovoljno da smatram upravu dobrom. To što su u nečemu možda pogriješili nije nikakav problem, to je očekivano, jer tko radi, taj i griješi. Bitno je samo da su pošteni prema manjinskim dioničarima.

Potpisujem

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Nadao sam se da ću ovo uloviti po dobroj cijeni, ali nažalost ništa. Da je ostalo zatvoreno cijelo ljeto možda bi prodavači propustili. Meni jedna od najboljih sa zse. Nemam je, a 170kn mi se ne čini jeftino


tko je danas gledao ask mogao je vidjeti i zadnjega prodavača po 1500kn !!! ništa to ne znači ali na ovako plitak ff svašta je moguće. meni je 200 već sasvim solidno ali sigurnost ove investicije vrijedi puno više. po ugovoru je zapravo dobiveno sve što je i predlagano. zbog uhljeba su se samo bez veze nabile zatezne kamate, no ni deponirani novac nije skroz mirovao.

ako je tko zainteresiran, prodajem svojih 495 kom po prosječnoj cijeni do 1500 kn. izračunajte sami! ako je isplata u btc ili eth može i povoljnije!


ako je tko zainteresiran, prodajem svojih 495 kom po prosječnoj cijeni do 1500 kn. izračunajte sami! ako je isplata u btc ili eth može i povoljnije!

Ja znam neke koji bi dali i po 200, 20 posto za dva dana, pa toga nema ni na optimi

ATLN je 2017 u studenom bila na vrijednosti 180 kn i od tada njena vrijednost stagnira po mom skromnom mišljenju. Mislim da ne treba promatrati to da je narasla 20 % za dva dana kao optima , mislim da nisu za usporedbu!!
Svi smo mi različite osobe, svi različiti tipovi investitora i svi radimo onako kako mislimo da je najbolje. Mudro je vidjeti i probati shvatiti kako to rade najuspiješniji, a nakon toga i djelovati, naravno ako nam se to svidi , tj. ako vidimo sebe u tome. Osobno sam ovu dionicu odabrao ( među ostalim ) kao sastavni dio moje buduće mirovine. Među ostalim rukovodio sam se uvijek najboljima iako sam rado pročitao i najveće “gluposti”. Morate imati nešto usporediti sa nečim , pa promisliti svojom glavom i donijeti svoju odluku.
Evo malog štiva W.B. za nedjelju.
A on nedavno kaže :”Ako niste voljni posjedovati dionice 10
godina, nemojte ni razmišljati o tome da ih posjedujete 10 minuta.”

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Rast broja dolazaka na dubrovačkom aerodromu 06/2018-06/2019: 13.8%

https://www.airport-dubrovnik.hr/index.php/hr/o-nama/poslovne-informacije/statistika

Dubrovnik raste po nestvarnoj stopi od 23%!
https://www.dubrovnikpress.hr/component/k2/item/34860-dubrovnik-i-dalje-ni%C5%BEe-uspjehe-rekordni-turisti%C4%8Dki-rezultati-u-prvih-%C5%A1est-mjeseci.html

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close