ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je zanimljiva/znakovita rečenica:
<>

Otkad sam u ovoj dionici, a to je odavno, što Vlahušić, što Franković, već je nekoliko puta trebalo biti rješeno!
Ja ovom tipu ništa ne vjerujem i tek kad Rusković službeno napiše kolika je koncesija, tek tad vjerujem da je rješeno!
A tada …. sigurno iznad 200.
Podlanica bi sigurno doplivala do Kornata, a i Sokolić bi doletio… zato zovi… samo zovi..
Hvala ti na pozdravima

Čovjek mora biti dovoljno velik da prizna svoje pogreške, dovoljno pametan da od njih ima koristi i dovoljno jak da ih ispravi.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/jedna-od-najvecih-dubrovackih-atrakcija-uskoro-ponovno-u-funkciji-ovim-sporazumom-je-razrijesen-devetogodisnji-gordijski-cvor/9035477/


bit će da je pala neka para na privatni račun. ako se je vlahušić nešto ogrebo, pa i šuica, red je da se i frankoviću štogod isplati. a građani dubrovnika…. bolje vam je da ste dobili nogom u guicu nego direkt u glavu. od ovih naših para neće te dobiti ama pa baš ništa. sve će vam uhljebi pojesti.

who dares, wins

46 milijuna kuna + 15% za ovu godinu + zicara nije radila 2 mjeseca. Spas ove dionice kupac iz topa10 koji skuplja. No opet se pokazuje da su hrvatske dionice pune iznenađenja.

Kad odrade slijedeći kvartal po novim cijenama, a bez tereta neuzvjesnosti oko koncesije, uz neki novi nekretninski projekt i uz stabilnu politiku dividende, otvara se priličan potencijal za rast. Nije to prejeftina dionica ali mislim da ima potencijala

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ova firma ima monopol, nema konkurencije, ima ogroman pricing power (turisti kad dođu jednom u Dubrovnik ne gledaju da li će platiti 150 ili 190 kuna za to iskustvo). Ovo su ključne stvari za biznis, koje 99.9% biznisa nema. A sad više nema ni neizvjesnosti oko koncesije.
A kad se uzme u obzir povišenje cijena, rast dolazaka u Dubrovnik (pogledajte statistiku aerodroma) i manjak rezervacija za prethodna razdoblja koncesije (što je znatno jednokratno smanjilo profit zadnje dvije godine), na ovim cijenama će P/E opet biti valjda oko 12.

Ali što to znači prosječnom burekdžiji odavde, on ne zna razliku ekonomskog “moata” koji daje ovako unikatan biznis i Elliottovog vala.
Ili neke mehaničke formule u koju samo ubaciš sirove brojke s mojedionice, pa onda na temelju toga “pokratiš” ATLN, a “produljiš” Agrokorov toksični otpad netom prije potpunog potopa… 😀

Sve ce biti Ok. Jedna godina, tj. jedan dio ovogodisnje zarade ce otici nepovratno(katasrofa:):):). I nakon svega im ostaje nekih cca 50 milja kesa i slijedece godine ce karta biti 200 kn. Pa vi racunajte i izracunajte….

Obzirom da skupstina jos nije bila, ocekujem skoro okupljanje dionicara i dividendu barem 10 kn

Manje od 600 dionica do 228 kn,,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


Manje od 600 dionica do 228 kn,,,,

ostalo 285 kom do 228,kn povukla se prodaja čeka se cunami,

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Sdp podrzava dogovor, valjda će proći…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

,,, šta kažu Gospari , ke nova ?

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Prošla nagodba na vijeću

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Jebenicaaa, znaci do 200 kn ocekujen ovo do kraja lita (konzervativna procjena)


Jebenicaaa, znaci do 200 kn ocekujen ovo do kraja lita (konzervativna procjena)

Mene više zanima visina dividende. Predviđanja?

Ja sam se pomirio da ove godine nema dividende i da neće preko 180 kn.
Možda se varam, ali sam barem na miru sam sa sobom.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close